Na wyjeździe

25 kwietnia 2013 22:43
oj, szkoda! To jest Louis Armstrong i jego radosna piosenka "What a wonderful world" co można przetłumaczyć jako "Jakże piękny jest ten świat"
25 kwietnia 2013 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Rzeczywiscie piekna piosenka,a moj pies jak ja slyszal obojetnie,gdzie by to nie bylo,w samochodzie,domu spiewal razem z wykonawca:)Podobnie wiedzialam kiedy sie zaczyna KLAN i Plebania.Niewiem dlaczego taki muzykalny czy jaki czort.
26 kwietnia 2013 01:06
Robert?Ooooooo i masz,powrocil Rycerz:)Co tam u Ciebie? Opowiadaj,jak tam urlop,jak tam urodzinki corci,wrociles w to samo miejsce:)Mysle raczej ,ze nie,bo tam to miales przeboje co?Dobranoc Wszystkim,milych snow.Jutro bedziemy sobie opowiadac ,co nam sie przysnilo,ok?Zartowalam.Pa:)
26 kwietnia 2013 07:02
Witam w piątkowy poranek,zapowiada się kolejny gorący dzień,wczoraj nie mogłam tu wejść,to chyba wina netu była a nie lapka,lapek mam nadzieję pociągnie jeszcze przez cały mój pobyt tutaj oby dał radę,miłego bezstresowego piątku.
26 kwietnia 2013 08:31
Hejka,
komu trudno się dzisiaj dobudzić, temu może pomogą polscy górale   http://www.youtube.com/watch?v=wpCx80XmLDk
26 kwietnia 2013 09:23
Co możecie mi powiedzieć na temat firmy INTER KADRA? Chcę z nimi podjąć pracę , ale tu nie ma żadnych opinii na jej temat. A wiem , że firma istnieje dość długo. Proszę o jakiekolwiek informacje tu na forum , albo na meila(adres na moim profilu.
A może polecicie mi inną dobrą firmę.
26 kwietnia 2013 09:30
Witam serdecznie.
Dziś ptaki od rana swym śpiewem budzą wszystkich do życia, tylko mojej Pani Immer ist nicht Gut. No trudno ( w sumie ona jedzie dziś na dializę) więc przed i trochę po poludnia spędzę na spacerowaniu i podziwianiu okolicy.
Miłego dnia życzę wszystkim.
26 kwietnia 2013 09:43
Witam Was w słoneczny dzionek :)) Moja babcia od dwóch dni fiksuje jak spała do 8 tak teraz wstaje o 6 żeby siedzieć w fotelu i kimać :)) Najgorsze jest to że też muszę się zrywac aby ją ubrac.Teraz siedzi nadąsana :))
26 kwietnia 2013 09:44
Dla Wszystkich Marzen z tego forum : Wszystkiego Najlepszego :)))
26 kwietnia 2013 09:45
Witam,witam .......Kurcze wczoraj bylo tak pieknie,a dzisiaj cosik chyba na deszcz sie zbiera:(A mialam sie poopalac.Chyba ,ze slonce przyjdzie troszku pozniej jak wczoraj.
26 kwietnia 2013 10:25
wisienka

Co możecie mi powiedzieć na temat firmy INTER KADRA? Chcę z nimi podjąć pracę , ale tu nie ma żadnych opinii na jej temat. A wiem , że firma istnieje dość długo. Proszę o jakiekolwiek informacje tu na forum , albo na meila(adres na moim profilu.
A może polecicie mi inną dobrą firmę.

Nie widzę w Twoim profilu maila, więc niech będzie tutaj. Pracuję z InerKadrą od ponad roku i jestem zadowolona. Nie mam jednak porównania z innymi firmami, bo to moja pierwsza :) Pieniążki są zawsze na czas, jest stały kontakt z paniami z firmy i koordynatorką w Niemczech, ze wszystkimi sprawami idzie się po ludzku dogadać. Rekrutacja przebiegła sprawnie, długo nie musiałam czekać na swój pierwszy wyjazd. Nie wiem w sumie, co chciałabyś wiedzieć. Jak masz jakieś konkretne pytania, to śmiało ;) Pozdrawiam!
26 kwietnia 2013 11:47
giunta ,prosze napisz jak jest z biletem ?.W zeszlym roku rozmawialam z nimi i cos mi nie pasowalo w tym temacie, nie pamietam dokladnie (a nie chce wprowadzac w blad).
26 kwietnia 2013 11:59
Jak wyjeżdżałam pierwszy raz, to sama musiałam zarezerwować sobie bilet, ale rodzina miała obowiązek zwrotu kosztów podróży. Teraz już tak nie jest. Firma ma podpisaną umowę z Sindbadem i sama zakupuje bilety opiekunkom. Opiekunka nie ponosi żadnych kosztów. Dzwonią i przekazują dane na kiedy jest zarezerwowany dojazd i wysyłają bilet na maila (można go też odebrać bezpośrednio w autokarze). Bilet jest w dwie strony, ale z otwartą datą powrotu. Jak jest już wiadome, kiedy wracamy, jest bukowany. Chyba we wszystkich firmach jest podobnie.
26 kwietnia 2013 12:03
giunta, Mój adres emeil jest na profilu, w miejscu:KILKA ZDAŃ O SOBIE.
Ale może być i tu. Dzięki za opinię. O to mi chodziło. Ja jestem już po weryfikacji języka. Jak zjadę do Pl , mam z nimi podpisać umowę.
Co do biletu , to mi mówili, że oni organizują wyjazd, albo dają 80 euro.
26 kwietnia 2013 12:10
Dziewczyny wiem ,że dziś piątek ale nie 13 a ja się tak czuje jakby dzisiaj był 13,tam gdzie ciwiczę w starej kuchni na stole w portwelu leżały dziadka pieniądze,mówiłam zgłaszałam koordynatorce o tym,prosiłam żeby te pieniądze schować,ale wszyscy mówili że wiedzą że babcia tam grzebie,do tej pory był spokój jestem tu 3 raz pojechałam dziś do sklepu,wróciłam okazało się że dziadkowi zgineło 60 euro z tego portfela dziadek wie że to babcia,nikt mnie nie oskarża ale i tak żle się z tym czuje,dziadek cały czas mnie teraz przeprasza że się mnie pytał czy wiem gdzie są te pieniądze,ale mi jest żle,pieniędzy nadal nie znależli,nawet obiad dziś mi nie wyszedł,chociaż dziadek chwalił.