BLA CAR Opiekunek24

09 września 2015 17:08 / 13 osobom podoba się ten post
Kiedys ktos tam wspominał o takim temacie.
Wielu z nas jezdzi do pracy własnymi srodkami transportu, wiec czemu nie podrozowac razem.
Zawsze to koszty beda mniejsze.
Moze temat sie przyda, moze bedziemy wspolnie podrozowac.
Bedzie wtedy okazja aby sie poznac.
W poniedziałek 14.09 jade do Polski. Trasa to Wurzburg - Wałbrzych. Po drodze mijam: - Bamberg - Zwikau - Chemnic - Drezno - Zgorzelec - Legnica
09 września 2015 17:10 / 3 osobom podoba się ten post
kurka Orim, chętnie bym się zabrała, ale jeszcze muszę swoje odsiedzieć :)
Temat supcio!
09 września 2015 17:12 / 1 osobie podoba się ten post
Super pomysł:)W odniesieniu do opinii o moim busie jak raz przydałby się normalny transport:)Nawet szukałam na blabla,ale ni ma nic:(Skazana więc na busa jestem:(Oby pomyślnie.Ale w razie jakby co, to szukam na piątek,sobotę tą z Dagebull do Szczecina,Koszalina.
09 września 2015 17:20
Orim, co oznacza ten skrót po kropce?
Sorki,ale cytowanie mi nie wskakuje:(
09 września 2015 17:21
Świetny pomysł:) Zofia zapoczątkowała ten temat. Koniec pażdziernika OLDENBURG--POZNAŃ-Bydgoszcz byłabym chetna:)
09 września 2015 17:29
Napisałam, ale kierowca rano wyjeżdża odpisał:( to ja nie mogę:(
09 września 2015 17:48 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Orim, co oznacza ten skrót po kropce?
Sorki,ale cytowanie mi nie wskakuje:(

nie mam pojecia.Ja tytul zakonczylem na 24  Pewnie Modi cos wymodzil.Jak tak to pewnie objasni co to znaczy
09 września 2015 17:56 / 5 osobom podoba się ten post
Ja też pochwalam założenie takiego topiku.  Już mogę się zaoferować (bo przecież wcześniej planujemy podróże), że jadę do domciu swoim samochodem z Bayreuth do Warszawy (a nawet 60km dalej) przez Wrocław i Łódź dnia 9. lub 10.10.br. W związku z tym, mogę zabrać pasażerów z naszej branży.

09 września 2015 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
to znaczy ze postoje beda czesciej 
09 września 2015 20:59 / 3 osobom podoba się ten post
Podoba mi się też.A może przy okazji ktoś z rodziny ,znajomych będzie jechał to może też podawajmy namiary.
09 września 2015 21:48
Ja w srode przyjechałam ze Szczecina do Rostocku z Blabla za 10 Euro...
Jutro mój mąż może zabrać dwie osoby ze Szczecinka do Rostocku .
09 września 2015 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Kiedys ktos tam wspominał o takim temacie.
Wielu z nas jezdzi do pracy własnymi srodkami transportu, wiec czemu nie podrozowac razem.
Zawsze to koszty beda mniejsze.
Moze temat sie przyda, moze bedziemy wspolnie podrozowac.
Bedzie wtedy okazja aby sie poznac.
W poniedziałek 14.09 jade do Polski. Trasa to Wurzburg - Wałbrzych. Po drodze mijam: - Bamberg - Zwikau - Chemnic - Drezno - Zgorzelec - Legnica

Ja też w poniedziałek rano jadę z Hornburga (okolice Brunszwiku) do prawie Bytowa. Mijam Magdeburg, Berlin, Szczecin, Koszalin.
Szkoda, że Kasia jedzie w sobotę...
09 września 2015 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Ja też w poniedziałek rano jadę z Hornburga (okolice Brunszwiku) do prawie Bytowa. Mijam Magdeburg, Berlin, Szczecin, Koszalin.
Szkoda, że Kasia jedzie w sobotę...

W piatek!!!!!!!!!!Ale dopiero popołudniu albo wieczorem.Przeczytałam co chciałam czyli w piatek ,ze jedziesz:(
 
09 września 2015 23:05
ORIM

Kiedys ktos tam wspominał o takim temacie.
Wielu z nas jezdzi do pracy własnymi srodkami transportu, wiec czemu nie podrozowac razem.
Zawsze to koszty beda mniejsze.
Moze temat sie przyda, moze bedziemy wspolnie podrozowac.
Bedzie wtedy okazja aby sie poznac.
W poniedziałek 14.09 jade do Polski. Trasa to Wurzburg - Wałbrzych. Po drodze mijam: - Bamberg - Zwikau - Chemnic - Drezno - Zgorzelec - Legnica

O jaka szkoda,ja wracam do Kamiennej Góry 11-tego...nie moge tego zmienić,ale może innym razem...a gdzie Ty Orim pracujesz, bo ja w okolicach Kolonii.
10 września 2015 05:24 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

W piatek!!!!!!!!!!Ale dopiero popołudniu albo wieczorem.Przeczytałam co chciałam czyli w piatek ,ze jedziesz:(
 

Może innym razem uda się razem podróżować? Byłoby mi bardzo miło