Mam problem

15 lipca 2016 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

 Wiedziałam, że jestem wariatką :lol3:, ale już teraz zdiagnozowaną :przytula:

Ładnie sobie tu słodzicie hahahah 
15 lipca 2016 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

 Wiedziałam, że jestem wariatką :lol3:, ale już teraz zdiagnozowaną :przytula:

ale jak bedziesz potrzebowac dodatkowych "badan" aby potwierdzic diagnoze - to słóżę pomocą
15 lipca 2016 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ale jak bedziesz potrzebowac dodatkowych "badan" aby potwierdzic diagnoze - to słóżę pomocą :lol3:

Czyzby badanie palpacyjne? 
15 lipca 2016 10:22 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Czyzby badanie palpacyjne? :lol2:

i full serwis 24h
15 lipca 2016 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Oliwia

Witam Was. Mam problem z lebara.2 tyg temu wbilam kod , którym aktywowalam 500 minut do Polski. FLEXIXL. Otrzymałam wiadomość , że chcąc dezaktywowac te minuty mam wysłać SMS na nr 55255 HALTFLEXIXL. Minuty temu już wygadałam. Chciałam je wyłączyć. Mam nowe doładowanie i chciałam sobie ustawić te tysiąc minut. I nie mogę. Dlaczego ? Jak sprawdzam kodem *141# to nie mam żadnych minut. Musze czekać miesiąc dopiero jak mi się włączy automatycznie następne 500 minut ?

Oliwia musisz wysłać to HALT żeby później wziąć inny pakiet.
Normalnie trzeba czekać 30 dni na załadowanie nowego pakietu.
Jest jednak możliwość dodatkowego doładowania za 10 E.
Wysylasz sms     MEHR      na nr 55255 i dostaniesz 500 minut do czasu zakończenia obecnego.
15 lipca 2016 12:53 / 1 osobie podoba się ten post
Proszę , jeżeli ktoś może o przetłumaczenie ,, Jestem w kościele na mszy , wrócę o godzinie 11,30.,, Moja PDP była nauczycielką germanistką denerwuje się jak coś niepoprawnie napisze wiec proszę o fachowe tłumaczenie w piśmie , dziękuje i pozdrawiam
15 lipca 2016 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Oliwia musisz wysłać to HALT żeby później wziąć inny pakiet.
Normalnie trzeba czekać 30 dni na załadowanie nowego pakietu.
Jest jednak możliwość dodatkowego doładowania za 10 E.
Wysylasz sms     MEHR      na nr 55255 i dostaniesz 500 minut do czasu zakończenia obecnego.

Dziękuję Ci Basiu. Jesteś cudowna. Nawet nie wiesz jak mi pomoglas. Dostałam nowe minuty. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam; )
15 lipca 2016 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Oliwia musisz wysłać to HALT żeby później wziąć inny pakiet.
Normalnie trzeba czekać 30 dni na załadowanie nowego pakietu.
Jest jednak możliwość dodatkowego doładowania za 10 E.
Wysylasz sms     MEHR      na nr 55255 i dostaniesz 500 minut do czasu zakończenia obecnego.

Zaraz dzwonię do domku ;)
15 lipca 2016 13:07 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ale jak bedziesz potrzebowac dodatkowych "badan" aby potwierdzic diagnoze - to słóżę pomocą :lol3:

Wprawdzie jestem zaopcjowana do bardzo dobrego specjalisty, ale czasami lepiej, gdy inny specjalista też zdiagnozuje 
15 lipca 2016 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
Oliwia

Zaraz dzwonię do domku ;)

Olivia nie ma za co, tez tak mialam na poczatku, nie wiedzialam ile minut wygadam.Po to jest forum aby sobie pomagac. Buzka :)
15 lipca 2016 13:10
MeryKy

Czyzby badanie palpacyjne? :lol2:

Aż taka chora, to ja chyba nie jestem 
15 lipca 2016 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Margaritko :-) źle to ujęłam, chodziło mi o to, ze Fiolecik wyczuje zawsze jesli ktoś jest nieszczery, ale nie chodziło mi o to, że to nie Ty ten teges :-) absolutnie nie :aniolki:

Nugatko, gdzież mi tam do obrażnia się ? 
15 lipca 2016 13:21
Barbara48

Olivia nie ma za co, tez tak mialam na poczatku, nie wiedzialam ile minut wygadam.Po to jest forum aby sobie pomagac. Buzka :)

Ta lebara to zupełnie inne informacje wysyła smsami. Napisali mi ze mam wysłać HALTFLEXIXL. Wysyłałam tysiąc razy i nic. Na infolinii tez źle informują. Jedyne co pozostaje to to forum ;) jeszcze raz dzięki 
15 lipca 2016 15:16
piotrpan

Proszę , jeżeli ktoś może o przetłumaczenie ,, Jestem w kościele na mszy , wrócę o godzinie 11,30.,, Moja PDP była nauczycielką germanistką denerwuje się jak coś niepoprawnie napisze wiec proszę o fachowe tłumaczenie w piśmie , dziękuje i pozdrawiam

Ich bin auf die Messe in der Kirche,zurück bin ich um 11.30 Uhr.
15 lipca 2016 15:44 / 1 osobie podoba się ten post
Oliwia

Ta lebara to zupełnie inne informacje wysyła smsami. Napisali mi ze mam wysłać HALTFLEXIXL. Wysyłałam tysiąc razy i nic. Na infolinii tez źle informują. Jedyne co pozostaje to to forum ;) jeszcze raz dzięki 

Oliwia to HALT jest po to żeby następnym razem nie włączyli tego samego pakietu automatycznie. Wysyła się tylko raz. W danym miesiącu.potem wybierasz sobie pakiet jaki Tobie odpowiada.