dowcipy i anegdoty #3

09 września 2015 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Muzułmańskie dziecko pyta matkę gdzieś w Europie co to jest tolerancja kulturowa i rasizm.
Tolerancja synku to jest wtedy ,gdy biali ludzie idą codziennie do pracy ,żebyśmy my z ich podatków mieli zasiłki co miesiąc ,dopłaty do mieszkania,kupony na jedzenie i na zakupy ,oraz opiekę zdrowotną .Mamo ,a czy ci głupi ,biali ludzie nie wściekają się o to .Tak ,wściekają się i to bardzo ,ale wtedy to się nazywa rasizm.


Nie wiem sama czy to dowcip?Raczej nie.

Czarny humor i bardzo prawdopodobna wizja przyszłosci.....
09 września 2015 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Muzułmańskie dziecko pyta matkę gdzieś w Europie co to jest tolerancja kulturowa i rasizm.
Tolerancja synku to jest wtedy ,gdy biali ludzie idą codziennie do pracy ,żebyśmy my z ich podatków mieli zasiłki co miesiąc ,dopłaty do mieszkania,kupony na jedzenie i na zakupy ,oraz opiekę zdrowotną .Mamo ,a czy ci głupi ,biali ludzie nie wściekają się o to .Tak ,wściekają się i to bardzo ,ale wtedy to się nazywa rasizm.


Nie wiem sama czy to dowcip?Raczej nie.

Trochę niebezpieczne ten niby nie żart. relatywizując rasizm jako naturalny sprzeciw przed wyzyskiem .
10 września 2015 07:55 / 13 osobom podoba się ten post
Trzy siostry 96 lat,94,i 92 mieszkała razem.Pewnego razu najstarsza malała wody do wanny ,wsadziła nogę i woła do siostry .Ja do tej wanny wchodzę czy wychodzę.Średnia siostra krzyczy ,że do nie idzie bo jest na dole.W połowie schodów zastanawia się ,czy ja wchodziłam na górę,czy z niej schodziłam. Najmłodsza siedzi w salonie i mruczy.Obym nigdy nie miała takich problemów w ich wieku.I puka w niemalowane. I woła do swoich sióstr.Już do was idę ,tylko pójdę otworzyć ,bo ktoś pukał przed chwilą do drzwi.
10 września 2015 12:25 / 8 osobom podoba się ten post
Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:
- Dawaj pieniądze!!
- Dlaczego? - pytam groźnie.
- Prima Aprilis!!
To ja mu naplułam w oko i mówię:
- Śmigus Dyngus!!
Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:
- Popielec!!
No więc ja go przydusiłem i mówię:
- Zaduszki!!
10 września 2015 12:26 / 9 osobom podoba się ten post
Kowalska po raz drugi staje przed sądem:
- Ile pani ma lat?
- Trzydzieści osiem, wysoki sądzie.
- Pięć lat temu mówiła pani to samo!
- Ależ oczywiście, wysoki sądzie. Ja nigdy nie zmieniam zeznań.
10 września 2015 20:56 / 8 osobom podoba się ten post
Nigdy nie zabieram autostopowiczów. Nie ufam im. Nie zabieram również autostopowiczek. Sobie też nie ufam.
10 września 2015 21:00 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Trzy siostry 96 lat,94,i 92 mieszkała razem.Pewnego razu najstarsza malała wody do wanny ,wsadziła nogę i woła do siostry .Ja do tej wanny wchodzę czy wychodzę.Średnia siostra krzyczy ,że do nie idzie bo jest na dole.W połowie schodów zastanawia się ,czy ja wchodziłam na górę,czy z niej schodziłam. Najmłodsza siedzi w salonie i mruczy.Obym nigdy nie miała takich problemów w ich wieku.I puka w niemalowane. I woła do swoich sióstr.Już do was idę ,tylko pójdę otworzyć ,bo ktoś pukał przed chwilą do drzwi.

Teresa strasznie "zawodowy" ten kawał ;-)) W 100% nasz.
10 września 2015 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Muzułmańskie dziecko pyta matkę gdzieś w Europie co to jest tolerancja kulturowa i rasizm.
Tolerancja synku to jest wtedy ,gdy biali ludzie idą codziennie do pracy ,żebyśmy my z ich podatków mieli zasiłki co miesiąc ,dopłaty do mieszkania,kupony na jedzenie i na zakupy ,oraz opiekę zdrowotną .Mamo ,a czy ci głupi ,biali ludzie nie wściekają się o to .Tak ,wściekają się i to bardzo ,ale wtedy to się nazywa rasizm.


Nie wiem sama czy to dowcip?Raczej nie.

Niestety, obecnie to nie dowcip, ale realizm zza okna.
10 września 2015 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Niestety, obecnie to nie dowcip, ale realizm zza okna.

U mnie głośna rozmowa u PDP ,bo mają meczet budować i zbierają podpisy przeciwko budowie.Narodowości tureckiej jest tu b.duźo ,a miasteczko maleńkie.
10 września 2015 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

U mnie głośna rozmowa u PDP ,bo mają meczet budować i zbierają podpisy przeciwko budowie.Narodowości tureckiej jest tu b.duźo ,a miasteczko maleńkie.

Tu takze duzo osob narodowosci tureckiej.Cale osiedla zauwazylem.A meczetow w De tez juz wiele widzialem.W szkolach podstawowych wsrod klas nizszych przewaga dzieci z innyc karajow,w tym z Turcji jest.Niemieckie dzieci sa w mniejszosci.
10 września 2015 21:29 / 5 osobom podoba się ten post
Poznałem w parku piękną dziewczynę. Oboje wiedzieliśmy, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Między nami od razu zaiskrzyło, chwilę później dosłownie padła u moich stóp. Ten paralizator był warty swojej ceny.
10 września 2015 21:31
Knorr

Tu takze duzo osob narodowosci tureckiej.Cale osiedla zauwazylem.A meczetow w De tez juz wiele widzialem.W szkolach podstawowych wsrod klas nizszych przewaga dzieci z innyc karajow,w tym z Turcji jest.Niemieckie dzieci sa w mniejszosci.

W latach siedemdziesiątych przybyło ich tysiące i następne pokolenia żyją,pracują ,język bez akcentu ,bo to już następne pokolenie.Ale to nie ten temat.
10 września 2015 21:33
Casandra89

Kowalska po raz drugi staje przed sądem:
- Ile pani ma lat?
- Trzydzieści osiem, wysoki sądzie.
- Pięć lat temu mówiła pani to samo!
- Ależ oczywiście, wysoki sądzie. Ja nigdy nie zmieniam zeznań.

Casandra, dlaczego usunelas sie z forum?
Szkoda. Ten kawal jest suuper dobry!!!!
10 września 2015 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Casandra, dlaczego usunelas sie z forum?
Szkoda. Ten kawal jest suuper dobry!!!!

Też się zastanowiłam .Dlaczego?
10 września 2015 21:56
teresadd

Też się zastanowiłam .Dlaczego?

Casandra kiedys pisała,że jak Amelka usunie konto, co w końcu uczyniła, to ona też  odejdzie z forum.