Dolnośląskie

16 września 2017 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Basiu, za pozno, zeby Ci doradzac, ale podrozujac  korzystam z www.e-podroznik.pl
Mozna ustawic miejsce,  date a nawet godzine odjazdu, zobaczyc polaczenia,  mape. Takze komunikacje miejska.
A czekajac na dworcach odwiedzam galerie handlowe. One sa na dworcach, albo blisko i maja udogodnienia dla walizek(ruchome chody, podjazdy).

Dzięki.
Na e-podróżniku już się przejechałam i traktuję go awaryjnie.
Wtedy  we Wrocławiu zjadłam po prostu obiad w Sphinx i poczekałam na ławeczce- miałam za ciężki bagaż, by daleko chodzić+ból kolana.
16 września 2017 13:53
basiaim

Dzięki.
Na e-podróżniku już się przejechałam i traktuję go awaryjnie.
Wtedy  we Wrocławiu zjadłam po prostu obiad w Sphinx i poczekałam na ławeczce- miałam za ciężki bagaż, by daleko chodzić+ból kolana.

Rozumiem, staram sie nie zabierac duzo bagazu, ale zawsze jakos nie wychodzi. A posilek to zawsze najlepszy pomysl
17 września 2017 08:01 / 1 osobie podoba się ten post
Witam.
09 lipca 2018 08:30
Witam nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ,ale moze znajdzie się jakaś duszyczka na pogaduchy pod kodem 44141 dortmund pozdrawiam
20 lipca 2018 09:09 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem Dolnoślązaczką z wyboru, mieszkam na głębokiej, acz pięknej prowincji w okolicy Jeleniej Góry i Karpacza.
Pozdrawiam :)
10 grudnia 2019 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Witam jestem z pięknego, uroczego, miedzynarodowego miasta Wrocław   obecnie na zleceniu Augsburg 86 do 18.01