Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #6

04 listopada 2015 12:06
Proszę kontynuować tutaj.
04 listopada 2015 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Udka kurczaka z piekarnika oraz ziemniaki pieczone i sałatka.
04 listopada 2015 12:22 / 2 osobom podoba się ten post
Warzywka na patelnie ziemniaczki i kielbaska z cebulka
04 listopada 2015 16:01 / 2 osobom podoba się ten post


Marta
Opiekunka

Postów: 4112
Lubianych postów: 8541
Przyjaciół: 53


04 listopada 2015 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1said:
Dzisiaj nasz obiad :
                            Znalazław w piwnicy suszone grzyby na etykietce pisze, że to MISCHPILZE a jednym z wymienionych jest Herbsttrompeten.Mam nadzieje,że to nie sa "TE" grzybki.

                             - kotlety ziemniaczane,
                             - sos grzybowy
                             - kisiel z bita smietaną.

To do po południa jak mnie nie bedzie na forum tzn, że to te grzybki. Pewnie za parę dni zgłoszę sie w innym temacie.Z pytaniem czy pobyt w szpitalu wiąze sie z dodatkowymi kosztami.

Albo założysz nowy temat " Dla tych co mają odlot"

04 listopada 2015 16:07 / 3 osobom podoba się ten post
miałam nie przenosić tego wpisu ale widze,że dawno zadymy nie było i cos sie szykuje. Wpis  jak po grzybvkach. Ja pisząc miałam na mysli inne grzyby - trujące. A jesli chodzi o zakladanie tematów to przeciez nikt Ci nie broni załozyć.Już probowałaś np." Niedziela na forum". Jesteś zarozumiała , czepisz sie kogos to nie dajesz spokoju do wykończenia go. "Ona" wielokrotnie prosiła,żebyś zostawiła ja w spokoju. Co,może nie? Daj na luz. Następnym razem zapytam czy mogę wkleić temat. Pozdrawiam.
05 listopada 2015 10:18 / 2 osobom podoba się ten post
Grochówka taka jak u nas z boczkiem i grzankami.Na popołudniu ciasto i kawa.
05 listopada 2015 10:21 / 2 osobom podoba się ten post
Grzybków nie będzie,ale będzie roladka z farszem szpinakowym ziemniaki surówka z marchewki.Jogurcik na deser
05 listopada 2015 10:53 / 5 osobom podoba się ten post
Jak czytam te wasze czasem bardzo wymyslne dania, to zazdroszcze nie tego jedzenia, tylko tego, ze mozecie popuscic swoje fantazje kulinarne. U mnie niestety od kilku miesiecy tylko zupy warzywne ewentualnie ziemniaki i marchewka:))) gotuje to , co babcia je. Obawiam sie , ze zapomne jak sie rzeczywiscie gotuje. W ubieglym tygodniu gotowalam dla Andy , zabieral do domu po pracy. Niestety skonczyl budowe kolo mnie i skonczylo mi sie gotowanie. Musialam bardzo sie starac, bo on swietnie gotuje i jest bardzo wybredny:) z jego ust uslyszec- super!!- to jest cos:)
05 listopada 2015 10:55 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Grzybków nie będzie,ale będzie roladka z farszem szpinakowym ziemniaki surówka z marchewki.Jogurcik na deser

Wprawdzie Klaudiuszem nie jesteś, bo on był inteligentny ale na grzybki zawsze trzeba uważac.Lepiej z nich zrezygnować.


A ja mam dzisiaj  na obiad :  Grissknodel na rosole wołowym.
                                           Budyń śmietankowy posypany czekolada.
05 listopada 2015 10:59
A ja proszę Was o pomoc w ułożeniu menu dla żołądkowca, coś łatwego i szybkiego do zrobienia na śniadanie i obiado-kolację, łącznie z napojami. Mnie się repertuar wyczerpał.
05 listopada 2015 11:09 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

miałam nie przenosić tego wpisu ale widze,że dawno zadymy nie było i cos sie szykuje. Wpis  jak po grzybvkach. Ja pisząc miałam na mysli inne grzyby - trujące. A jesli chodzi o zakladanie tematów to przeciez nikt Ci nie broni załozyć.Już probowałaś np." Niedziela na forum". Jesteś zarozumiała , czepisz sie kogos to nie dajesz spokoju do wykończenia go. "Ona" wielokrotnie prosiła,żebyś zostawiła ja w spokoju. Co,może nie? Daj na luz. Następnym razem zapytam czy mogę wkleić temat. Pozdrawiam.

Przeciez to byly tylko zarty.
05 listopada 2015 11:12 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

Wprawdzie Klaudiuszem nie jesteś, bo on był inteligentny ale na grzybki zawsze trzeba uważac.Lepiej z nich zrezygnować.


A ja mam dzisiaj  na obiad :  Grissknodel na rosole wołowym.
                                           Budyń śmietankowy posypany czekolada.

Ano trzeba na grzybki uważać.Zjadłaś i widzisz co się z tobą dzieje Poczucie humoru spadło ci do zera.A podobno ludzi inteligentnych właśnie po poczuciu humoru sie poznaje.
05 listopada 2015 11:54
margolcia

A ja proszę Was o pomoc w ułożeniu menu dla żołądkowca, coś łatwego i szybkiego do zrobienia na śniadanie i obiado-kolację, łącznie z napojami. Mnie się repertuar wyczerpał.

Na śniadanie biały chlebek i polędwica z obkrojonym tluszczem i skórkami. Na obiad gotowana pierś z kurczaka, gotowana marchewka, a do tego ryż lub ziemniaki (gotowane). Można jeszcze ugotować brokuła. 
05 listopada 2015 12:44 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj poszlam na latwizne-cordon blu kupny,ziemniaki i mizeria.Na deser galaretka z ptasim mleczkiem i owocami
05 listopada 2015 13:16 / 5 osobom podoba się ten post
Sałatka jarzynowa i podpieczony Wurst ale nie Conchita