Zabawa w słówka #3

06 sierpnia 2015 00:11
michasia

:) ŻYWICIEL- żyw, żywi, żywe, Żywiec, wiec, wie, Ewy, wy, wyż, wycie, Eli, Elci, leci, lew, lewi, leż, żel, że, cel, celi, cieli, leży, wycieli, wyciel,,życie,WC, Ice, ile, iż, lwi, lwie, wie, wieży, wież,wyże, Wici, -POMYŁKI

POMYŁKI: po, POM, omyk, omyki, pomyk, pomyki, my, myk, myki, kip, kipo, kim, kimo, kły, kłom, łom, łomy, kił, kiło, kiły, płomyk, płomyki, pik, pił, piły, opił, opiły, poiły, poił, ił, iły, im, mi, mi, pi, mik, miko, pyk, pyki, pył, pyłki, piłko, Pio, miły, miło, miłko, mył, myło, mop, mopy, mopki, MO, om, omy, poi, koi, moi, łoi, łyk, łyki, łyko, połyk, połyki, komi, komy, komp, kompy, kop, kopy, kopmy, łyp, kpi.
BALKONY
06 sierpnia 2015 21:01
BALKONY: bal, balkon, on, ona, NY, alko, bak, ban, bany, Anko, lok, loka, bon, bona, bony, bok, ok, oka, byk, byka, obal, NOL, kolb, kolba, kolby, Ola, Olka, Al, olany, kolan, AK, AL, kol, kola, kany, kan, alony, alon, lab, laby, labo, lak, lako, AOK, blok, klon, klony, klona, klo, baon, baony, by, aby, oby.
OKRYCIE
07 sierpnia 2015 23:49
salazar

BALKONY: bal, balkon, on, ona, NY, alko, bak, ban, bany, Anko, lok, loka, bon, bona, bony, bok, ok, oka, byk, byka, obal, NOL, kolb, kolba, kolby, Ola, Olka, Al, olany, kolan, AK, AL, kol, kola, kany, kan, alony, alon, lab, laby, labo, lak, lako, AOK, blok, klon, klony, klona, klo, baon, baony, by, aby, oby.
OKRYCIE

OKRYCIE - ryk, kry, ci, kic, koc, koce, OC, Irek, kroi, roi,krycie, kryci, Rek, krocie, roki, Roki, Irko, Eryk, Eryki, koci, kocie, ciek, cyk, rok, kor, kory, korci, kiec,eco, koi, kiry, kir, kier, kiery, er, ery, Ecik, cykori, cykorie, cykor, kory, kor, Irce, co, kreci, - OGNIWO
08 sierpnia 2015 00:06
michasia

OKRYCIE - ryk, kry, ci, kic, koc, koce, OC, Irek, kroi, roi,krycie, kryci, Rek, krocie, roki, Roki, Irko, Eryk, Eryki, koci, kocie, ciek, cyk, rok, kor, kory, korci, kiec,eco, koi, kiry, kir, kier, kiery, er, ery, Ecik, cykori, cykorie, cykor, kory, kor, Irce, co, kreci, - OGNIWO

OGNIWO: ogni, ogon, won, woni, owo, owi, go, goni, win, wino, wig, on, oni, ono, iwo, iw, goi, no, nowo, nowi, nogi, niw, niwo, Ingo, Igo, wio, Gowin.
PŁASZCZE
08 sierpnia 2015 00:40
salazar

OGNIWO: ogni, ogon, won, woni, owo, owi, go, goni, win, wino, wig, on, oni, ono, iwo, iw, goi, no, nowo, nowi, nogi, niw, niwo, Ingo, Igo, wio, Gowin.
PŁASZCZE

PŁASZCZE - pał, łap,pac, pace, płacz, płacze, pas, as, Ace, szczep, łas, łase, łep, PEC, czep, czesz, czas, całe, płaz, szła, zez, PZZ, złap, pałce, czap, płac, płace, człap, łez, zła, złe, -SPACERY
08 sierpnia 2015 13:00 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

PŁASZCZE - pał, łap,pac, pace, płacz, płacze, pas, as, Ace, szczep, łas, łase, łep, PEC, czep, czesz, czas, całe, płaz, szła, zez, PZZ, złap, pałce, czap, płac, płace, człap, łez, zła, złe, -SPACERY

SPACERY: spacer, pac, pacy, pace, ACE, cep, cepy, cepa, cer, cery, cera, serc, serca, er, ery, era, psa, psy, AP, ASP, SP, pas, pasy, ryp, rys, rysa, rap, rapy, acer, acery, par, pary, parce, rea, pa, cap, capy, ser, sery, sera, sra, pras, prasy, rac, race, racy, arepy, arep, prac, pracy, prace, srace, as, asy, ar, ary, pers, persy, persa, SPAR, Psary, Sar, Sary, Ry, Parys, ras, rasy, paser, PARC.
PIESIEC
08 sierpnia 2015 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
na urlopie nie pracuję
08 sierpnia 2015 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

:-)na urlopie nie pracuję:dwa piwa: :kropla potu:

Jeśli to dla Ciebie praca, to się urlopuj tak, jak lubisz, ale zadać byś coś mogła i wesprzeć utrudzone koleżanki ;).. Najlepiej krótkiego i zmuszajacego do wysiłku i od razu np. 3, bo Michasia też na urlopie ;(. Wszyscy mnie opuścili, chlip, chlip..
 
 
08 sierpnia 2015 20:00
salazar

SPACERY: spacer, pac, pacy, pace, ACE, cep, cepy, cepa, cer, cery, cera, serc, serca, er, ery, era, psa, psy, AP, ASP, SP, pas, pasy, ryp, rys, rysa, rap, rapy, acer, acery, par, pary, parce, rea, pa, cap, capy, ser, sery, sera, sra, pras, prasy, rac, race, racy, arepy, arep, prac, pracy, prace, srace, as, asy, ar, ary, pers, persy, persa, SPAR, Psary, Sar, Sary, Ry, Parys, ras, rasy, paser, PARC.
PIESIEC

PIESIEC no coś Ty - pies, piec, psie, piesi, piece, piec, psi, pic, pi, spec, spece, sieci, ci, cis,cisi, cep, es, esce
DŁUGOŚĆ, SZEROKOŚĆ, GŁADKOŚĆ
08 sierpnia 2015 21:43
Michalinka

PIESIEC:-) no coś Ty :przytul3:- pies, piec, psie, piesi, piece, piec, psi, pic, pi, spec, spece, sieci, ci, cis,cisi, cep, es, esce
DŁUGOŚĆ, SZEROKOŚĆ, GŁADKOŚĆ :lol1:

A co Ci się w pieścu nie podoba, hę :D? 

DŁUGOŚĆ: dług, długo, ług, gość, ość, oś, od, do, go, łoś, Goś, ud, udo, dość, dog, dogu, głoś.

SZEROKOŚĆ: er, ero, erko, szok, kosz, kosze, kość, oś, ośko, ość, rok, zer, zero, ser, okres, ok, oko, eko, roś, koś, SOR, or, oro, skoś, zroś, orko, orek, sok, Zoś, Zośko, orze, koszer, Szrek, rek.
08 sierpnia 2015 22:29
O Jeszszuuu, miałaś oszczędzać a nie robić po 2
08 sierpnia 2015 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

A co Ci się w pieścu nie podoba, hę :D? 

DŁUGOŚĆ: dług, długo, ług, gość, ość, oś, od, do, go, łoś, Goś, ud, udo, dość, dog, dogu, głoś.

SZEROKOŚĆ: er, ero, erko, szok, kosz, kosze, kość, oś, ośko, ość, rok, zer, zero, ser, okres, ok, oko, eko, roś, koś, SOR, or, oro, skoś, zroś, orko, orek, sok, Zoś, Zośko, orze, koszer, Szrek, rek.

GŁADKOŚĆ - kość, kod, ład, gość, ość, oś, łoś, dość, głoś, kał, kłoda,  do, od, gad, gadko, dał, go, dog, koś, ośka, ok, Ado, doła, koła, łaś, Aśko, gładko, dołka, łka, gał, gało, koć, - SZKIELET
08 sierpnia 2015 23:13
Michalinka

O Jeszszuuu, miałaś oszczędzać a nie robić po 2:modlitwa:

Ano miałam, ale co robić, jak nie ma co robić ;)? Pazury pomalowałam, teraz trzecie słowo machnę i upraszam o następne :D.

GŁADKOŚĆ: ład, dał, dało, gad, gadko, kość, oś, ość, dość, Ad, Ado, łga, gość, ag, ago, kał, koła, kod, koda, od, do, oda, ok, oka, AK, dok, dog, doga, gładko, głoś, gał, gało, gałko, łka, goła, kład, ał, koś, łoś, łaś, koć, okład, dać, da, dag, dago.
TESTERKA
08 sierpnia 2015 23:32
michasia

GŁADKOŚĆ - kość, kod, ład, gość, ość, oś, łoś, dość, głoś, kał, kłoda,  do, od, gad, gadko, dał, go, dog, koś, ośka, ok, Ado, doła, koła, łaś, Aśko, gładko, dołka, łka, gał, gało, koć, - SZKIELET

SZKIELET: kil, kile, Kiel, kilt, kitel, ziele, szkle, szkli, tik, lesz, Lee, lite, lit, tle, lei, sik, sitek, sit, sile, elit, szelki, szelek, el, elek, elki, kisz, kit, tli, zetli, set, es, eski, klit, Tekli, Elizki, Eli, zet, zetki, zetek, setek, setki, klisz, klisze, Izki, Ilse, lek, leki, tez, Elei, tek, teki, kies.
TESTERKA
08 sierpnia 2015 23:33 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Ano miałam, ale co robić, jak nie ma co robić ;)? Pazury pomalowałam, teraz trzecie słowo machnę i upraszam o następne :D.

GŁADKOŚĆ: ład, dał, dało, gad, gadko, kość, oś, ość, dość, Ad, Ado, łga, gość, ag, ago, kał, koła, kod, koda, od, do, oda, ok, oka, AK, dok, dog, doga, gładko, głoś, gał, gało, gałko, łka, goła, kład, ał, koś, łoś, łaś, koć, okład, dać, da, dag, dago.
TESTERKA

Moja Kochana nie narzekaj,ja na urlopie ale wpadam tu często, forum czytam i jestem na bieżaco
TESTERKA - test, set, setka, kat, tak, Estera, Esterka, er, era, erka, krat, rat, trak, rak, kra, ar, Artek, teka, tek, Aster, ster, tras, ras, as, sra, srak,stek, steka, serka, ser, sera, skat, tester , tarte, tre, Rek, kres, kras, seter, Reksa, Reks, kart,ART, AK, esteta, ESKA, Teresa, Tereska, res, RAST,  kaset, serek, ,Ester, Kreta, kret, Arek, seta, skra, sekret, sterta, stert, tas, statek, setek, taks,  SPĘTANA