Pochwalijki #3

11 września 2016 08:43
mleczkovoll40

Michasia masz wole i postanowienie i tak trzymaj. Nigdy nie paliłam papierosów  , chociaz nie powiem , że nie miałam ochoty . Strach przed tatą ostudził moje zapędy a pożniej brak kasy. Inne wazniejsze sprawy miałam na głowie . Za to papierosy palił moj mąż "Klubowe" hehehe , ale od bardzo dawna nie pali .
Widziałam jak cierpiał *) . Wytrwałości życzę .

Mój stary to palił jeszcze "sporty" -już 20 lat bez nałogu, ja tylko cmiłam w mojej rodzinie.:)
11 września 2016 08:49 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

No i super  ! Będzie dobrze
Ja tylko na początku zwracałam uwagę ile już "bez". Ale raczej tygodnie, a potem miesiące. Do roku. Teraz nie liczę wcale 
11 września 2016 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

Michasiu gratuluję 100 dni to już coś! Koniecznie kup sobie jakaś nagrodę) policz ile zaoszczędziłaś i twój prezent ma kosztować właśnie tyle.
I niech inne palaczki przykład biorą
Darek nie palił już pół roku,niestety w chwili kryzysu sięgnął po papierosa,i....A wiec tak piszę,ku przestrodze.
Ale będzie próbował jeszcze raz,kolejny raz,aż do skutku ( juz moja w tym głowa hi hi).
11 września 2016 08:54 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

Brawo Michasiu :) trzymaj tak dalej,pozdrawiam serdecznie:)
11 września 2016 09:08 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Michasiu gratuluję 100 dni to już coś! Koniecznie kup sobie jakaś nagrodę) policz ile zaoszczędziłaś i twój prezent ma kosztować właśnie tyle.
I niech inne palaczki przykład biorą:-)
Darek nie palił już pół roku,niestety w chwili kryzysu sięgnął po papierosa,i....A wiec tak piszę,ku przestrodze.
Ale będzie próbował jeszcze raz,kolejny raz,aż do skutku ( juz moja w tym głowa hi hi).

Tak mi tez Córka mówi:) a trochę tej kasiorki będzie. Dziękuję Kobietki za pochwały to tez motywuje bardzo.Podpiełam się pod Ciebie Marta byłaś niedaleko mnie bo tylko 50km mam do Ostródy:) Przyznaj że piękna kraina mazurska:)
11 września 2016 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Michasiu gratuluję 100 dni to już coś! Koniecznie kup sobie jakaś nagrodę) policz ile zaoszczędziłaś i twój prezent ma kosztować właśnie tyle.
I niech inne palaczki przykład biorą:-)
Darek nie palił już pół roku,niestety w chwili kryzysu sięgnął po papierosa,i....A wiec tak piszę,ku przestrodze.
Ale będzie próbował jeszcze raz,kolejny raz,aż do skutku ( juz moja w tym głowa hi hi).

....." jeszcze raz , kolejny raz aż do skutku ( już moja w tym głowa ) ....." ....tyranka jedna .... A jak się Darek wk..zdenerwuje , po świecie porozgląda ? i znajdzie się jakaś " ciepła wdówka " , czy " któś na podób " i będzie tolerowała jego palenie ?
11 września 2016 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

Gratulacje Michasiu, masz charakter!
11 września 2016 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Gratulacje Michasiu, masz charakter!

:pomponiara:
11 września 2016 10:13 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

....." jeszcze raz , kolejny raz aż do skutku ( już moja w tym głowa ) ....." ....tyranka jedna :-):-):-) .... A jak się Darek wk..zdenerwuje , po świecie porozgląda ? i znajdzie się jakaś " ciepła wdówka " , czy " któś na podób " i będzie tolerowała jego palenie ?:lol3:

Tobie go oddam Basiu,tylko żebyś potem nie żałowała,reklamacji nie przyjmuję
11 września 2016 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Tak mi tez Córka mówi:) a trochę tej kasiorki będzie. Dziękuję Kobietki za pochwały to tez motywuje bardzo.:yeah:Podpiełam się pod Ciebie Marta byłaś niedaleko mnie bo tylko 50km mam do Ostródy:) Przyznaj że piękna kraina mazurska:)

Michasiu ty sie nie przyznawaj że na Mazurach mieszkasz,bo Darek się od Ciebie nie odczepi,hi hi ;-)
Byliśmy w okolicach Jezioraka,pływaliśmy po jeziorze i kanałach,Iława to chyba jeszcze Warmia?
W Ostródzie spaliśmy tzn przycumowani na jachcie Ładne molo tam jest
11 września 2016 10:48 / 8 osobom podoba się ten post
michasia

Tak mi tez Córka mówi:) a trochę tej kasiorki będzie. Dziękuję Kobietki za pochwały to tez motywuje bardzo.:yeah:Podpiełam się pod Ciebie Marta byłaś niedaleko mnie bo tylko 50km mam do Ostródy:) Przyznaj że piękna kraina mazurska:)

Michasia,a jakie tam koło Ciebie fajne jeziora są?
Może jakieś kanały?
A łodzie motorowe do wypożyczenia?
A jak byś wcześniej powiedziała, - to te 50 km - to ja bym przez pola do Ciebie dopłynął
11 września 2016 11:40 / 10 osobom podoba się ten post
Marta

Michasiu gratuluję 100 dni to już coś! Koniecznie kup sobie jakaś nagrodę) policz ile zaoszczędziłaś i twój prezent ma kosztować właśnie tyle.
I niech inne palaczki przykład biorą:-)
Darek nie palił już pół roku,niestety w chwili kryzysu sięgnął po papierosa,i....A wiec tak piszę,ku przestrodze.
Ale będzie próbował jeszcze raz,kolejny raz,aż do skutku ( juz moja w tym głowa hi hi).

Wzięłam ten post personalnie do siebie.Cztery lata nie paliłam i chyba mi Bozia rozum odebrała,bo zaczęłam palić.
Ale obiecuję poprawę.Jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi.
Ale nastąpi.
11 września 2016 12:07 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

Michasia,a jakie tam koło Ciebie fajne jeziora są?
Może jakieś kanały?
A łodzie motorowe do wypożyczenia?
A jak byś wcześniej powiedziała, - to te 50 km - to ja bym przez pola do Ciebie dopłynął

Zaczyna się....;-)
11 września 2016 12:09 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Wzięłam ten post personalnie do siebie.Cztery lata nie paliłam i chyba mi Bozia rozum odebrała,bo zaczęłam palić.
Ale obiecuję poprawę.Jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi.
Ale nastąpi.

Niech będzie że jestem tyranem,ale powiem tak: Tereso natychmiast proszę przestać palić! Trucizna,cała tablica Mendelejewa w dymie jest.Szkoda życia,szkoda zdrowia i urody!
11 września 2016 12:18 / 2 osobom podoba się ten post
Mam 3 godz pauzy zwiewam na rower, na basen pojadę.Relaksik