Nieprzyjemny zapach stóp

19 kwietnia 2015 14:31
Jak w temacie.
Macie jakieś sprawdzone metody ? próbowałam już wielu rzeczy, na prawdę wielu... no i ręce opadają :(
19 kwietnia 2015 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Jak w temacie.
Macie jakieś sprawdzone metody ? próbowałam już wielu rzeczy, na prawdę wielu... no i ręce opadają :(

Może pokrzywa pomoże, czyli picie naparu i moczenie stóp. Jednakże zacząć należy od zmiany obuwia. Tylko buty ze skóry naturalnej i tylko z naturalnymi wkładkami. Wszystkie inne, a juz nie daj Boże chińskie śmierduchy, które same z siebie smród wydzielają, a co dopiero stopy w nie odziane.
Uzywałaś kiedyś Gewohl? Są rózne kremy i inne cudeńka, przeciwko potliwości stóp też.
19 kwietnia 2015 14:47
nianta

Jak w temacie.
Macie jakieś sprawdzone metody ? próbowałam już wielu rzeczy, na prawdę wielu... no i ręce opadają :(

syn mial tego typu problemy...pisze mial bo wyleczyl..moczyl stopy w roztworze nadmanganianie potasu oraz kupil taka sol w rosmanie do moczenia stop , dezynfekcji oraz odczucie swiezosci...wszystkie buty spryskal sredkiem do dezynfekcji rak, ktory tez mozna kupic w rosmanie...a teraz wszyscy domownicy moga oddychac pelna piersie...
19 kwietnia 2015 14:47 / 1 osobie podoba się ten post
Farmona spray do stóp!
IDEALNY
19 kwietnia 2015 14:48
Też zaczęłabym od butów, pielęgnacji stóp i obserwacji. 
 
Jeśli stopy nie śmierdzą przed zapakowaniem ich do buta, są czyste i dodatkowo potraktowane balsamem, dezodorantem, czy też innym środkiem, to nie powinny walić po zzuciu tegoż ;). 
19 kwietnia 2015 14:56
takie ło.
Tylko teraz nie jest w formie mgiełki tylko jak dezodorant.
 
http://www.ceneo.pl/17877244
19 kwietnia 2015 15:03 / 1 osobie podoba się ten post
anecio

syn mial tego typu problemy...pisze mial bo wyleczyl..moczyl stopy w roztworze nadmanganianie potasu oraz kupil taka sol w rosmanie do moczenia stop , dezynfekcji oraz odczucie swiezosci...wszystkie buty spryskal sredkiem do dezynfekcji rak, ktory tez mozna kupic w rosmanie...a teraz wszyscy domownicy moga oddychac pelna piersie...

O to to, nadmanganian potasu super, to wiem od mojej pedicurzystki, ale buty koniecznie tylko skorzane.
19 kwietnia 2015 15:45
doda1961

Może pokrzywa pomoże, czyli picie naparu i moczenie stóp. Jednakże zacząć należy od zmiany obuwia. Tylko buty ze skóry naturalnej i tylko z naturalnymi wkładkami. Wszystkie inne, a juz nie daj Boże chińskie śmierduchy, które same z siebie smród wydzielają, a co dopiero stopy w nie odziane.
Uzywałaś kiedyś Gewohl? Są rózne kremy i inne cudeńka, przeciwko potliwości stóp też.

Mi też strasznie pocą się stopy, skórzane buty nie pomagają, wkładki węglowe i aloesowe też różnie, w domu chodzę tylko w skarpetkach bawełnianych bez obuwia domowego i dalej nogi zimne a mokre, co mi trochę pomaga moczenie nóg w soli z morza martwego - dostępna też w rossnanie, dm.
19 kwietnia 2015 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
anetta

Mi też strasznie pocą się stopy, skórzane buty nie pomagają, wkładki węglowe i aloesowe też różnie, w domu chodzę tylko w skarpetkach bawełnianych bez obuwia domowego i dalej nogi zimne a mokre, co mi trochę pomaga moczenie nóg w soli z morza martwego - dostępna też w rossnanie, dm.

 
Polecam, polecam :  Protefin-M,  jest to zasypka do stóp w skład której wchodzi min. olejek drzewa herbacianego.
Miałam ten sam problem lat temu naście, ale wówczas b. trudno było kupić ten produkt, a jeśli już to za sporą kasę.
Dziś zasypę można kupić chyba w każdej aptece za śmieszne pieniądze. 
 
19 kwietnia 2015 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

O to to, nadmanganian potasu super, to wiem od mojej pedicurzystki, ale buty koniecznie tylko skorzane.

no nie wyobrazam sobie innych butow...co jak co ale w stopy trzeba inwestowac ...nieraz caly dzien w butach nasze stopy sa zamkniete wiec musimy nosic buty skorzane wygodne i piekne...
19 kwietnia 2015 19:29
bieta

 
Polecam, polecam :  Protefin-M,  jest to zasypka do stóp w skład której wchodzi min. olejek drzewa herbacianego.
Miałam ten sam problem lat temu naście, ale wówczas b. trudno było kupić ten produkt, a jeśli już to za sporą kasę.
Dziś zasypę można kupić chyba w każdej aptece za śmieszne pieniądze. 
 

Musiałam siebie zacytować, sorki za przejęzyczenie.
Prawidłowa nazwa zasypki to Proftin-m , poniżej link z opisem  
 www.strefalekow.pl/product/details/leczenie/grzybica/proftin-m-przeciwgrzybicza-zasypka-do-stop-z-olejkiem-z-drzewa-herbacianego.html  
 
19 kwietnia 2015 19:49
tak clatrimazolum...wspaniala masc na wszelkie grzybiczne sprawy...kosztuje grosze...a buty wystarczy zdezynfekowac nie musi sie wymieniac na nowe...
19 kwietnia 2015 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
tak normalne,że się pocą...ale! nienormalnym jest, że gdy ściągam buty, to całe mieszkanie trzeba wietrzyć, a buty wystawiać za okno, w moim przypadku chyba nie ma znaczenia czy skóra czy nie. Ostatnio kupiłam sobię piękne buty na wyprzedaży(bo za normalną cenę, sorry, ale nie:P) tylko dwa dni miałam spokój, a buty na dzień dobry spsikałam sholem, a stopy moczyłam w jakimś specyfiku z apteki...
Natomiast intensywność spada, jak wracam z pracy z De,nie do końca co prawda, ale jestem w stanie ściągnąć buty a muchy nie padają...
19 kwietnia 2015 20:29
myślałam,że przy grzybicy coś się tam zbiera między palcami czy skóra się złuszcza... teraz jestem w De, mogę mieć problem z zakupem, czy gdzieś to dostanę?
19 kwietnia 2015 20:32
nianta

myślałam,że przy grzybicy coś się tam zbiera między palcami czy skóra się złuszcza... teraz jestem w De, mogę mieć problem z zakupem, czy gdzieś to dostanę?

Normalnie dostaniesz w aptece. Tez nazywa się Clotrimazolum.