Sentencje na dzień dzisiejszy #2

25 października 2015 11:50 / 3 osobom podoba się ten post
margarita13

No juz na temat kałuzy to nic nie pisz. Są takie ktore mozna ominąć
25 października 2015 13:14 / 8 osobom podoba się ten post
25 października 2015 14:07 / 7 osobom podoba się ten post
"Lokuj swoje pieniądze w alkoholu,tam są one najbardziej oprocentowane"
25 października 2015 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
Życie byłoby idealne gdyby ciężkie chwile można byłoby przewinąć a piękne momenty zatrzymać.
25 października 2015 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

"Lokuj swoje pieniądze w alkoholu,tam są one najbardziej oprocentowane"

pod warunkiem, że sie nie zakłada "lokaty" długoterminowej hehe! 
25 października 2015 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Ładne buty masz na nogach
25 października 2015 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie.
W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla.
Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?
/ Phil Bosmans /.

bo...... "Naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie"
/Antatole France/
25 października 2015 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
brydzia

Ładne buty masz na nogach

26 października 2015 07:41 / 2 osobom podoba się ten post
"Przez całe życie spotykamy tylu przyjaciół,że wrogowie są nam nie potrzebni"
26 października 2015 16:30 / 6 osobom podoba się ten post
26 października 2015 22:13 / 4 osobom podoba się ten post
"Pamięć o tym, że wkrótce będę martwy to najważniejsze narzędzie, na jakie trafiłem, które pomogło mi dokonać ważnych wyborów w życiu, ponieważ niemal wszystko – wszystkie oczekiwania, cała duma, strach przed zakłopotaniem czy porażką – te rzeczy przestają się liczyć w obliczu śmierci, pozostawiając tylko to, co jest naprawdę ważne. Pamięć o tym, że umrzecie jest najlepszym sposobem jaki znam, na ...uniknięcie pułapki myślenia, że ma się coś do stracenia. I tak już jesteście nadzy. Nie ma powodów by nie podążać za własnym sercem. (...)
Wasz czas jest ograniczony, nie marnujcie więc go, żyjąc czyimś innym życiem. Nie dajcie się złapać w dogmat kierowania się w życiu wynikami myślenia innych. Nie pozwólcie, by hałas opinii innych ludzi zagłuszył Wasz wewnętrzny głos. I najważniejsze, miejcie odwagę podążać za własnym sercem i intuicją. One w jakiś sposób wiedzą, kim chcecie tak naprawdę zostać. Wszystko inne jest drugorzędne."

Steve Jobs
26 października 2015 22:31 / 3 osobom podoba się ten post
giunta

"Pamięć o tym, że wkrótce będę martwy to najważniejsze narzędzie, na jakie trafiłem, które pomogło mi dokonać ważnych wyborów w życiu, ponieważ niemal wszystko – wszystkie oczekiwania, cała duma, strach przed zakłopotaniem czy porażką – te rzeczy przestają się liczyć w obliczu śmierci, pozostawiając tylko to, co jest naprawdę ważne. Pamięć o tym, że umrzecie jest najlepszym sposobem jaki znam, na ...uniknięcie pułapki myślenia, że ma się coś do stracenia. I tak już jesteście nadzy. Nie ma powodów by nie podążać za własnym sercem. (...)
Wasz czas jest ograniczony, nie marnujcie więc go, żyjąc czyimś innym życiem. Nie dajcie się złapać w dogmat kierowania się w życiu wynikami myślenia innych. Nie pozwólcie, by hałas opinii innych ludzi zagłuszył Wasz wewnętrzny głos. I najważniejsze, miejcie odwagę podążać za własnym sercem i intuicją. One w jakiś sposób wiedzą, kim chcecie tak naprawdę zostać. Wszystko inne jest drugorzędne."

Steve Jobs

Cudne.
Mam w domu książkę "Ostatni rok twojego życia", autora nie pomnę. Bardzo optymistyczna - i cała kwintesencja książki zawarta jest w powyższym cytacie.
Bardzo prawdziwe.
27 października 2015 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
"Zazdrośnik wymyśli plotkę,głupi opowie ją wszystkim,idiota w nią uwierzy"
27 października 2015 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
28 października 2015 10:21 / 5 osobom podoba się ten post
;)