FlixBus

04 marca 2016 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
Wzięłam ulotkę w biurze podróży.To autokary kursujące po DE i ze Szczecina do Berlina.
Czy z innych miast w PL na stronie nie widzę, ale tanio i może się przydać, kiedy się trzeba z jednj szteli na drugą przemieścić:)
www.flixbus.pl
04 marca 2016 21:54 / 4 osobom podoba się ten post
A to ich strona niemiecka, jest wykaz wszystkich miast, do ktorych jezdza.

http://meinfernbus.de/

Na terenie DE nie ma tanszego przewoznika, zreszta, np. za przejazd ze Stuttgartu do Zurichu place od 9 do 11 EUR, zalezy, o jakiej porze jade, w bardziej "ruchliwych" godzinach cena 21 EUR. Autokary takie same, jak ma Sindbad, juz pare kursow z nimi zrobilam.
05 marca 2016 20:28 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też poznałam ich w De.
Tanio i szybko.
Polecam
 
31 maja 2016 16:08
Wlasnie jak jechalam S****** teraz to jeden pan co tez jechal,powiedzial ze ostatni raz jedzie z S**** i teraz przesiada sie do tego Flixbusa,ze wzgledu na cene.
31 maja 2016 16:16
Połączyli z Polskim Busem i oferują "podróż łączoną"
31 maja 2016 16:22
Zraziłam sie do BlaBlaCar jak w ostatniej chwili gostek zadzwonił i odwołał przejazd. 
To nie na moje nerwy.
31 maja 2016 16:39
To duże busy jeżdżące z przystanków/ dworców itp. Trzeba dojechać.
Nie zawsze jest bezpośrednie połączenie, trzeba łączyć i się przesiadać.
31 maja 2016 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Kasia, to spryciula i jakby cuś, to sobie poradzi  
11 sierpnia 2016 17:42

Ryzykuję i jadę pierwszy raz tym FlixBusem. :) :) :) Bilet zamówiony :) Ale tylko w 1 strone,jakby bylo niefajnie :)


 


No i jechalam 1.raz Flixbusem z Monachium do Berlina(potem musialam sie przesiasc w Polskiego Busa).

Plusy:mialam 2 miejsca dla siebie,bo bus nie byl pelny.Wygodne siedzenie.Punktualnosc.Stosunkowo niska cena w porownaniu do konkurencji.Czystosc w toalecie.

Minusy: bagaze trzeba bylo szukac i wyjmowac sobie samemu. Pierwsza pausa po grubo 3 godzinach. Na pokladzie Pan Pilot nie oferowal herbatki,kawki.W Berlinie przesiadka do Polskiego Busa i czekanie na polaczenie ponad 2godziny na brzydkim Dworcu ZOB.

Neutralne: Brak numeracji siedzen,kazdy siada tam gdzie chce.

W Poznaniu nie zabrano jednej pasazerki do Warszawy.Dziewczyna omylkowo kupila bilet zamiast na 15.08 to na 14.08, czyli miala bilet "na wczoraj".Panowie od razu powiedzieli stanowczo,ze nie ma zadnego wyjatku,nie wezma jej,bo bilet nieaktualny.Dziewczyna nazwala Polski Bus "zlodziejami" i poszla placzac.Taka mloda 20 pare lat...


 


 


Używaj opcji "edytuj". Moderator

16 sierpnia 2016 16:41
MartaP

Ryzykuję i jadę pierwszy raz tym FlixBusem. :) :) :) Bilet zamówiony :) Ale tylko w 1 strone,jakby bylo niefajnie :)


 


No i jechalam 1.raz Flixbusem z Monachium do Berlina(potem musialam sie przesiasc w Polskiego Busa).

Plusy:mialam 2 miejsca dla siebie,bo bus nie byl pelny.Wygodne siedzenie.Punktualnosc.Stosunkowo niska cena w porownaniu do konkurencji.Czystosc w toalecie.

Minusy: bagaze trzeba bylo szukac i wyjmowac sobie samemu. Pierwsza pausa po grubo 3 godzinach. Na pokladzie Pan Pilot nie oferowal herbatki,kawki.W Berlinie przesiadka do Polskiego Busa i czekanie na polaczenie ponad 2godziny na brzydkim Dworcu ZOB.

Neutralne: Brak numeracji siedzen,kazdy siada tam gdzie chce.

W Poznaniu nie zabrano jednej pasazerki do Warszawy.Dziewczyna omylkowo kupila bilet zamiast na 15.08 to na 14.08, czyli miala bilet "na wczoraj".Panowie od razu powiedzieli stanowczo,ze nie ma zadnego wyjatku,nie wezma jej,bo bilet nieaktualny.Dziewczyna nazwala Polski Bus "zlodziejami" i poszla placzac.Taka mloda 20 pare lat...


 


 


Używaj opcji "edytuj". Moderator

Wiem o tej opcji i uzywam tej opcji w razie potrzeby.Jednak moj poprzedni wpis byl sprzed kilku dni jak nie wiedzialam co mnie czeka z Flixbusem.A dzisiaj natomiast pisze moja opinie.
16 sierpnia 2016 20:37
sprawdziłam tego Flixbusa , żeby łatwo przetransportowac wnusię z Kassel do Hof --- i tragedia nie dośc że przesiadka to przewidywany czas podróży 11 godzi na 370km ???
08 listopada 2017 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
Skorzystałam. Podróż spoko, wygodnie, napoje proponowali (raczej nie wkalkulowane w cenę biletu), ale zaopatrzona byłam, więc nie skorzystałam. Bilet tani, ale kupowałam przez internet, podróż miała trwać ok. 5 godzin, ale korki okrutme ją przedłużyły.
08 listopada 2017 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Skorzystałam. Podróż spoko, wygodnie, napoje proponowali (raczej nie wkalkulowane w cenę biletu), ale zaopatrzona byłam, więc nie skorzystałam. Bilet tani, ale kupowałam przez internet, podróż miała trwać ok. 5 godzin, ale korki okrutme ją przedłużyły.

No nie mów ,że od siebie do De z nimi jechałaś .Chyba to niemiecka firma?
08 listopada 2017 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

No nie mów ,że od siebie do De z nimi jechałaś .Chyba to niemiecka firma?

No nie, ze Schweinfurtu do Dusseldorfu. Od siebie to pewnie  byłaby podróż łączona - z Polskim Busem.
08 listopada 2017 12:33 / 2 osobom podoba się ten post
Jade w niedziele Flixbusem z Koblencji do Dortmundu. Przekonam się na własnej skórze. Bilet tani bo 35 zl ale odległość też nie wielka ok 200 km.