W domu # 7

29 października 2016 08:55 / 2 osobom podoba się ten post
Lena.Siedem

Dobry :)
Jestem bardziej zmęczona przebywając w domu niż w pracy!
Dziś odpuszczam i zaszywam się w fotelu (zaraz po tym jak posprzątam, popiorę resztki wyjazdowe i zrobię zakupy :P )
NIGDZIE NIE IDĘ!


Obiecuję?

Dobry To pozostały Ci zakupy online w Tesco
29 października 2016 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Ola55

Dobry :-) To pozostały Ci zakupy online w Tesco :aniolki:

Ola, ku mojej rozpaczy Tesco wycofało dostawy do domu u nas na wsi.
:(

Więc zostaje mi biedra pod oknem...
31 października 2016 10:51 / 7 osobom podoba się ten post
Siedzę, pije kawę i patrzę na moją wnuczkę, która robi sobie próbny makijaż na Halloween....w internecie są instrukcje. Wygląda jak żona Frankensteina...
O 17.00 ma się zacząć impreza...a od rana telefony od koleżanek i kolegów...a ja patrzę i usiłuje jak co roku, wbić jej do glowy, że to nie polska tradycja...ale jak grochem o ścianę...ja, wychowana na " Dziadach "....
31 października 2016 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Siedzę, pije kawę i patrzę na moją wnuczkę, która robi sobie próbny makijaż na Halloween....w internecie są instrukcje. Wygląda jak żona Frankensteina...
O 17.00 ma się zacząć impreza...a od rana telefony od koleżanek i kolegów...a ja patrzę i usiłuje jak co roku, wbić jej do glowy, że to nie polska tradycja...ale jak grochem o ścianę...ja, wychowana na " Dziadach "....

To święto przyjęlo się u nas tak samo jak Walentynki,całe szczęscie,że tradycyjne Święto Zmarłych nie zanika.
31 października 2016 11:23 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To święto przyjęlo się u nas tak samo jak Walentynki,całe szczęscie,że tradycyjne Święto Zmarłych nie zanika.

Tak, ale Walentynki mają dla mnie inny wydźwięk...nie mam nic przeciwko Halloween, niech się bawią....ale chcę Jej uzmysłowić gdzie są Jej korzenie...rozumiesz mnie ??
31 października 2016 14:13 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Tak, ale Walentynki mają dla mnie inny wydźwięk...nie mam nic przeciwko Halloween, niech się bawią....ale chcę Jej uzmysłowić gdzie są Jej korzenie...rozumiesz mnie ??

Doskonale Cię rozumem i pewnie nie tylko ja.
U mnie dzieciaki są bardziej nasiąknięte właśnie tymi świętami, kóre przyszły do nas z zagranicy, niż naszymi świętami.
Zamiast myśleć o 1 listopada to jest urwanie głowy miesiąc przed - co tu ubrać na halloween.
"Mamo, mamo w tym roku chcę być wróżką... a ja chcę pelerynę draculi".
Szczęśliwie mam koleżankę, która załatwia te sprawy dla swoich dzieci i od ręki też dla moich, łącznie z malowaniem twarzy.
Jak jest Boże Narodzenie to też najwięcej jest hałasu o mikołaki i prezenty..
Dobrze, że są tacy ludzie jak Ty, którzy chcą te rodzime tradycje podtrzymać..
31 października 2016 14:26 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Siedzę, pije kawę i patrzę na moją wnuczkę, która robi sobie próbny makijaż na Halloween....w internecie są instrukcje. Wygląda jak żona Frankensteina...
O 17.00 ma się zacząć impreza...a od rana telefony od koleżanek i kolegów...a ja patrzę i usiłuje jak co roku, wbić jej do glowy, że to nie polska tradycja...ale jak grochem o ścianę...ja, wychowana na " Dziadach "....

Ewa, niech się dzieciaki bawią. 
31 października 2016 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
Na temat Halloween trafiłam na bardzo ciekawy link (moim zdaniem, oczywista oczywistość):

http://gatunekssaka.blog.pl/2016/10/31/prawdziwi-wyznawcy-szatana-czyli-jeszcze-raz-spor-o-halloween/


A  świadomość korzeni, w moim pojęciu, przychodzi z czasem, nic na siłę...
31 października 2016 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Nie strasz i nie kracz .
31 października 2016 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
31 października 2016 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Gorący sexmaster... Nosz kurcze z moimi nadprogramowymi kilogramami???
31 października 2016 18:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gocha1981

Gorący sexmaster... Nosz kurcze z moimi nadprogramowymi kilogramami???

Ja powinnam się przebrać za tyłeczek 
31 października 2016 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja powinnam się przebrać za tyłeczek :lol3:

Ja za sexy tampon. 
31 października 2016 18:30 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ja za sexy tampon. :lol1:

No i jak byśmy tak na ulice wyszły to zaraz by nas zamknęli nawet w halloween 
31 października 2016 18:33 / 2 osobom podoba się ten post
A ja bezdomny widelec zginę w tłumie...