Na wyjeździe #33

28 maja 2016 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Bo tak sie nie robi,to jest nieprofesjonalne...a dobrymi checiami pieklo jest wybrukowane. Nie umiem sobie wyobrazic,ze moja zmienniczka spi z pdp w jednym lozku. Juz widze wszystkie problemy jakie przez to sie potworza. Jedno z nich,wlasnie o ktorym napisalas,to przywiazanie sie pdp do opiekunki. A co gdy musi wyjechac a nastepczyni nie ma przyjemnosci sypiac razem ze staruszka,staruszkiem,tudziez staruszkami? Nie...zdecydowanie to jest dziwne. O ile rozumiem czuwanie przy podopiecznych to juz sypiania razem nie. 

Właśnie nieprofesjonalne. Pdp po zmianie płakała często aż do powrotu stałej opiekunki..Ja miałam jakieś szczęście płakała jakieś 2-3 tygodnie.
Czuwanie to inny rodzaj spania z pdp:) lubilam moje nocki z paliatywnymi pdp:)
28 maja 2016 19:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ja jak czytam to już mam obrzydzenie fee.
Jak dla mnie, to jest CHORE, żeby z Podopiecznymi spac.
Już nie czytam tego.
28 maja 2016 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Jezu ! o czym wy piszecie ?!?!?!?!?!:blee:
Juz to widze ja i moja pdp w jednym łóżku - trauma chyba do konca zycia.Dla mnie oczywiscie.
To jest praca a nie jakies ...........nie,nie nie i jeszcze raz nie !!!!

Ha, haa, Ty też? no widzisz, jestem tego samego zdania
28 maja 2016 19:46 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja jak czytam to już mam obrzydzenie fee.
Jak dla mnie, to jest CHORE, żeby z Podopiecznymi spac.
Już nie czytam tego.:blee:

To nie jest chore, chore są często relacje opiekunki z pdp. Wchodzenie w rolę wnuczki/córki? 
28 maja 2016 19:46 / 6 osobom podoba się ten post
to moze zamien siostry na braci i jedno łóżko
28 maja 2016 19:47 / 9 osobom podoba się ten post
Wiecie co,gdyby nie to co czytam ,to mi by nawet do głowy nie przyszło,że można z Pdp spać w jednym łóżku.A teraz to zastanowię się nad tym.Może ,może.he.he
28 maja 2016 19:48 / 7 osobom podoba się ten post
dorotee

To nie jest chore, chore są często relacje opiekunki z pdp. Wchodzenie w rolę wnuczki/córki? 

wiesz to chyba opiekunka potrzebuje pomocy psychologa
28 maja 2016 19:50 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

wiesz to chyba opiekunka potrzebuje pomocy psychologa

Jak najbardziej ma Kolega rację.
28 maja 2016 19:50 / 17 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

No co Ty . Moja pd jest zawsze czysta , pachnąca, pościel zmienia dwa razy w tygodniu wystarczy  że jest lekko pognieciona. Staram sie bardzo , żeby pdp  nie srała i nie pierdziała są sposoby , żeby to uregulować . 

No może i lepiej z mężem , facetem ,kumpela, ale tu nie ma pidzama party . Tu prawdziwe zycie jest. Czasem i te bąki trzeba znieść z podniesiona głowa.
Taka karma opiekunki :-)

Ale ja nie mowie o Twojej pdp. Bez przesady,uogolniam tylko. I naprawde dla mnie to nie jest zadne prawdziwe zycie jesli mam sypiac z pdp w jednym lozku.Dla mnie to jest wydumane zycie.Ktos sobie wydumal ,ze jest aniolem i wyczynia jakies glupoty. No bez szalenstw...Gdybym miala czuwac przy chorych,zdarzalo mnie sie,nie powiem,to mam od tego fotel ,albo jakas polowke. Zdecydowanie nie jest to karma opiekunki,wlazenie do lozka chorej,to jest glupota. Dla mnie pdp to pdp,nie rodzina,i chocbym najbardziej na swiecie lubila osobe ,to nie! Mam swoje lozko.Poza tym z pacjentami sie nie spi. Z roznych powodow. Chociazby,ze trzeba zachowac minimum prywatnosci i dystansu. Nie traktowac takich ludzi jak niemowlaka bo to dorosli sa,tyle,ze chorzy...Pierwsze slysze o takich praktykach. I nie sadze,zeby ktos taki prykaz dostal,zapewne nadgorliwie panie same na taki wpadly pomysl...
Co do bakow,to owszem...trzeba je zniesc,ale nie naleze do osob,ktore znosilyby podkolderniki jadowite tylko dlatego,ze same pod taka koldre wlazly.
Szanuje Twoje zdanie Mleczko,ale nie przekonasz mnie,ze to o czym mowimy jest normalne.
28 maja 2016 19:50
ała,ała,ała, ał tu mnie boli i tu jeszcze  Zaopiekuj sie mna 
28 maja 2016 19:53 / 7 osobom podoba się ten post
leni

Andy, to bardzo fajny uklad taka praca. Jesli chodzi o te moja nieszczesna znajoma ze spacerow, to tak jak wczesniej kiedys pisalam, mam zle doswiadczenia ze znajomosci opiekunek, z ktorymi mialam stycznosc pomagajac im i teraz tez cos czuje , ze bede zalowac, ze sie angazuje. Ma przesrane , to fakt, mieszka niedaleko mnie, ale zeby byc takim dajacym sie upierd.... ? dzis jej naznajdywalam mozliwosci pracy w opiece i powiedzialam, ze jak sie nie ruszy , to jej najpierw dupe skopie a pozniej ciao. No ja jestem ulegla ale nie do takiego stopnia!!!! Zaprowadzilam ja na rozmowe w sprawie pracy do szefowej babcinego przedszkola , szefowa jest fajna Polka i mi tez proponowala u siebie prace, ale to nie dla mnie wiec odmowilam. ta neiszczesna znajoma robila ausbilldung jak sie okazuje w jednej z placowek nalezacych do szefow przedszkola babci. Zabralam tylko czas tej Polce, bo juz nie uslyszalam zadnego zdania od tej opiekunki na temat tej pracy. to tak wyglada- chcialoby sie a sie nie chce. Mysle, ze musze uciac te znajomosc, bo bede tylko jeszcze bardziej nerwowa.

Wiesz są też takie, które skarżą się po to tylko żeby pożyczać pieniądze na wieczne nieoddanie? Po co ma iść do pracy? Może się ktoś nad nią ulituje?
Raz jedna cwaniara skarżyla sie okolicznym  opiekunkom a te litościwe pożyczyły jej pieniądze. Kobitki się razem zgadały i się okazało że pokaźną sumę sobie zebrała. Pojechała do Polski i zadnej nic nie oddała. Jak się zaczęły upominać to opowiadała ludziom, że haracz od niej chciały. I tak bywa?  
28 maja 2016 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
mam cztery ale na alu felgach i dojazdowke - dam za miesiac
Tylko abys po miesiacu nie zaczela doplacac aby zostac
28 maja 2016 20:01
a ja czyscic koła
28 maja 2016 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

wiesz to chyba opiekunka potrzebuje pomocy psychologa

Zdecydowanie...
28 maja 2016 20:56 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Wiecie co,gdyby nie to co czytam ,to mi by nawet do głowy nie przyszło,że można z Pdp spać w jednym łóżku.A teraz to zastanowię się nad tym.Może ,może.he.he

Oj kochani jak wiecie,do dziadków jeżdżę.Słyszałam i widziałam to i owo,ale chyba sie na forum to nie nadaje