Podziękowajki

18 marca 2016 06:03 / 2 osobom podoba się ten post
malgonia

I ja tez zegnam sie ze Wszystkimi.dziekuje za mile polubienia i za to ze jestescie.Razem zawsze razniej mimo ze wirtualnie.:aniolki:

Bezpiecznej drogi Ci życzę
18 marca 2016 06:31 / 2 osobom podoba się ten post
malgonia

I ja tez zegnam sie ze Wszystkimi.dziekuje za mile polubienia i za to ze jestescie.Razem zawsze razniej mimo ze wirtualnie.:aniolki:

Szerokosci ,miłego urlopu oraz Wesołych Swiat
18 marca 2016 08:45 / 2 osobom podoba się ten post
malgonia

I ja tez zegnam sie ze Wszystkimi.dziekuje za mile polubienia i za to ze jestescie.Razem zawsze razniej mimo ze wirtualnie.:aniolki:

Szerokiej drogi! Wszystkie wracacie na święta do Pl? 
18 marca 2016 10:11
Ann1967

I nadszedł czas aby z Wami wszystkimi się pożegnać. Dziękuję za wspólny czas tutaj spędzony, dobre rady, czasem ogrom uśmiechu.
Wracam 3 kwuetnia, już w nowe miejsce, do nowej rodziny i Pdp. Czas pokaże czy nie zastęsknię za Bawarią i " bykami":)))
W moim życiu osobistym też coś drgnęło i jestem szczęśliwsza, trzymajcie kciuki..bo może zmienię miejsce zamieszkania, pracę..może w końcu i dla mnie wyjdzie to wiosenno-letnie słońce.
Na pewno się odezwę ..

Życzę Ci aby spełniły się Twoje marzenia, będę trzymać mocno kciuki:) Szczęśliwej drogi i miłych Świąt:)
18 marca 2016 10:12 / 1 osobie podoba się ten post
malgonia

I ja tez zegnam sie ze Wszystkimi.dziekuje za mile polubienia i za to ze jestescie.Razem zawsze razniej mimo ze wirtualnie.:aniolki:

Szczęśliwej drogi i wesołych Świat:)
18 marca 2016 14:27
Dziękuje bardzo za zaproszenie, ale mogę go zakceptować dopiero 02-04-2016.
18 marca 2016 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie nikt nie zapraszał , ale też dziękuję ,tak na zapas .
18 marca 2016 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mnie nikt nie zapraszał , ale też dziękuję ,tak na zapas .:-):-):-)

no jak nie ,  jak tak
18 marca 2016 15:38
Mirka Dz

Szerokiej drogi! Wszystkie wracacie na święta do Pl? 

Nie wszystkie  ja  zostaję na święta.
18 marca 2016 16:04 / 2 osobom podoba się ten post
doda

Nie wszystkie  ja  zostaję na święta.

Ja też.
18 marca 2016 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja też.

Ja też ;-)
18 marca 2016 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też ;-)

A ja myslalam,ze Ty mnie juz dziekujesz a tu klapa 
18 marca 2016 16:44 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też ;-)

Ja też ;-)
20 marca 2016 07:29 / 7 osobom podoba się ten post
Po południu wyjeżdżam z mojej pierwszej Stelli i chciałam się z Wami pożegnać. Miło było czytać Wasze wpisy przez 10 tygodni. Życzę Wam wszystkim miłej pracy oraz spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Pewnie wrócę na forum bo planuje kolejny wyjazd w to samo miejsce. Do zobaczenia wkrótce.
20 marca 2016 07:32 / 1 osobie podoba się ten post
Brawkaa

Po południu wyjeżdżam z mojej pierwszej Stelli i chciałam się z Wami pożegnać. Miło było czytać Wasze wpisy przez 10 tygodni. Życzę Wam wszystkim miłej pracy oraz spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Pewnie wrócę na forum bo planuje kolejny wyjazd w to samo miejsce. Do zobaczenia wkrótce.:tanczy::brawo1::niech zyje:

Szczęśliwej drogi i spokojnego pobytu w domu. Napisz chociaz jak dotarłas do domu . Opiekunka sie jest a nie bywa. W domu też można cos skrobnąć na forum Powodzenia