Zakupy #2

03 listopada 2014 10:07

Ciąg dalszy części 1 (która jest tutaj: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/395/page/1 ).

03 listopada 2014 10:20
Mireczko - peeling, jak peeling. Łączyłam fusy z cukrem lub solą i oliwą z oliwek. Wiadomo więc, że skórę dobrze oczyszczał i nawilżał (wręcz natłuszczał, co mi przeszkadzało). Ale przez ten syf w wannie lub pod prysznicem, nie mam zamiaru go więcej stosować. Teraz używam czarne mydło i rękawicę kessa i jestem bardziej zadowolona. Na pewno to połączenie lepiej oczyszcza. Nie nawilża, ale przecież do tego są inne produkty.
03 listopada 2014 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Mireczko - peeling, jak peeling. Łączyłam fusy z cukrem lub solą i oliwą z oliwek. Wiadomo więc, że skórę dobrze oczyszczał i nawilżał (wręcz natłuszczał, co mi przeszkadzało). Ale przez ten syf w wannie lub pod prysznicem, nie mam zamiaru go więcej stosować. Teraz używam czarne mydło i rękawicę kessa i jestem bardziej zadowolona. Na pewno to połączenie lepiej oczyszcza. Nie nawilża, ale przecież do tego są inne produkty.

Oj troszke wyobrazni ha ha Wroc do tego czekoladowego czegos tam Balaganu w lazience nie bedzie tylko przescieradlo do prania hihi Trzeba łączyc przyjemnosci hihi
03 listopada 2014 11:10
Ja też wczoraj pilling zastosowałam kawowy do tego oliwkę do masażu i żel pod prysznic robię sobie tak 2-3 razy w tyg na twarz zawsze wybieram jednak coś z balea :) syf jest ale co tam mam swoja łazienkę :) a jak pachnie kawa potem w niej hihihiih
03 listopada 2014 12:25 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Oj troszke wyobrazni ha ha Wroc do tego czekoladowego czegos tam Balaganu w lazience nie bedzie tylko przescieradlo do prania hihi Trzeba łączyc przyjemnosci hihi

A fuj!
Miałabym się lepić od czekolady?
Ty to masz ułańską fantazję:)
03 listopada 2014 16:38 / 2 osobom podoba się ten post
Chwalę się znowu zakupami:) Reniferek, świecące serce, malowanki dla chrześniaka, zabawka, także dla niego, serwetki 100 euro, płyn do kąpieli, żel pod prysznic i lakier do paznokci:)
03 listopada 2014 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
A ja dziś tez wybrałam się na roferku i zakupy zrobiłam :)W NKD są figurki do szopki zrobię sobie taką mini w swoim salonie kuchennym muszę pomyśleć nad szopką :) w Netto żele pod prysznic Fa 3szt 2.49 :)
03 listopada 2014 18:42
takaja

A ja dziś tez wybrałam się na roferku i zakupy zrobiłam :)W NKD są figurki do szopki zrobię sobie taką mini w swoim salonie kuchennym muszę pomyśleć nad szopką :) w Netto żele pod prysznic Fa 3szt 2.49 :)

Jak ja lubie NKD,a tu nie ma ,nawet w okolicy.Co prawda mam inne sklepy , ale słabość do NKD też.
03 listopada 2014 19:03 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Jak ja lubie NKD,a tu nie ma ,nawet w okolicy.Co prawda mam inne sklepy , ale słabość do NKD też.

Ciesz się innymi ja mam 2 na krzyz NKD i Famili i musze się cieszyć ale co tam jak w grudniu jadę na Dortmund tam zaszaleje tutaj oszczędzam :):))
03 listopada 2014 19:06
takaja

Ciesz się innymi ja mam 2 na krzyz NKD i Famili i musze się cieszyć ale co tam jak w grudniu jadę na Dortmund tam zaszaleje tutaj oszczędzam :):))

zaplusowalam gdyz wpelni popieram,od pol roku pracuje po malutnich miasteczkach,a nawet wsiach,i wkoncu udalo mi sie zaoszczedzic pieniazki;-;-;-;-;-
03 listopada 2014 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Ciesz się innymi ja mam 2 na krzyz NKD i Famili i musze się cieszyć ale co tam jak w grudniu jadę na Dortmund tam zaszaleje tutaj oszczędzam :):))

Nie lubię takich zakupów ,że jak już gdzies pojade to kupuję.
Ja sobie chodzę ,oglądam,a jak już coś mi sie spodoba,to kupuję.Szukam często promocji i nawet mi sie to udaje.
 
03 listopada 2014 19:13
Wybieram się niedługo do DM-u ale nie mam żadnej ulotki,nie wiecie czy coś ciekawego w promocji będzie?
03 listopada 2014 19:16
ivanilia40

Wybieram się niedługo do DM-u ale nie mam żadnej ulotki,nie wiecie czy coś ciekawego w promocji będzie?

W DM to raczej nie ma promocji,ani ulotek,ja nie widziałam.
03 listopada 2014 19:17
ivetta

W DM to raczej nie ma promocji,ani ulotek,ja nie widziałam.

Ja też nie widziałam ulotek,myślałam ze przed świętam jednak coś tam drunką...Pojadę to się przekonam.
03 listopada 2014 19:58
Nigdy jeszcze nie widziałam w DM ulotek. Promocji też nie ma. No dwa razy trafiłam - raz krem do stóp i raz proszek Lenor były przecenione. Ale to wielka rzadkość i nigdzie nie ma informacji o obniżce - trzeba szukać czerwonych naklejek. W niektórych DMach jest stojak, gdzie są przecenione produkty - jakieś końcówki serii na przykład.