Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #6

08 lutego 2016 15:24 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Jakby co, to dzisiaj nie gotuję, mam nagotowane - frykadelki (kupne na razie) w sosie jakims takim...zmyśliłam go w trakcie gotowania :to nie ja:z ryżem i brokułem. Ale ja tu winnej sprawie: chcę ugotować żurek z kiełbaską. Jaka się nada ? I gdzie kupię ? Musi być miękka po ugotowaniu, może jakieś malutkie, białe ? Dzisiaj byłam w Lidlu i Aldiku, widziałam takie, nawet ładne były :lol3:Ale może wiecie, które smaczne ?

Takie norymberdzkie z LidlaMałe, białe, pakowane próżniowo jak naboje do broni maszynowej, a smakują jak białe polskie
08 lutego 2016 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Takie norymberdzkie z Lidla:-)Małe, białe, pakowane próżniowo jak naboje do broni maszynowej, a smakują jak białe polskie:fastfood:

Dzięki bardzo, jutro polecę  po te....naboje lol1:
08 lutego 2016 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
Dostałam ostatnio napad na pieczone w piekarniku skrzydełka kurczaka w duzej ilosci majeranku. Od kilku tygodni co niedziela pieke skrzydełka
08 lutego 2016 20:32
Oliwia

Dostałam ostatnio napad na pieczone w piekarniku skrzydełka kurczaka w duzej ilosci majeranku. Od kilku tygodni co niedziela pieke skrzydełka

Zdarzylo mi się tak, jeszcze w domu    i z udkami też
08 lutego 2016 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem w Polsce i realizuje swoje majerankowo skrzydelkowe pasje ;)
08 lutego 2016 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Dzięki bardzo, jutro polecę  po te....naboje lol1:

Tylko sprawdź datę ważności na opakowaniu, bo wybuchną w kibelku
08 lutego 2016 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Dzięki bardzo, jutro polecę  po te....naboje lol1:

Jeśli będziesz chciała mieć je w żurku w całości, to ich nie gotuj, tylko potrzymaj w mocno gorącej zupie i zagrzej/zaparz. Po zagotowaniu mogą zmienić stan fizyczny i nie będa zbyt wyględne ;).
08 lutego 2016 22:36
salazar

Jeśli będziesz chciała mieć je w żurku w całości, to ich nie gotuj, tylko potrzymaj w mocno gorącej zupie i zagrzej/zaparz. Po zagotowaniu mogą zmienić stan fizyczny i nie będa zbyt wyględne ;).

Dzięki, jeszcze nie wiem, ale możliwe, że nie będą w całości, bo Babcia prosi o małe wszystko. I mięciutkie
08 lutego 2016 22:40
hawana

Tylko sprawdź datę ważności na opakowaniu, bo wybuchną w kibelku:-)

 zawsze sprawdzam, ale dzięki, bo jeszcze mi PDP uszkodzą
09 lutego 2016 07:53
Rybka ,ziemniaczki,szpinak,sos koperkowy,jogurt i herbatka
09 lutego 2016 08:00 / 2 osobom podoba się ten post
Zapiekanka z makaronem i warzywami
09 lutego 2016 08:05 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Rybka ,ziemniaczki,szpinak,sos koperkowy,jogurt i herbatka:gotowanie:

Też rybka w bułeczce ( sama tarłam) ziemniaki , czerwona kapusta , budyń , do po picia jak zwykle - niby piwo pdp , ja wodę
09 lutego 2016 08:14
Zakręcona Mamuela

Rybka ,ziemniaczki,szpinak,sos koperkowy,jogurt i herbatka:gotowanie:

Rybkę to może jutro zrobię ,a dzisiaj leberwurst ,kapusta kiszona gotowana i pure ziemniaczane.
09 lutego 2016 08:57
Ja dzisiaj barszcz ukraiński zrobię. Na dwa dni, bo jutro czasu nie będę miała. Dlatego bez tłuszczu i mięska - ściśle postny.
09 lutego 2016 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
Pieczeń z indyka .