W domu # 6

16 lutego 2016 09:06 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Was z rana. Siedzę z kawusią w rekach i kompletnie rozleniwiona Pogoda "szara", smutno i nic się nie chce. Ale to takie pozytywne "nic" o ile coś takiego może istnieć. 3-4 dni przeleniuchowałam, bo mnie katarzysko dopadło ale dzisiaj trzeba się już ruszyć z betów. Najwyżej posłucham Tiny i po wyjściu z basenu nie wylecę za szybko na zewnątrz. Wytrę się dobrze i wysuszę
Pozdrawiam wszystkich.
16 lutego 2016 09:57 / 11 osobom podoba się ten post
Mycha

Malgi nie wiem gdzie Ty te dwie laski znalazłaś :przytula: i dlaczego je masz, ale życzę Ci zdrówka i wytrwałości w ćwiczeniach. Przecież musisz do DE jechać :-) ćwicz dzielnie. 

Laseczki jeszcze z Berlina przywiozłam 5 i pół roku temu. Już kilka razy od tamtej pory uratowały mnie przed leżącym trybem życia, a i teraz mam jeszcze przez 5 tygodni się wspierać na nich. Ale już mi coraz lepiej idzie zeskakiwanie z łóżka, przemieszczanie się do innych przybytków, nawet wczoraj upiekłam mojemu ANIOŁOWI szarlotkę. Co prawda musiał sam wkładać i wyciągać z pieca, bo taka akrobacja jest dla mnie jeszcze trochę za trudna. Jutro pierwsza wizyta u rodzinnego, bo niektórych leków będzie mi brakowało. No i skierowanie do rehabilitanta mi potrzebne, żeby fachowo się szybciej usprawnić. A DE poczeka, codziennie jakaś firma do mnie dzwoni z zapytaniem czy jestem teraz dyspozycyjna. Pracy nie zabraknie do czasu mojej pełnej sprawności.
16 lutego 2016 13:16 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi duuużo zdrówka źyczę.
16 lutego 2016 17:43 / 19 osobom podoba się ten post
Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!
16 lutego 2016 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
Ola55

Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!

Wielkie gratulacje dla rodziców i dziadków. 
A maleństwu dużo zdrówka i samych szczęśliwych dni w życiu
16 lutego 2016 18:25 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!

Ale duzy chłopak. Fajnie, że już po. Radości i szczęścia Wam życzę.
16 lutego 2016 18:48 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!

A to kawał chłopa z niego :) Gratulacje :)))
16 lutego 2016 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!

Moje gratulacje Babciu. Duży chłopak, mój miał 3800 i 55cm. ,, Ale kiedy to było?? Ech , czas ucieka,,,,,,,
16 lutego 2016 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!

Gratulacje Babciu, wiem jakie to emocje są przy porodzie. Niedawno towarzyszyłąm w tym mojej córce. A chłopak na schawł się urodził. Zdrówka życzę dziecku i położnicy.
16 lutego 2016 20:10 / 1 osobie podoba się ten post
Ola 55 GRATULACJE...dla Babci i córki niech wnuczek zdrowo rosnie
16 lutego 2016 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
Ola gratulację :) Maxiu ładne imię :)
16 lutego 2016 21:29 / 6 osobom podoba się ten post
Melduję się z domku. Szczęśliwie dojechałam i wreszcie się wyśpię:). "K" niestety ma dziś nockę, więc urzęduję sama.

Ola, gratulacje. Ja też jutro idę zobaczyć mojego siostrzeńca po raz pierwszy. A kolejny siostrzeniec lub siostrzenica też w drodze u drugiej siostry.
16 lutego 2016 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!

Olu ciesz się ,raduj .Witaj babciu.Zdróweczka życzę maleństwu i mamie.
17 lutego 2016 07:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ola55

Nie jestem w stanie odszukac topiku "Bede babcia"....Ale, ze jestem w domu - to tez pisze we wlasciwym... Godzine temu urodzil sie moj pierwszy wnusio Maxiu. Wazy 4100 i ma 58 cm. Corka czuje sie dobrze. Bardzo sie o nia balam...A teraz czuje taka ulge, ze moglabym fruwac!!!

Ola - gratulacje dla Ciebie, rodziców i zdrówka dla maluszka! Spory chłopaczek z Twojego wnusia, niech rośnie Wam na pociechę!
A Ty teraz zawijaj rękawy i dalej do rozpieszczania :-*
17 lutego 2016 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
Jakoś ostatnio dużo na forum o nowonarodzonych,czyżby program "500 plus"zadziałał
Gratulacje dla mam i babć