Pożegnajki #2

29 listopada 2015 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
Maja68

Jutro odjazd, dziękuję za wspólne odliczanki i za to, że jesteście. Choć niewiele się tu udzielam, to bardzo chętnie czytam. Życzę spokojnej pracy tym co na "posterunku". Pozdrawiam

Szczesliwej podrozy i milego wypoczynku:)
29 listopada 2015 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Poźegnuję się z Wami.110 dni byłam na wyjeżdzie.Wracam w styczniu koło 7-8 .Będę oczywiście zaglądać ,bo to już mi w krew weszło,ale nie co dzień.Dzięki za Miłego towarzystwo.Do napisania.

Tereniu szczesliwej podrozy i milych chwil spedzonych w rodzinnym gronie.Ja po urlopie wracam 6 stycznia:)
29 listopada 2015 22:17 / 9 osobom podoba się ten post
Maja68

Jutro odjazd, dziękuję za wspólne odliczanki i za to, że jesteście. Choć niewiele się tu udzielam, to bardzo chętnie czytam. Życzę spokojnej pracy tym co na "posterunku". Pozdrawiam

Podpisuję się pod Mają  
Jutro pewnie już nie znajdę czasu. Zamieszanie wyjazdowe. Żegnam na krótko, wracam szybko do pracy i na forum.
Spokoju ducha życzę  
29 listopada 2015 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
hagia

Podpisuję się pod Mają :-) 
Jutro pewnie już nie znajdę czasu. Zamieszanie wyjazdowe. Żegnam na krótko, wracam szybko do pracy i na forum.
Spokoju ducha życzę :-) 

Szerokiej drogi i rowniez milego wypoczynku:)
29 listopada 2015 22:30 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Poźegnuję się z Wami.110 dni byłam na wyjeżdzie.Wracam w styczniu koło 7-8 .Będę oczywiście zaglądać ,bo to już mi w krew weszło,ale nie co dzień.Dzięki za Miłego towarzystwo.Do napisania.

110 dni na wygnaniu ? po ciemnej stronie mocy ?! Teresko - należy Ci się co najmniej : "... morza szuuum, ptaaaków śpiew ..." , albo "... jak dobrze mi zdobyyyywać góry ..." ! albo taki relaksik pod palmami....


  Szczęśliwej drogi Teresko !
29 listopada 2015 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję Ci Tyciek.
29 listopada 2015 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Poźegnuję się z Wami.110 dni byłam na wyjeżdzie.Wracam w styczniu koło 7-8 .Będę oczywiście zaglądać ,bo to już mi w krew weszło,ale nie co dzień.Dzięki za Miłego towarzystwo.Do napisania.

Szerokości Tereska i samych przyjemności w domku. A zaglądaj często bo jak widzę Twój uśmiech to lepiej mi się robi.
29 listopada 2015 22:46 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Szerokości Tereska i samych przyjemności w domku. A zaglądaj często :-) bo jak widzę Twój uśmiech to lepiej mi się robi. :tanczy:

Jak miło Michalinka.Aż przyjrzałam się swojemu awatarkowi.No uśmiech jest faktycznie.Pozdrawiam.
30 listopada 2015 05:20 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Poźegnuję się z Wami.110 dni byłam na wyjeżdzie.Wracam w styczniu koło 7-8 .Będę oczywiście zaglądać ,bo to już mi w krew weszło,ale nie co dzień.Dzięki za Miłego towarzystwo.Do napisania.

Tereska, szerokości, abyś miała tak wygodną miejscówkę, jak ja teraz. 
Siedzę sama na podwójnym siedzeniu, przedemną stolik. Ciepło i wygodnie.
I internet śmiga. Piszę z kompa.
30 listopada 2015 05:21 / 2 osobom podoba się ten post
Maja68

Jutro odjazd, dziękuję za wspólne odliczanki i za to, że jesteście. Choć niewiele się tu udzielam, to bardzo chętnie czytam. Życzę spokojnej pracy tym co na "posterunku". Pozdrawiam

Dobrej, bezpiecznej podróży.
30 listopada 2015 05:23 / 1 osobie podoba się ten post
hagia

Podpisuję się pod Mają :-) 
Jutro pewnie już nie znajdę czasu. Zamieszanie wyjazdowe. Żegnam na krótko, wracam szybko do pracy i na forum.
Spokoju ducha życzę :-) 

Hagia, to intensywnie i radosnie odpoczywaj w domku. Bezpiecznej podróży.
30 listopada 2015 05:52 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Poźegnuję się z Wami.110 dni byłam na wyjeżdzie.Wracam w styczniu koło 7-8 .Będę oczywiście zaglądać ,bo to już mi w krew weszło,ale nie co dzień.Dzięki za Miłego towarzystwo.Do napisania.

Teresadd, spokojnej, szczęśliwej podróży życzę.
Odpoczywaj w domu, bądz szczęśliwa z rodziną.
30 listopada 2015 06:00 / 5 osobom podoba się ten post
Koleżankom ,które jadą do domu ,szczęśliwej drogi życzę i miłego odpoczynku
30 listopada 2015 08:29 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Tereska, szerokości, abyś miała tak wygodną miejscówkę, jak ja teraz. 
Siedzę sama na podwójnym siedzeniu, przedemną stolik. Ciepło i wygodnie.
I internet śmiga. Piszę z kompa.

Benita szczęśliwości w domu.Pa.Pa.do napisania.
30 listopada 2015 09:04 / 10 osobom podoba się ten post
Dzisiaj wyjazd jeszcze nie wiem o której czekam na telef z busa. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i wspólne odliczanie tym którzy wracają też dzisiaj szerokiej drogi odezwę się już z Polski.