Na wyjeździe #27

02 września 2015 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
Nie chce mi sie szukac poskarzyjek bo mam takiego nerwa ze mnie zaraz cos trafi.Chcialam umyc wlosy a tu wody cieplej nie ma ,chyba jest zakrecona.Wczoraj juz ochlapalam sie prawie zimna woda .Ciepla woda tylko jest w kuchni ,chyba pojde umyc wlosy w zlewie Q MAC :Lazienki zrobione na medal,duzy prysznic ,duza wanna ,na dole niby dla babci wszystkie pomoce jakie mozna sobie wymyslec ,a sknerstwo na maksa ,nigdy jeszcze tak nie mialam by mi wode ciepla wydzielano.Czekam do wieczora i zarzadam wyjasnien ,jestem gotowa nawet wziac dzis torbe i jazda do domu.Nigdy wiecej nie pisze sie na byle tereny NDR
02 września 2015 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Nie chce mi sie szukac poskarzyjek bo mam takiego nerwa ze mnie zaraz cos trafi.Chcialam umyc wlosy a tu wody cieplej nie ma ,chyba jest zakrecona.Wczoraj juz ochlapalam sie prawie zimna woda .Ciepla woda tylko jest w kuchni ,chyba pojde umyc wlosy w zlewie Q MAC :Lazienki zrobione na medal,duzy prysznic ,duza wanna ,na dole niby dla babci wszystkie pomoce jakie mozna sobie wymyslec ,a sknerstwo na maksa ,nigdy jeszcze tak nie mialam by mi wode ciepla wydzielano.Czekam do wieczora i zarzadam wyjasnien ,jestem gotowa nawet wziac dzis torbe i jazda do domu.Nigdy wiecej nie pisze sie na byle tereny NDR

ale Cię urządzili.....
a dlaczego musisz do wieczora czekać na wyjaśnienia???
od razu interweniuj....................
02 września 2015 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

ale Cię urządzili.....
a dlaczego musisz do wieczora czekać na wyjaśnienia???
od razu interweniuj....................

synu przyjezdza z pracy o 17.30 ,nie bebe robic mu teraz rabanu,wole rozmowe w oczy .Moja firma tez calkiem ma w czterech literach mnie ,jestem 11 dni zadnego telefonu ,jak ,co ,jak daje rade nic ,ale ja czekam jak zadzwonia bo zadzwonia na sto procent upomniec sie o kase,ktorej nie zamierzam zaplacic (pobieraja oplate za papieki gewerbe,meldunek itp)
02 września 2015 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Nie chce mi sie szukac poskarzyjek bo mam takiego nerwa ze mnie zaraz cos trafi.Chcialam umyc wlosy a tu wody cieplej nie ma ,chyba jest zakrecona.Wczoraj juz ochlapalam sie prawie zimna woda .Ciepla woda tylko jest w kuchni ,chyba pojde umyc wlosy w zlewie Q MAC :Lazienki zrobione na medal,duzy prysznic ,duza wanna ,na dole niby dla babci wszystkie pomoce jakie mozna sobie wymyslec ,a sknerstwo na maksa ,nigdy jeszcze tak nie mialam by mi wode ciepla wydzielano.Czekam do wieczora i zarzadam wyjasnien ,jestem gotowa nawet wziac dzis torbe i jazda do domu.Nigdy wiecej nie pisze sie na byle tereny NDR

Magdzie , a gdzie ty w DDR jesteś? Moe blisko mnie? Wpadniesz umyć sobie włosy
Ja na DDR nie narzekam, ale faktycznie to jakby inne Niemcy są.
02 września 2015 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Nie chce mi sie szukac poskarzyjek bo mam takiego nerwa ze mnie zaraz cos trafi.Chcialam umyc wlosy a tu wody cieplej nie ma ,chyba jest zakrecona.Wczoraj juz ochlapalam sie prawie zimna woda .Ciepla woda tylko jest w kuchni ,chyba pojde umyc wlosy w zlewie Q MAC :Lazienki zrobione na medal,duzy prysznic ,duza wanna ,na dole niby dla babci wszystkie pomoce jakie mozna sobie wymyslec ,a sknerstwo na maksa ,nigdy jeszcze tak nie mialam by mi wode ciepla wydzielano.Czekam do wieczora i zarzadam wyjasnien ,jestem gotowa nawet wziac dzis torbe i jazda do domu.Nigdy wiecej nie pisze sie na byle tereny NDR

Hej Magdzie, dobre , dobre. Widać niespodzianki są wpisane w ten zawód., A jak pytałam czy jest dostęp do ciepłej wody na bieżąco to spotkałam się ze zdziwieniem hehhe. Ale widzisz są zalety pobytu , masz blisko do domu, zawsze możesz skoczyć na weekend zrobić kąpiel bo u nich to dziwne, że człowiek robi prysznic każdego dnia. Ja wybieram już miejsca, gdzie dzieci mieszkają przynajmniej 100km dalej, super sprawa, polecam.:pomponiara:
02 września 2015 10:20
doda1961

Magdzie , a gdzie ty w DDR jesteś? Moe blisko mnie? Wpadniesz umyć sobie włosy :-)
Ja na DDR nie narzekam, ale faktycznie to jakby inne Niemcy są.

50km od Rostoku Kropelin
Wiem ze ludzie wszedzie sa tacy sami,,kiedys bylam w Erfurcie rodzina byla spoko,na niczym nie oszczedzali ,ale po tych dwoch robotach,widze ze oni takie brudasy ,oczywiscie ogrodek czysty itp,ale jak spojrzysz w bok 2 m dalej nagromadzone desek ,starych pordzewialych lawek,trzymaja to bo moze kiedys sie przyda takie chomiki bo zal wyrzucic.
02 września 2015 10:24 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

50km od Rostoku Kropelin
Wiem ze ludzie wszedzie sa tacy sami,,kiedys bylam w Erfurcie rodzina byla spoko,na niczym nie oszczedzali ,ale po tych dwoch robotach,widze ze oni takie brudasy ,oczywiscie ogrodek czysty itp,ale jak spojrzysz w bok 2 m dalej nagromadzone desek ,starych pordzewialych lawek,trzymaja to bo moze kiedys sie przyda takie chomiki bo zal wyrzucic.

Kawał drogi ode mnie, szkoda
02 września 2015 10:44 / 2 osobom podoba się ten post
Babcia właśnie umarła. Całe szczęście zauważyłam, że już chyba odchodzi, zadzwoniłam po syna i synową i byli przy niej w ostatniej godzinie. Pocieszam się, że to dla niej wybawienie. Strasznie juz cierpiała, wiadomo było ze z tego nie wyjdzie. Swoje 97 lat też już przeżyła.
02 września 2015 10:47
wichurra

Babcia właśnie umarła. Całe szczęście zauważyłam, że już chyba odchodzi, zadzwoniłam po syna i synową i byli przy niej w ostatniej godzinie. Pocieszam się, że to dla niej wybawienie. Strasznie juz cierpiała, wiadomo było ze z tego nie wyjdzie. Swoje 97 lat też już przeżyła.

o kurczę :(

I co teraz z Tobą Kobietko?
02 września 2015 10:54
No na razie z nimi o tym nie rozmawiałam. Nie chcę im teraz zawracać sobą głowy, ale chyba jutro pojadę do domu.
02 września 2015 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

Babcia właśnie umarła. Całe szczęście zauważyłam, że już chyba odchodzi, zadzwoniłam po syna i synową i byli przy niej w ostatniej godzinie. Pocieszam się, że to dla niej wybawienie. Strasznie juz cierpiała, wiadomo było ze z tego nie wyjdzie. Swoje 97 lat też już przeżyła.

Lajknelam nie dlatego, ze mi sie podoba zgon twej PDP,a za Twoje zdrowe podejscie. Sil psychicznych wiele zyczeI powodzenia w szukaniu kolejnych zlecen. Oby tylko dobre byly
02 września 2015 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
Współczuję:( Trzymaj się!
02 września 2015 11:02
Współczuję:( Trzymaj się!
02 września 2015 11:09 / 1 osobie podoba się ten post
Och wspolczuje:(
02 września 2015 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
Ciezko jest...ale coz odchodzenie wpisane w scenariusz zycia jak rodzenie....juz ma spokoj...cisze.Trzymaj sie