Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

27 sierpnia 2013 08:42 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim!
Od prawie 200 lat mocznik otrzymuje się w drodze reakcji chemicznych.
Ale ten syntetyczny działa tak samo, jak wydalany przez nas z moczem i potem.
Bardzo popularne są, dostępne m.in. w Rossmanie, LIDL-u i in. kosmetyki z dodatkiem "urea"/mocznik/.
27 sierpnia 2013 08:48
To może coś na worki pod oczami..? Po wczorajszym wyciu mam je większe, ale z nimi mam właściwie problem od zawsze...))))
27 sierpnia 2013 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Większość kremów kosmetycznych, m.in. te pod oczy, ma w swoim składzie takie same białka, jak męska sperma.
Wybór należy do Ciebie :-D.

P.S.
Powyższe zostało potwierdzone poważnymi badaniami naukowymi.
27 sierpnia 2013 08:55
mamusia2

ja też mam radę,może dla niektórych nie do przyjęcia ale działa,na skaleczenia albo rny które nie chcą zagoić,polewanie tych miejsc własnym moczem,nie zostaje nawet blizna,moja siostra to przetestowała,naprawdę działa.

Pracowałam kiedyś z bardzo starym ginekologiem i On zalecał mocz na poparzenia. Nigdy nie spróbowalam, ale coś w tym jest.
27 sierpnia 2013 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
misiekFfm

Większość kremów kosmetycznych, m.in. te pod oczy, ma w swoim składzie takie same białka, jak męska sperma.
Wybór należy do Ciebie :-D.

P.S.
Powyższe zostało potwierdzone poważnymi badaniami naukowymi.

Świetne kosmetyki są robione z placenty, to łacińska nazwa łożyska. W niektórych szpitalach mrozi się łożyska po porodzie i  firmy kosmetyczne lub farmaceutyczne odbierają te mrożonki.
27 sierpnia 2013 08:59
misiekFfm

Większość kremów kosmetycznych, m.in. te pod oczy, ma w swoim składzie takie same białka, jak męska sperma.
Wybór należy do Ciebie :-D.

P.S.
Powyższe zostało potwierdzone poważnymi badaniami naukowymi.

Bakterie kałowe to składnik wielu jogurtów... ponoć dzięki temu mamy "juz w porządku mój żołądku..." Ja akurat staram sie te jogurciki omijać szerokim łukiem ...)))))
27 sierpnia 2013 09:05
misiekFfm

Większość kremów kosmetycznych, m.in. te pod oczy, ma w swoim składzie takie same białka, jak męska sperma.
Wybór należy do Ciebie :-D.

P.S.
Powyższe zostało potwierdzone poważnymi badaniami naukowymi.

muszę przemyśleć... Na tłuszcze w kremach jestem uczulona ... Może faktycnie pominć wazeline czy jakieś oleje i zastosować coś bezpośrednio od męskiego dawcy ...?? hihi...))))
27 sierpnia 2013 10:02 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea - moj się nie nadaje .... muszę się zacząć rozglądać za jakimś nie moim i nie cudzym zarazem To znaczy muszę znależć nowego niczyjego....)))) hihihi
27 sierpnia 2013 11:28 / 1 osobie podoba się ten post
Tak sie rozpisaliscie na temat leczenia moczem,co jest sprawdzonym sposobem i dziala.
Tez cos skrobne,stary numer babc i dziadkow:)Sprawdzony,nie koniecznie przyjemny:(

Opryszczka,potocznie nazywana zimnem,ktora pojawia sie przy lub na ustach.Problem dokuczliwy,swedzacy i bolacy:(
Wosk z wlasnego ucha.Ja wiem ,ze nikt go nie hoduje,jednak patyczkiem do uczu mozna,odrobine wyciagnac.Posmarowac miejsce woskiem.Dziala tylko jesli juz czujemy,ze opryszczka chce nas zaatakowac.Zovirax itp,jest drogi i nie zawsze natychmiast dziala.Wyprobowalam na sobie.Bleeee,ale najwazniejsze ,ze dziala,wieczorem zapuchnietego swedzacego miejsca juz nie bylo,jakby reka odjal.

Popekane usta,smaruje zawsze miodem,chcialoby sie zlizac(mniam),ale trzeba przeczekac-tez rewelacyjnie pomaga.Moje dzieciaki,za kazdym razem,po powrocie zima ze szkoly,czy z zabaw na sniegu,usta mialy w oplakanym stanie.Miod zawsze pomagal:)
27 sierpnia 2013 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
misiekFfm

Dzień dobry wszystkim!
Od prawie 200 lat mocznik otrzymuje się w drodze reakcji chemicznych.
Ale ten syntetyczny działa tak samo, jak wydalany przez nas z moczem i potem.
Bardzo popularne są, dostępne m.in. w Rossmanie, LIDL-u i in. kosmetyki z dodatkiem "urea"/mocznik/.

No właśnie, na popękane pięty ( już myślałam , że ze starości :D) krem z mocznikiem, parę dni i pięty jak u niemowlaka, najlepiej kupić porządną maść w aptece z mocznikiem, szybciej zadziała, polecam także na spierzchniete dłonie, szczególnie zimą.
27 sierpnia 2013 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Tak sie rozpisaliscie na temat leczenia moczem,co jest sprawdzonym sposobem i dziala.
Tez cos skrobne,stary numer babc i dziadkow:)Sprawdzony,nie koniecznie przyjemny:(

Opryszczka,potocznie nazywana zimnem,ktora pojawia sie przy lub na ustach.Problem dokuczliwy,swedzacy i bolacy:(
Wosk z wlasnego ucha.Ja wiem ,ze nikt go nie hoduje,jednak patyczkiem do uczu mozna,odrobine wyciagnac.Posmarowac miejsce woskiem.Dziala tylko jesli juz czujemy,ze opryszczka chce nas zaatakowac.Zovirax itp,jest drogi i nie zawsze natychmiast dziala.Wyprobowalam na sobie.Bleeee,ale najwazniejsze ,ze dziala,wieczorem zapuchnietego swedzacego miejsca juz nie bylo,jakby reka odjal.

Popekane usta,smaruje zawsze miodem,chcialoby sie zlizac(mniam),ale trzeba przeczekac-tez rewelacyjnie pomaga.Moje dzieciaki,za kazdym razem,po powrocie zima ze szkoly,czy z zabaw na sniegu,usta mialy w oplakanym stanie.Miod zawsze pomagal:)

Hogata:)mam nadzieje,ze masz poczucie humoru i sie nie obrazisz:)ale jak przeczytalam o tym miodzie z ucha i wyobrazilam sobie to,to dostalam takiego ataku smiechu,ze chalupa dziadka sie zatrzesla,co tam:)pomysli sobie ze w Polsce wszyscy tak sie smieja hihi:)ale wiesz co,ciekawe nawet,wazne ze dziala:)
27 sierpnia 2013 15:34 / 2 osobom podoba się ten post
Jak czuję,że opryszczka ma wyskoczyć,to szybko smaruję to miejsce spirytusem.Pomaga bardzo.:)
 
A jeśli chodzi o wosk z ucha ,to widziałam w tv jak jeden facet czyscił tym meble.Cudnie się czyści,tylko jak tego pózniej dotknąć he,he
27 sierpnia 2013 15:44 / 2 osobom podoba się ten post
Ja ja przebiłam w dzieciństwie nogę zardzewiałym gwoździem, to też babcia mi smarowała moim moczem.
Nie ma śladu i żadnego zakażenia nie było.
27 sierpnia 2013 15:58 / 3 osobom podoba się ten post
On zberał ten wosk do szklanego słoika,trawało to sporo czasu zanim uzbierał ten wosk.No ja przyznam szczerze,że oglądałam ten reportaż z niesmakiem.
A'propos wosku z ucha i moczu,ciekawe czy tą wydzieliną z nosa też coś można czyścić,może pomaga na wypadające włosy ? he,he
27 sierpnia 2013 16:03
Ogladałam ten program - to była Ukraina lub Rosja... No cóż.. i nic co ludzkie nie jest nam obce.... ten miód przecież też ludzki, ale nad oswojeniem się z tym muszę popracować .... Przy tym w swoich ocenach bardzo kieruję się wonią.. . więc kał śmierdzi, a miód z ucha nie .... (a przynajmniej nie tak jak kał).))))