Dusseldorf

03 sierpnia 2015 19:04
Co sadzicie o takich duzych miastach jak Düsseldorf ? Moga sie podobac??
03 sierpnia 2015 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
Mazury

Co sadzicie o takich duzych miastach jak Düsseldorf ? Moga sie podobac??

Moga.
03 sierpnia 2015 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
Że są duże i mogą się podobać , ale wielkość nie jest taka ważna , technika ważniejsza .....przemysł też
03 sierpnia 2015 19:58
Ha ha jasne
03 sierpnia 2015 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
Łe .. Siedzę pod Didorfem i myślałem, że umówię sie tu z kimś na Stadtbummel, a tu nikogo (?)...Od czwartku mam wiecej czasu, wiec proszę sie dekonspirować ;)
Hej hej, jest tu kto ??
11 sierpnia 2015 21:49 / 2 osobom podoba się ten post
Mnie sie.nie podobal. Za duzy, za glosny, za tloczny, za duzy i zbyt duszny. Smierdzacy tureckimi barami. Polecam sasiednie Ratingen, przemile miasto i fajni ludzie. Za to Meerbusch odradzam, pustelnia i ciagle samoloty nad glowa lataja.
11 sierpnia 2015 22:09
marmat

Mnie sie.nie podobal. Za duzy, za glosny, za tloczny, za duzy i zbyt duszny. Smierdzacy tureckimi barami. Polecam sasiednie Ratingen, przemile miasto i fajni ludzie. Za to Meerbusch odradzam, pustelnia i ciagle samoloty nad glowa lataja.

Rzeczywiście Ratingen ma coś w sobie...Mi sie podobał widok z okna lecących nisko samolotów( tak nisko,że dokładnie widziałam okna w samolocie).I mili, sympatyczni ludzie...Tak, to zapamietałam...
12 sierpnia 2015 16:41 / 2 osobom podoba się ten post
uwielbiam wielkie niemieckie miasta.
Przynajmniej jest co robić w czasie przerw ;)
12 sierpnia 2015 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
Też uwielbiam Duesseldorf:)
Nigdy się nie nudzę:)
Ale dla każdego coś innego:)
29 sierpnia 2015 15:36
a ja jestem w langenfeld wbrew pozorom fajna miescinka choc tez zaczynam sie tu nudzic

choc z drugiej striny to moglabym tu mieszkac na stale bo wszytko jest tu co porzeba

a duzych miast to nie lubie .... ale rzecz gustu
29 sierpnia 2015 18:24
Brzozahej

a ja jestem w langenfeld wbrew pozorom fajna miescinka choc tez zaczynam sie tu nudzic

choc z drugiej striny to moglabym tu mieszkac na stale bo wszytko jest tu co porzeba

a duzych miast to nie lubie .... ale rzecz gustu

Mi sie tez Langenfeld bardzo podoba. Nie ma gorek i mozna fajnie dojechac wszedzie rowerem .Nawet do Solingen tylko od Solingen zaczynaja sie gorki.
30 sierpnia 2015 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
Mazury

Mi sie tez Langenfeld bardzo podoba. Nie ma gorek i mozna fajnie dojechac wszedzie rowerem .Nawet do Solingen tylko od Solingen zaczynaja sie gorki.

dokladnie  jeden raz mi sie udalo dojechac do solingen i z powrotem

odnioslam sukces

a dzis i wczoraj sa dni tego miasta to tez sobie uczestnicze ..... zawsze jakas odskocznia
30 sierpnia 2015 15:52
Brzozahej

dokladnie  jeden raz mi sie udalo dojechac do solingen i z powrotem

odnioslam sukces

a dzis i wczoraj sa dni tego miasta to tez sobie uczestnicze .....:-) zawsze jakas odskocznia

Jakiego miasta są dzisiaj " dni " ?
30 sierpnia 2015 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
langenfeld
30 sierpnia 2015 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
Brzozahej

langenfeld

Wiesz Brzoza ze w Langenfeldzie jest delegacja z Pl? Przyjechal burmistrz Gostynia z cala swita. Gostyn jest miastem partnerskim z Langenfeldem