Pożegnajki #2

24 lipca 2015 07:13 / 10 osobom podoba się ten post
Czas na "do widzenia".O 12 ma już zmienniczkę,jutro po południu wyjazd!!!Wszystkim pracującym życzę szybko upływających,bezstresowych dni.Do następnego poczytania.
24 lipca 2015 14:20 / 11 osobom podoba się ten post
Wpadłam się pożegnać z Wami. Zmienniczka przyjechała o 7 rano. Bardzo miła dziewczyna.... Ja za kilka godzinek wyjeżdżam. Do napisania po drugiej stronie . Dużo słoneczka dla Was i spokojnej pracy
31 lipca 2015 16:48 / 12 osobom podoba się ten post
Też już się z Wami żegnam , czas walizkę kolanem dopchnąć . Już dzwonił kierowca , żebym potwierdziła wyjazd stąd , juto przed południem zadzwoni z podaniem dokładnej godziny wyjazdu i do domku .
Dziękuję Wam za fajnie spędzony wspólnie czas , który mi jakoś bez wielkiego psychicznego obciążenia zleciał szybko .
Dam Wam trochę od siebie odpocząć ( nie na zawsze ! ) , sama też już jestem trochę zmęczona , znudzona . Może jak trochę pomilczę , przetrawię , przemyślę to wrócę ....Trzymajcie się , nie przemęczajcie ....Pa
31 lipca 2015 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Szczesliwej podrozy Arabrab
31 lipca 2015 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też już się z Wami żegnam , czas walizkę kolanem dopchnąć . Już dzwonił kierowca , żebym potwierdziła wyjazd stąd , juto przed południem zadzwoni z podaniem dokładnej godziny wyjazdu i do domku .
Dziękuję Wam za fajnie spędzony wspólnie czas , który mi jakoś bez wielkiego psychicznego obciążenia zleciał szybko .
Dam Wam trochę od siebie odpocząć ( nie na zawsze ! ) , sama też już jestem trochę zmęczona , znudzona . Może jak trochę pomilczę , przetrawię , przemyślę to wrócę ....Trzymajcie się , nie przemęczajcie ....Pa :aniolki:

Pa,do następnego zesłania
31 lipca 2015 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też już się z Wami żegnam , czas walizkę kolanem dopchnąć . Już dzwonił kierowca , żebym potwierdziła wyjazd stąd , juto przed południem zadzwoni z podaniem dokładnej godziny wyjazdu i do domku .
Dziękuję Wam za fajnie spędzony wspólnie czas , który mi jakoś bez wielkiego psychicznego obciążenia zleciał szybko .
Dam Wam trochę od siebie odpocząć ( nie na zawsze ! ) , sama też już jestem trochę zmęczona , znudzona . Może jak trochę pomilczę , przetrawię , przemyślę to wrócę ....Trzymajcie się , nie przemęczajcie ....Pa :aniolki:

Szerokiej drogi .
31 lipca 2015 18:12 / 1 osobie podoba się ten post
Szczesliwej podróży Arabasiu. Jak będziesz się wybierała do Łodzi to daj znać.
Miło byłoby spotkać się przy kawce.
31 lipca 2015 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też już się z Wami żegnam , czas walizkę kolanem dopchnąć . Już dzwonił kierowca , żebym potwierdziła wyjazd stąd , juto przed południem zadzwoni z podaniem dokładnej godziny wyjazdu i do domku .
Dziękuję Wam za fajnie spędzony wspólnie czas , który mi jakoś bez wielkiego psychicznego obciążenia zleciał szybko .
Dam Wam trochę od siebie odpocząć ( nie na zawsze ! ) , sama też już jestem trochę zmęczona , znudzona . Może jak trochę pomilczę , przetrawię , przemyślę to wrócę ....Trzymajcie się , nie przemęczajcie ....Pa :aniolki:

Spokojnej podróży i miłego urlopu. Zajrzyj czasem na forum i daj znać co dalej
31 lipca 2015 18:20 / 2 osobom podoba się ten post
arabrab, szerokości, odpoczywaj, nabieraj sił i energii.
31 lipca 2015 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też już się z Wami żegnam , czas walizkę kolanem dopchnąć . Już dzwonił kierowca , żebym potwierdziła wyjazd stąd , juto przed południem zadzwoni z podaniem dokładnej godziny wyjazdu i do domku .
Dziękuję Wam za fajnie spędzony wspólnie czas , który mi jakoś bez wielkiego psychicznego obciążenia zleciał szybko .
Dam Wam trochę od siebie odpocząć ( nie na zawsze ! ) , sama też już jestem trochę zmęczona , znudzona . Może jak trochę pomilczę , przetrawię , przemyślę to wrócę ....Trzymajcie się , nie przemęczajcie ....Pa :aniolki:

Szerokosci Arabrab wspaniałego urlopu
31 lipca 2015 19:34 / 6 osobom podoba się ten post
No i na mnie przyszedł czas pożegnać się z Wami. Za chwilę powinna zjawić się zmienniczka.
Jutro wieczorkiem z prawdziwą przyjemnością wsiądę do busa.
Wszystkim przesyłam wirtualne buziole, trzymta się i nie rozrabiajcie zanadto ))))
31 lipca 2015 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

No i na mnie przyszedł czas pożegnać się z Wami. Za chwilę powinna zjawić się zmienniczka.
Jutro wieczorkiem z prawdziwą przyjemnością wsiądę do busa.
Wszystkim przesyłam wirtualne buziole, trzymta się :-) i nie rozrabiajcie zanadto ))))

Bieta szczesliwej podrozy
Jeszcze raz. Wracaj szczesliwie do domu. Odpoczywaj,ciesz sie i
Raduj z bliskimi.
Pozdrawiam cieplutko;))
31 lipca 2015 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

No i na mnie przyszedł czas pożegnać się z Wami. Za chwilę powinna zjawić się zmienniczka.
Jutro wieczorkiem z prawdziwą przyjemnością wsiądę do busa.
Wszystkim przesyłam wirtualne buziole, trzymta się :-) i nie rozrabiajcie zanadto ))))

Szerokosci imienniczko,wspaniałego urlopu
31 lipca 2015 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

No i na mnie przyszedł czas pożegnać się z Wami. Za chwilę powinna zjawić się zmienniczka.
Jutro wieczorkiem z prawdziwą przyjemnością wsiądę do busa.
Wszystkim przesyłam wirtualne buziole, trzymta się :-) i nie rozrabiajcie zanadto ))))

Ty też nie rozrabiaj, odpoczywaj i odwiedzaj na s w wirtualnym świecie
31 lipca 2015 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkim wyjeżdżającym  lub tym,które dojechały już do domu życzę udanego urlopu.