Na wyjeździe #27

27 lipca 2015 07:54
Proszę kontynuować tutaj!
27 lipca 2015 08:36 / 8 osobom podoba się ten post
Alino , to , że w poprzednim wątku " Na wyjeździe " trochę Ci się oberwało to myślę , że słusznie . Bardziej dyplomatycznie do sprawy podeszła Kasia 63(chyba , nie chce mi się wracać ) , bo napisała , że bez zgody zainteresowanej nic napisać nie może .Alinka , ja biorę poprawkę na niektóre " sensacyjne opowieści " te dawne i te obecne . Kiedyś pisałam o kłopotach koleżanki na szteli , ale mimo , że ona nie jest "naszą forumowiczką " to zapytałam ją , czy mogę tutaj temat rozwinąć , uzyskałam zgodę , nawet później kazała mi podziękować wszystkim , którzy rzucili się z pomocnymi radami . Lepiej nie ruszajmy tych , których na forum nie ma a którzy kiedyś na nim byli , bo jaka prawda to tylko ona sama wie . Pamiętam Anię , coś się zepsuło i nie ma jej tutaj razem z nami , ale dla mnie to też zalatuje już nie tyle sensacją co jakimś kryminałem , bo złamanie ręki i takie tam inne i żadnej pomocy , tylko wszyscy przeciw ? Nie moja sprawa , nie pamiętam tych opisów , Ankę lubiłam i jeśli czyta to pozdrawiam i niech mi wybaczy zwątpienie . A sensacja ? sensację można ubarwić , bo mieliśmy tutaj wczoraj najlepszy przykład . Rozumiem nieprzyjemną sytuację jednej z koleżanek , zdenerwowanie , które nie służy " jasnemu pisaniu " , ale rzuciło mi się na oczy coś takiego , że : " mąż PDP-ej PRAWIE mnie uderzył " czy tam chciał - teraz to nie ważne , ale wierzę " Słonecznie " , że tak było , chodzi mi tylko o to , że po jakimś czasie wyleci nam to z pamięci i wystarczy , że ktoś , kiedyś napisze ( bo niedokładnie pamięta ) , że " Słonecznie " została uderzona przez męża PDP-ej !!!!! ....i znów będziemy mieli swoje własne , forumowe sensacje , kryminały .....bez urazu Alinka :-Edytowałam : Alinka !!!! kota to mi możesz pokazywać 10x dziennie ( na zdjęciach ) , ale bez myszy na widoku , bo ich się boję , brzydzę , nienawidzę jak diabli , bo one są takie szybki i w ogóle błłeeee
 
 
 
 
27 lipca 2015 09:42 / 4 osobom podoba się ten post
Taaaaa Basiu... Mówisz że myszy są błeee...
Trzeba było Ci widzieć mnie wczoraj na proszonej kolacji, jak przez otwarte okno wleciała do pokoju ćma...
Była wielka, szarobrunatna i paskudna jak wszyscy diabli! Siedziałam na krześle sztywna jak kij od miotły i modliłam się żeby nie wpadła mi za dekolt czy kołnierz, bo cholernica za nic nie chciała do światła tylko do ciepła ciała...
A myszy - sympatyczne stworzonka nawet, wprawdzie w domu ich nie lubię mieć, ale jak moja Kulka zaczęła mi przynosić w podziękowaniu swoje dary to mnie rozczulała na maksa...
27 lipca 2015 09:50 / 6 osobom podoba się ten post
A jak lubisz koty to proszę bardzo - nasza domowa pupilka i jej pierwsze potomstwo... :)
27 lipca 2015 10:24
Wczoraj babcia fit dzisiaj słaba i zrzędząca wszystko ja boli a najbardziej pupu ale mnie martwi mocz kiedys pisałam że ma intensywny że nie mogę się zapachu pozbyć mimo że wietrzę piorę codziennie zgłosiłam synowi on lekarzowi i ze względu na pampersy nie było jak dać moczu do laboratorium przyniósł jakieś granulki do picia raz i miało byc dobrze było ale tydzień w sobote już zapach był wczoraj też a dzis już prawie brunatny pampers poprosiłam babcię rano aby zrobiła pipi na stołku duzo tego nie ma ale wystarczy na badanie ale nigdy takiego nie widziałam jak się ostało to oddzieliło się połowa mocz połowa mętne z pewnością infekcja i bez antybiotyków się nie obędzie miałyscie z takim czymś do czynienia babcia mówi że nic nie boli gdy oddaje mocz co o tym sądzicie ?
27 lipca 2015 10:38
takaja

Wczoraj babcia fit dzisiaj słaba i zrzędząca wszystko ja boli a najbardziej pupu ale mnie martwi mocz kiedys pisałam że ma intensywny że nie mogę się zapachu pozbyć mimo że wietrzę piorę codziennie zgłosiłam synowi on lekarzowi i ze względu na pampersy nie było jak dać moczu do laboratorium przyniósł jakieś granulki do picia raz i miało byc dobrze było ale tydzień w sobote już zapach był wczoraj też a dzis już prawie brunatny pampers poprosiłam babcię rano aby zrobiła pipi na stołku duzo tego nie ma ale wystarczy na badanie ale nigdy takiego nie widziałam jak się ostało to oddzieliło się połowa mocz połowa mętne z pewnością infekcja i bez antybiotyków się nie obędzie miałyscie z takim czymś do czynienia babcia mówi że nic nie boli gdy oddaje mocz co o tym sądzicie ?

Czyli infakcja.Popros syna lub lekarza aby dali to :
http://www.medpex.de/blasengesundheit/natural-d-mannose-powder-p9302984?gclid=CKm8hOvz-sYCFeXLtAodUTgA2A#ai300
Dodaje sie do plynow ktore podajesz do picia a zwalcza rowniez E coli
27 lipca 2015 10:42 / 4 osobom podoba się ten post
Już dostałam kasę za cały moj pobyt na szteli. Cztery razy już liczyłam, dlatego humor mam dzisiaj.Ubranie na podróz wisi wyprasowane tylko wskoczyc.Prezenty zakupione.Torba spakowana.Margolcia ma wszystko przygotowane na przyjazd łącznie z kasą.Kwiatów nie kupuję ani wody nie stawiam tak juz mam od dawien dawna.Jestem mile zaskoczona co wyraźnie wpłynęło na moja zachwianą decyzję czy tu wrócę.Wczorajsza wycieczka tez mi rozszerzyła spojrzenie na to moje miejsce pracy.Ucze sie i uczę z kazdym wyjazdem mam wiecej i kasy i doświadczenia i wiedzy.
27 lipca 2015 10:47 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Już dostałam kasę za cały moj pobyt na szteli. Cztery razy już liczyłam, dlatego humor mam dzisiaj.Ubranie na podróz wisi wyprasowane tylko wskoczyc.Prezenty zakupione.Torba spakowana.Margolcia ma wszystko przygotowane na przyjazd łącznie z kasą.Kwiatów nie kupuję ani wody nie stawiam tak juz mam od dawien dawna.Jestem mile zaskoczona co wyraźnie wpłynęło na moja zachwianą decyzję czy tu wrócę.Wczorajsza wycieczka tez mi rozszerzyła spojrzenie na to moje miejsce pracy.Ucze sie i uczę z kazdym wyjazdem mam wiecej i kasy i doświadczenia i wiedzy.

Jak chcesz polatac na spadolotni to zapraszam pod Wałbrzych.Sa tu jedne z najlepszych w Europie prady wznoszące
27 lipca 2015 10:50
takaja

Wczoraj babcia fit dzisiaj słaba i zrzędząca wszystko ja boli a najbardziej pupu ale mnie martwi mocz kiedys pisałam że ma intensywny że nie mogę się zapachu pozbyć mimo że wietrzę piorę codziennie zgłosiłam synowi on lekarzowi i ze względu na pampersy nie było jak dać moczu do laboratorium przyniósł jakieś granulki do picia raz i miało byc dobrze było ale tydzień w sobote już zapach był wczoraj też a dzis już prawie brunatny pampers poprosiłam babcię rano aby zrobiła pipi na stołku duzo tego nie ma ale wystarczy na badanie ale nigdy takiego nie widziałam jak się ostało to oddzieliło się połowa mocz połowa mętne z pewnością infekcja i bez antybiotyków się nie obędzie miałyscie z takim czymś do czynienia babcia mówi że nic nie boli gdy oddaje mocz co o tym sądzicie ?

no wlasnie, tez mialam mowic, moja babcia tez ma taki zapach dosc inensywny, ze az mnie odrzuca jak jej pampersa sciagam.... i en pampers az brazowy jest, myslalam ze normalne, ale jak Ty piszesz to raczej nie i nikt tutaj an to uwagi nie zwracal.
27 lipca 2015 10:51 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Jak chcesz polatac na spadolotni to zapraszam pod Wałbrzych.Sa tu jedne z najlepszych w Europie prady wznoszące

Hyhy, Orim, a czy w tym Walbrzychu jest cos co nie jest najlepsze ??:D
27 lipca 2015 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

Hyhy, Orim, a czy w tym Walbrzychu jest cos co nie jest najlepsze ??:D

hymmmmmmmmm no nie chyba nie ma
27 lipca 2015 10:58
Jolek

no wlasnie, tez mialam mowic, moja babcia tez ma taki zapach dosc inensywny, ze az mnie odrzuca jak jej pampersa sciagam.... i en pampers az brazowy jest, myslalam ze normalne, ale jak Ty piszesz to raczej nie i nikt tutaj an to uwagi nie zwracal.

Kurde ja myslałam że cos w pampersach jest że ciemnieje zmienniczka nic nie mówiła ściagała babci rano pampersa i czekała na caritas a ja prałam wietrzyłam zmieniałam posciel codziennie piżama bo zapach odrzucał mimo że była sucha dopiero jak ktoregoś razu babcia spała długo i caritas zobaczył to zaalarmowałam ale moja babcia bardzo często ma infekcję pęcherza raz na 3-4 mies antybiotyk i spokój był ale nigdy taki mocz jak dziś
27 lipca 2015 10:59
ORIM

Czyli infakcja.Popros syna lub lekarza aby dali to :
http://www.medpex.de/blasengesundheit/natural-d-mannose-powder-p9302984?gclid=CKm8hOvz-sYCFeXLtAodUTgA2A#ai300
Dodaje sie do plynow ktore podajesz do picia a zwalcza rowniez E coli

Dzieki Orimku
27 lipca 2015 10:59
ORIM

hymmmmmmmmm no nie chyba nie ma:-)

ahaaaaaaaaaaaaaaaa, no ta. Chwlisz sie chwalisz :D Co turystow wiecej chcesz w miescie >? Czy chcesz zeby wszystkie forumowe kolezanki Cie odwiedzaly ?:D
27 lipca 2015 11:02
takaja

Kurde ja myslałam że cos w pampersach jest że ciemnieje zmienniczka nic nie mówiła ściagała babci rano pampersa i czekała na caritas a ja prałam wietrzyłam zmieniałam posciel codziennie piżama bo zapach odrzucał mimo że była sucha dopiero jak ktoregoś razu babcia spała długo i caritas zobaczył to zaalarmowałam ale moja babcia bardzo często ma infekcję pęcherza raz na 3-4 mies antybiotyk i spokój był ale nigdy taki mocz jak dziś :zaklopotanie:

Czyli jak Pigula przyjdzie powinnam jej o tym powiedziec ?