Trwały makijaż!

25 lipca 2015 18:51 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Fest boli, Ja mam brwi i usta
Zrobione.

Takze zrobie brwi. Jesienia.
25 lipca 2015 18:51 / 2 osobom podoba się ten post
ania331

A jeżeli kosmetyczka zrobi jakiś błąd, albo makijaż przestanie nam się podobać, to co wtedy? Czy można go jakoś wywabić?

Wywabic, hi, hi, hi.
Ale mnie rozsmieszylas )))
25 lipca 2015 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Takze zrobie brwi. Jesienia.

Polecam,bedziesz zadowolona
:)
26 lipca 2015 11:33 / 3 osobom podoba się ten post
amelka

Takze zrobie brwi. Jesienia.

To do jesieni bez brwi bedziesz ? a moze i dobrze bo goraco
26 lipca 2015 11:36 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

To do jesieni bez brwi bedziesz ?:-) a moze i dobrze bo goraco:-)

Niedobrze. Pot do oczu splywa.
26 lipca 2015 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Niedobrze. Pot do oczu splywa.:-)

I mucha wleci, bo nie ma
Sie na czym zatrzymac ha haa
30 lipca 2015 15:02
,
Witam Was!ja kreski na powiekach robiłam w lecie(na dolnej też)jakiś czas temu w lecie i nie jest to takie bardzo bolesne,da sie wytrzymać,natomiast brwi bede musiała poprawić-zwłaszcza końcówki,bo nieco wyblakły.
15 lipca 2016 15:11 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Kreski tez fajne są,dodasz troche cienia,wytuszujesz rzesy i wygladasz jakby profesjonalistka zrobila ci makijaz! A i usta tez mozna permanentnie sobie zrobic,mysle o tym-robila ktoras z was?
Faceci to niech lepiej nie czytaja,niech mysla za my naturalnie piekne wszystkie jestesmy.

I nie poznał się , żeś Ty se permanentny walnęła ? czy może już się przyznałaś , że Twa uroda ciutkę naciągnięta ?
15 lipca 2016 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
Iii tam,on w takie szczegóły nie wchodzi;-)
15 lipca 2016 16:23 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Iii tam,on w takie szczegóły nie wchodzi;-)

Dobra jestem , no nie ? sprzed 3 lat posta wyciągnęłam 
15 lipca 2016 16:45
A makijaż ciągle jest;-)
15 lipca 2016 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
A ja się do tej pory nie odważyłam, ale ew jakby mnie co trzepnęło, to górne kreski na powiekach. Brwi mam wyraziste i dość "mocne", nie wyłażą jeszcze, no chyba żebym sobie jakie sexy usta zrobić chciała
15 lipca 2016 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Iii tam,on w takie szczegóły nie wchodzi;-)

Iii, ja tam wolę w inne "szczegóły" wchodzić. :)
20 października 2016 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
Kiedyś poważnie się zastanawialam nad permanentnym ale dałam sobie spokój, bo bałam się fuszerek. Teraz o tym nawet nie myślę - maluje się sama codziennie.
21 września 2018 17:23
Dwie znajome zrobily i efekt był dobry przez jakiś czas. Jedna miała potem takie brązowo- różowe. Nie wiem, jak to jest  z poprawianiem-  po jakim czasie można/trzeba robić. Ale  z tą jedną pracowałam na zmywaku- gorąco i wlgotno, to się nie malowała. W Polsce wyglądała ok., jak ale w DE tak sobie z tymi różowymi kreskami. Druga po zrobieniu fajnie wyglądała, ale jej siostra mówi, że po jakimś czasie była niezadowolona i teraz by tego nie zrobiła (ale nie wiem, jak wygląda).