Osobus

24 grudnia 2015 11:32 / 1 osobie podoba się ten post
Wyjechalam o 4-tej rano o 9.30  byłam juz po domowej kapieli. Kierowca Pan Kamil przejechał sprawnie , szybko i z kulturą. To sie nazywa przewożnik !!!!  
12 marca 2016 20:16
właśnie wracam z nimi we wtorek...
zobaczymy.
12 marca 2016 20:30
Jestem tylko ciekawa czy podczas kazdego kursu z pasazerami kierowca pali papierosy w aucie ?
12 marca 2016 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Jestem tylko ciekawa czy podczas kazdego kursu z pasazerami kierowca pali papierosy w aucie ?

Pali ! ale jest kulturalny i palących częstuje - załapiesz się
12 marca 2016 20:40
Jechalam z nimi 1 03 do polski ,kierowca super ,szybko bylam w domu jak nigdy z inna firma 13 godz a nie 16 ,osobiście polecam ,papierosow wogole nie palil
12 marca 2016 20:43
Acha co jeszcze co 7 przejazd za 1 zl
12 marca 2016 21:05
co to znaczy ze jaraja w aucie? chyba ich pogielo.....
09 lipca 2018 07:26 / 1 osobie podoba się ten post
Jeżdżę w dalszym ciagu z tym przewoźnikiem . Ważne, że kierowcy to prawdziwi kierowcy . Bagaż, a bywało róznie , zawsze bez komentarzy jest zabierany w całości . Kierowca nie marudzi w odróznienia od mojego męża, ( w sytuacji gdy mnie odbiera ) który ciągle narzeka i mowi : po cos tyle tego nakupiła ".  W domu odwrotnie " dobrze, że to kupiłas " .
09 lipca 2018 10:22
Ja ostatanio jechalam i kierowca tez palił papierosy
09 lipca 2018 19:51
Marhall

Ja ostatanio jechalam i kierowca tez palił papierosy

Tzn. paliliście razem ? napisałeś " też " 
09 lipca 2018 22:12
Tak maryske mleczko nie łapnie za slowka
10 lipca 2018 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
Marhall

Tak maryske mleczko nie łapnie za slowka

Łapanie za słówka...masz szczęście,że tylko za słówka.A odnośnie palenia w busie...trzeba otworzyć usta i grzecznie poprosić o zgaszenie papierosa.Grzecznie pogrozić palcem i równie grzecznie dodać"żeby mi,to było ostatni raz...noooooo"...he,he...Albo ze złością..."a,ty co???...(usunięte),to goowno za okno...palić,to se możesz...w centralnym...jak masz...oczywiście"...A tak na poważnie.Nikt nie zwraca uwagi,to pali...tyle w temacie.

10 lipca 2018 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Łapanie za słówka...masz szczęście,że tylko za słówka.A odnośnie palenia w busie...trzeba otworzyć usta i grzecznie poprosić o zgaszenie papierosa.Grzecznie pogrozić palcem i równie grzecznie dodać"żeby mi,to było ostatni raz...noooooo"...he,he...Albo ze złością..."a,ty co???...(usunięte),to goowno za okno...palić,to se możesz...w centralnym...jak masz...oczywiście"...A tak na poważnie.Nikt nie zwraca uwagi,to pali...tyle w temacie.:chaplin:

jeżdżę z nimi i nie zdarzyło sie, żeby kierowca palił w busie. Ale moze kolega jechał " wesołym busem" . Bzdety pisze przecież w busie jest kilka osob, ktoś by zareagował. A zresztą ja nie jechałam tym busem , to co mi tam .
10 lipca 2018 20:25
Helena2311

Łapanie za słówka...masz szczęście,że tylko za słówka.A odnośnie palenia w busie...trzeba otworzyć usta i grzecznie poprosić o zgaszenie papierosa.Grzecznie pogrozić palcem i równie grzecznie dodać"żeby mi,to było ostatni raz...noooooo"...he,he...Albo ze złością..."a,ty co???...(usunięte),to goowno za okno...palić,to se możesz...w centralnym...jak masz...oczywiście"...A tak na poważnie.Nikt nie zwraca uwagi,to pali...tyle w temacie.:chaplin:

jeżdżę z nimi i nie zdarzyło sie, żeby kierowca palił w busie. Ale moze kolega jechał " wesołym busem" . Bzdety pisze przecież w busie jest kilka osob, ktoś by zareagował. A zresztą ja nie jechałam tym busem , to co mi tam .
10 lipca 2018 21:07
Mleczko

jeżdżę z nimi i nie zdarzyło sie, żeby kierowca palił w busie. Ale moze kolega jechał " wesołym busem" . Bzdety pisze przecież w busie jest kilka osob, ktoś by zareagował. A zresztą ja nie jechałam tym busem , to co mi tam .