Nasza Perfumeria

06 lutego 2017 22:17 / 4 osobom podoba się ten post
emilia

No coś Ty, musiałoby to być bardziej w stylu - spożywając owego schaboszczaka mam na podniebieniu lato, okraszone lekkim deszczykiem, z nutką trufli, które owa świnka, zanim podpadła za marne wyniki jesiennych poszukiwań, dzielnie wyszukiwała, aczkolwiek wysiłki jej nie były zbyt trwałe, dzięki czemu mogłam się delektować delikatnym smakiem mięska.

No co, może być?

06 lutego 2017 23:05 / 8 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A co robią?... :yo:

No jak to co? Gotuja,sprzataja, nadskakuja,nosza na rekach (dlatego chodza na silownie,zeby sily miec) Obsypuja kwieciem wiosennym,znosza poziomki. Spiewaja serenady pod oknem(dlatego biora lekcje spiewu),oraz milion innych rzeczy. 
06 lutego 2017 23:11 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No co Ty ? Jeśli niuchając perfumkie widzi jak pszczółki popitalają z kwiatka na kwiatek ......to niech się do cholery weźmie za gotowanie i pisze ....np. " konsumowałam w restauracyji schaboszczaka . Był tak smaczny , taki miękuchny ....musi świnka młodziutka była ....jeszcze nie używana przez knurrka . Chrupiąca panierka na kokleciku z bułeczki tartej , którą dzielny piekarz własnymi ręcami uformował , upiekł a na drugi dzień się tak zestarzała , wyschła na kamień i ją starto , żeby świninka miała być w czym otoczona :lol3: ......Oj ...zapomniałam , że tutaj jest " Perfumeria " ....a co tam ....Elfinka wyrzuci :przytula:

Salatka z pomidorow.
Wziac kilka czerwonych,pachnacych upojnie pomidorkow,miesistych,z aksamitna skorka,takich ktore rosly w naslonecznionym warzywniaku wsrod cudnej urody glowek kapusty,pokroic w kawalki,soczyste,pelne witamin....Dodac posiekana cebule,z ktorej wczesniej posciagano sukienki jakby z tafty szeleszczacej. Zalac aksamitnym jogurtem naturalnym,od krow pasacych sie na stromych zboczach lub rowninach,jednakze mleko od nich(z ktorego jogurt wyprodukowano) jest najlepsze na swiecie,gdyz krowy te uszczkna sobie a to listek szczawiu,a to mlecz pachnacy...Wymieszac wszystko razem,doprawic do smaku sola wydobywana z romantycznych kopalni w Wieliczce i zajadac z gracja zawsze przed kolacja
06 lutego 2017 23:11 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No co Ty ? Jeśli niuchając perfumkie widzi jak pszczółki popitalają z kwiatka na kwiatek ......to niech się do cholery weźmie za gotowanie i pisze ....np. " konsumowałam w restauracyji schaboszczaka . Był tak smaczny , taki miękuchny ....musi świnka młodziutka była ....jeszcze nie używana przez knurrka . Chrupiąca panierka na kokleciku z bułeczki tartej , którą dzielny piekarz własnymi ręcami uformował , upiekł a na drugi dzień się tak zestarzała , wyschła na kamień i ją starto , żeby świninka miała być w czym otoczona :lol3: ......Oj ...zapomniałam , że tutaj jest " Perfumeria " ....a co tam ....Elfinka wyrzuci :przytula:

Salatka z pomidorow.
Wziac kilka czerwonych,pachnacych upojnie pomidorkow,miesistych,z aksamitna skorka,takich ktore rosly w naslonecznionym warzywniaku wsrod cudnej urody glowek kapusty,pokroic w kawalki,soczyste,pelne witamin....Dodac posiekana cebule,z ktorej wczesniej posciagano sukienki jakby z tafty szeleszczacej. Zalac aksamitnym jogurtem naturalnym,od krow pasacych sie na stromych zboczach lub rowninach,jednakze mleko od nich(z ktorego jogurt wyprodukowano) jest najlepsze na swiecie,gdyz krowy te uszczkna sobie a to listek szczawiu,a to mlecz pachnacy...Wymieszac wszystko razem,doprawic do smaku sola wydobywana z romantycznych kopalni w Wieliczce i zajadac z gracja zawsze przed kolacja
07 lutego 2017 06:30 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Salatka z pomidorow.
Wziac kilka czerwonych,pachnacych upojnie pomidorkow,miesistych,z aksamitna skorka,takich ktore rosly w naslonecznionym warzywniaku wsrod cudnej urody glowek kapusty,pokroic w kawalki,soczyste,pelne witamin....Dodac posiekana cebule,z ktorej wczesniej posciagano sukienki jakby z tafty szeleszczacej. Zalac aksamitnym jogurtem naturalnym,od krow pasacych sie na stromych zboczach lub rowninach,jednakze mleko od nich(z ktorego jogurt wyprodukowano) jest najlepsze na swiecie,gdyz krowy te uszczkna sobie a to listek szczawiu,a to mlecz pachnacy...Wymieszac wszystko razem,doprawic do smaku sola wydobywana z romantycznych kopalni w Wieliczce i zajadac z gracja zawsze przed kolacja:-)

07 lutego 2017 07:35 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

No jak to co? Gotuja,sprzataja, nadskakuja,nosza na rekach (dlatego chodza na silownie,zeby sily miec) Obsypuja kwieciem wiosennym,znosza poziomki. Spiewaja serenady pod oknem(dlatego biora lekcje spiewu),oraz milion innych rzeczy. :lol1:

Takie bestyje,,,a kce im siem?... Ciekawe co z tego majom?... Byle choć trochem przyjemnosci... 
07 lutego 2017 13:16 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Takie bestyje,,,a kce im siem?... Ciekawe co z tego majom?... Byle choć trochem przyjemnosci... :yo:

No chyba jest przyjemnie wykazac sie przed plcia piekna. Cietrzew stroszy ogon, jelen pokazuje poroze, a facet co ma pokazac w dzisiejszych czasach? W pracach domowych sie musi spelniac aby dama serca mogla ocenic jego przydatnosc do uzycia,np. przy wywalaniu smieci,chociaz nie tylko
07 lutego 2017 13:29 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

No chyba jest przyjemnie wykazac sie przed plcia piekna. Cietrzew stroszy ogon, jelen pokazuje poroze, a facet co ma pokazac w dzisiejszych czasach? W pracach domowych sie musi spelniac aby dama serca mogla ocenic jego przydatnosc do uzycia,np. przy wywalaniu smieci,chociaz nie tylko:lol1:

Skoro mówisz troszkę o naturze...to tam "faceci" pnienkiejsi od "kobiet" i bardziej kolorowi...u ludziów jezd łodwrotnie...ki czort?...nie mam pojęcia...
07 lutego 2017 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Salatka z pomidorow.
Wziac kilka czerwonych,pachnacych upojnie pomidorkow,miesistych,z aksamitna skorka,takich ktore rosly w naslonecznionym warzywniaku wsrod cudnej urody glowek kapusty,pokroic w kawalki,soczyste,pelne witamin....Dodac posiekana cebule,z ktorej wczesniej posciagano sukienki jakby z tafty szeleszczacej. Zalac aksamitnym jogurtem naturalnym,od krow pasacych sie na stromych zboczach lub rowninach,jednakze mleko od nich(z ktorego jogurt wyprodukowano) jest najlepsze na swiecie,gdyz krowy te uszczkna sobie a to listek szczawiu,a to mlecz pachnacy...Wymieszac wszystko razem,doprawic do smaku sola wydobywana z romantycznych kopalni w Wieliczce i zajadac z gracja zawsze przed kolacja:-)

Dzisiaj będzie akcja-kolacja.
07 lutego 2017 15:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dostałam Armani Si Intense _Woda perfumowana Armani Si Intense przeznaczona jest dla pewnych siebie i odważnych kobiet. Aromatyczna kompozycja została stworzona z myślą o kobietach, które nie boją się ryzykować, bez względu na okoliczności. To wyrafinowane połączenie wybranych nut, które doskonale dopełnią twój styl. Poddaj się urokowi tej bogatej, oryginalnej kompozycji.

Armani Si Intense to woda perfumowana dla kobiet, które preferują nowoczesny styl. Kompozycja zawiera takie nuty, jak mandarynka, frezja, róża oraz czarna porzeczka. To nuty, które wzbudzą w tobie niesłabnące pragnienie odkrywania. Zyskaj wonną dominację w ten najprostszy sposób.

Doskonała woda perfumowana dla kobiet Armani Si Intense ma piękny flakon o oryginalnym kształcie. Połączenie czarnej barwy ze złotym emblematem marki daje wrażenie elegancji. Perfumy te dają poczucie wolności, zmysłowości i naturalnego wdzięku.

(kopia z netu ) Nikt nie chce opisać :(
07 lutego 2017 17:05 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

Dostałam Armani Si Intense _Woda perfumowana Armani Si Intense przeznaczona jest dla pewnych siebie i odważnych kobiet. Aromatyczna kompozycja została stworzona z myślą o kobietach, które nie boją się ryzykować, bez względu na okoliczności. To wyrafinowane połączenie wybranych nut, które doskonale dopełnią twój styl. Poddaj się urokowi tej bogatej, oryginalnej kompozycji.

Armani Si Intense to woda perfumowana dla kobiet, które preferują nowoczesny styl. Kompozycja zawiera takie nuty, jak mandarynka, frezja, róża oraz czarna porzeczka. To nuty, które wzbudzą w tobie niesłabnące pragnienie odkrywania. Zyskaj wonną dominację w ten najprostszy sposób.

Doskonała woda perfumowana dla kobiet Armani Si Intense ma piękny flakon o oryginalnym kształcie. Połączenie czarnej barwy ze złotym emblematem marki daje wrażenie elegancji. Perfumy te dają poczucie wolności, zmysłowości i naturalnego wdzięku.

(kopia z netu ) Nikt nie chce opisać :(

Chetnie bym opisala jak widze ten zapach Aniu, ale naprawde raz wachalam i nie pamietam zupelnie jak sie rozwijal...Nie posiadam tych perfum w moim zbiorze,pracuje na przedmiesciach i mam problem z dostaniem sie do perfumerii, gdyby bylo inaczej bym go sprawdzila. Pod koniec miesiaca bede sie szwendala po miescie w poszukiwaniu torby dla siebie,i moge przy okazji przetestowac na wlasnej skorze Si. Wtedy porownamy nasze odczucia,chcesz?
07 lutego 2017 17:16
opiekun.5

Skoro mówisz troszkę o naturze...to tam "faceci" pnienkiejsi od "kobiet" i bardziej kolorowi...u ludziów jezd łodwrotnie...ki czort?...nie mam pojęcia...:lol1:

Zycie kochanie,zycie 
08 lutego 2017 19:29
ania37

Nie wiem czy to do mnie,ale jutro dojda te moje.

Dziś dostałam Diamonds, https://www.perfumy-net.pl/giorgio-armani-emporio-diamonds-woda-perfumowana-100-ml-p-7845.html,
ja je znam i lubię, ktos może powiedzieć,że to stare 'modele' ale mi pasują te moje stare zapachy i tego sie trzymam...Mam sprą kolekcję perfum i nie żałuję sobie cos dokupić.

Aniu-moje pytanie dotyczyło sklepu.Czy nie handlują "badziewiem".Mam w/w kupione w UK-czyli mogłabym porównać ale...trochę kosztowny sprawdzian.
Dlatego pytam czy masz skalę porównawczą?
08 lutego 2017 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
pytajka

Aniu-moje pytanie dotyczyło sklepu.Czy nie handlują "badziewiem".Mam w/w kupione w UK-czyli mogłabym porównać ale...trochę kosztowny sprawdzian.
Dlatego pytam czy masz skalę porównawczą?

Nie, nie handlują badziewiem... Moje perfumy pochodzą z Włoch a jak byłam w fabryce perfum kiedyś dawno temu, to było na obrzeżach Paryża, to mam oryginały z Francji (zaraz będzie ,że się pusznię,ale nie, bo to czysta prawda ) tak więc skala porównawcza jest dobra... Zamówiłam sobie w listopadzie 2 inne, bo się też bałam,że dostanę wodę w paczce,ale nie to oryginały... Polecam. :) 

Dzis dostałam Lady Million z innego magazynu i jestem pewna,że to oryginały, perfumę rozpakowałam a pudełko już do śmietnika wyniosłam,ale probukt nawet folię miał jak w sklepie tylko cena korzystniejsza...
08 lutego 2017 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
Aniu-dziekuję-