BLA CAR Opiekunek24

10 września 2015 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Kiedys ktos tam wspominał o takim temacie.
Wielu z nas jezdzi do pracy własnymi srodkami transportu, wiec czemu nie podrozowac razem.
Zawsze to koszty beda mniejsze.
Moze temat sie przyda, moze bedziemy wspolnie podrozowac.
Bedzie wtedy okazja aby sie poznac.
W poniedziałek 14.09 jade do Polski. Trasa to Wurzburg - Wałbrzych. Po drodze mijam: - Bamberg - Zwikau - Chemnic - Drezno - Zgorzelec - Legnica

Pomysł superancki, zasługuje na najwyższą ocenę. Brawo !!!
10 września 2015 10:38
akana

O jaka szkoda,ja wracam do Kamiennej Góry 11-tego...nie moge tego zmienić,ale może innym razem...a gdzie Ty Orim pracujesz, bo ja w okolicach Kolonii.

Ja to Wurzburg i wracam tu tak ok 02.11
23 października 2015 10:14
Dla Orima.Tylko dlaczego ten topik jest w dziale " O w wszystkim i o niczym"Powinien być w transporcie.
29 października 2015 10:11 / 1 osobie podoba się ten post
Waham się czym jechać do DE. Biorę pod uwagę autobus firmy Polonia-Tours, ale też swój samochód. Oba sposoby mają swoje plusy i minusy. Wczoraj odebrałam od mechanika swój samochód (serwisował układ hamulcowy i zawieszenie). Samochodzik śmiga jak ta lala i normalnie kusi mnie jechać nim do pracy. Jednym z minusów jest wyższy koszt. Dlatego ogłaszam się tutaj, z nadzieją, że znajdę pasażera, który zmniejszy moje koszty przejazdu.

Wyjeżdżam 8.10.br. (niedziela) o godz.5.30-6.00 z mojego domu w Pułtusku do Bayreuth (Franken, pólnocno-wschodnia Bawaria). Jadę przez: Warszawę, Łódź, Wrocław, Jędrzychowice, Dresden, Chemnitz, Hof. Zapraszam, jeśli komuś pasuje i ma ochotę ze mną podróżować.
29 października 2015 10:49
A może ktoś z was wraca do domu 7-8 października z chęcią bym się zabrała....zawsze to odmiana po busach ...jak nie to niestety trzeba będzie busa zamówića miło by było wracać w miłym towarzystwie
29 października 2015 10:51 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Waham się czym jechać do DE. Biorę pod uwagę autobus firmy Polonia-Tours, ale też swój samochód. Oba sposoby mają swoje plusy i minusy. Wczoraj odebrałam od mechanika swój samochód (serwisował układ hamulcowy i zawieszenie). Samochodzik śmiga jak ta lala i normalnie kusi mnie jechać nim do pracy. Jednym z minusów jest wyższy koszt. Dlatego ogłaszam się tutaj, z nadzieją, że znajdę pasażera, który zmniejszy moje koszty przejazdu.

Wyjeżdżam 8.10.br. (niedziela) o godz.5.30-6.00 z mojego domu w Pułtusku do Bayreuth (Franken, pólnocno-wschodnia Bawaria). Jadę przez: Warszawę, Łódź, Wrocław, Jędrzychowice, Dresden, Chemnitz, Hof. Zapraszam, jeśli komuś pasuje i ma ochotę ze mną podróżować.
:jade:

Oczywiście jadę 08. LISTOPADA, a nie października. Nie mogę już edytować powyższego posta, a dopiero teraz zobaczyłam pomyłkę.
29 października 2015 10:52
alexana

A może ktoś z was wraca do domu 7-8 października z chęcią bym się zabrała....zawsze to odmiana po busach ...jak nie to niestety trzeba będzie busa zamówić:-)a miło by było wracać w miłym towarzystwie

Chyba 7,8 listopad?
29 października 2015 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Oczywiście jadę 08. LISTOPADA, a nie października. Nie mogę już edytować powyższego posta, a dopiero teraz zobaczyłam pomyłkę.

Jeszcze się tak trafi , że się kiedyś z Toba zabiorę , bo myślę , że jak przez Łódź to i niedaleko mnie gdzieś przejeżdżasz .......ale by fajnie bylo ....Zochna , na parkingach to byś sie tylko zatrzymywała ze mną na " siuś- pauzę " i mojego papierosku o senności moglabyś tylko sobie pomarzyć . Chyba , że byś stopery w uszuy powkładała
29 października 2015 11:30
nadzieja

Chyba 7,8 listopad?

och...pomyliłam się .....przepraszam dziewczyny .....chyba za długo już tu jestem
29 października 2015 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jeszcze się tak trafi , że się kiedyś z Toba zabiorę , bo myślę , że jak przez Łódź to i niedaleko mnie gdzieś przejeżdżasz .......ale by fajnie bylo ....Zochna , na parkingach to byś sie tylko zatrzymywała ze mną na " siuś- pauzę " i mojego papierosku o senności moglabyś tylko sobie pomarzyć . Chyba , że byś stopery w uszuy powkładała :-):-):-)

No, no Basiu, domyślam się, że z taką pasażerką podróż byłaby miła, szybka i przyjemna. Jeśli teraz pojadę swoim samochodem, to do domu będę wracała przed samymi świętami - 19. grudnia. Może wtedy się zgramy, a może komuś innemu będzie pasowało? 
30 października 2015 09:22
02.11 jade do Wurzburga.Wyjazd z Wałbrzycha,a trasa moze byc przez Jelenią Górę lub przez Legnicę.To akurat nie ma większego znaczenia.Po DE to Drezno i kierunek na Frankfurt.
09 grudnia 2015 13:16
witam! moge kogos zabrac z berlina do krakowa prawdopodobnie 15 01 2016 popoludniu auto opel corsa 1,4 mam tylko jedna walizke
09 grudnia 2015 13:48 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też oferuję podróż ze mną 19.12.2015. Z Bayreuth wyjeżdżam o 6.00. Trasa przez Dresden Jędrzychowice, Wrocław, Łódź, Warszawę. Mój samochód to Mitsubischi Spece Star. Zapraszam
 
09 grudnia 2015 14:16
Czy ktos jedzie 20.12 wieczorem w niedziele z okolic Hamburga do Polski?
09 grudnia 2015 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
Szkoda ,że nie moje tereny .
Też jadę Bla-bla -carem,zresztą często tak jeżdżę .
Sindbad jedzie 23-24 godziny ,a prywatnym samochodem ok 12 godz i taniej .
Kiedyś jechałam małym busikiem to też tak jeździł ,że 24 godz. a ile miast zwiedziłam po drodze .Kolana mnie bolały od siedzenia w tm ciasnym samochodzie i jeszcze zapłaciłam 85 E.