Brexit

24 czerwca 2016 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
Ja jestem dzis zaniepokojona sytuacja wyjscia Anglii z UE. Panstwo, ktore bylo wspolzalozycielem tego okazu. Nie wrozy to dobrze dla bytu UE. Szkoda mi tych ludzi, ktorzy zwiazali swoje zycie z Anglia i z czasem moga byc z niej wysiedleni, bo tak sie moze zdarzyc. Nie chce myslec co sie jeszcze wiecej moze wydarzyc
24 czerwca 2016 21:55
a sami chca sie zabezpieczyc

http://www.dw.com/pl/brytyjczycy-chc%C4%85-mie%C4%87-niemieckie-paszporty-na-wszelki-wypadek/a-19294124
24 czerwca 2016 22:03 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wyłowione z Fb :-)

Tak.tak jaja sobie ktoś robi.Proces wyjścia potrwa kilka lat ,a i parlament musi też przegłosować.
24 czerwca 2016 22:30 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Tak.tak jaja sobie ktoś robi.Proces wyjścia potrwa kilka lat ,a i parlament musi też przegłosować.

Hahah a niektorzy już spakowani!
24 czerwca 2016 23:30 / 11 osobom podoba się ten post
Cóż....takich pustaków,którzy nie maja szacunku do ciężkiej pracy opiekunek i opiekunów już się trochę przez nasze forum przewinęło,nie ty pierwszy i nie ostatni:)Swoją drogą bycie życiowym nieudacznikiem,który skacze po forach tylko po to,żeby sie dowartościować to musi być strasznie jałowa egzystencja:( My tutaj szanujemy pracę i swoją i koleżanek/kolegów,ale ty tego nigdy nie zrozumiesz,taki z ciebie opiekun jak.......I  nie wysilaj sie dalej,nie wydaje mi się ,żeby udało ci sie kogoś sprowokować do dyskusji:):):):)Nie to forum:):):)
24 czerwca 2016 23:55 / 13 osobom podoba się ten post
Byłam na rybkach, a tu taki galimatias się zrobił.
Poruszono m.i. sprawę mojego zawodu, który wykonuję obecnie ze świadomego wyboru. Niosę pomoc osobie przezwyciężając własne słabości , umiem jej współczuć. Praca z człowiekiem uszlachetnia i na pewno nie musimy się tego wstydzić. A teraz możesz mi Ami ...kliknąć polubienie
 
25 czerwca 2016 06:19 / 6 osobom podoba się ten post
O czym ty człowieku piszesz??
.Kto ty jesteś ,i skąd jesteś?

Jeżeli jesteś zalogowany na tym forum ,to rozumiem ,że ta branża nie jest ci obca i pracujesz poza Polską jak my.Czy o sobie też to piszesz.??
25 czerwca 2016 06:26 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

O czym ty człowieku piszesz??
.Kto ty jesteś ,i skąd jesteś?

Jeżeli jesteś zalogowany na tym forum ,to rozumiem ,że ta branża nie jest ci obca i pracujesz poza Polską jak my.Czy o sobie też to piszesz.??

Oczywiście ....swój - swojego zawsze pozna 
25 czerwca 2016 06:31 / 5 osobom podoba się ten post
leni

Ja jestem dzis zaniepokojona sytuacja wyjscia Anglii z UE. Panstwo, ktore bylo wspolzalozycielem tego okazu. Nie wrozy to dobrze dla bytu UE. Szkoda mi tych ludzi, ktorzy zwiazali swoje zycie z Anglia i z czasem moga byc z niej wysiedleni, bo tak sie moze zdarzyc. Nie chce myslec co sie jeszcze wiecej moze wydarzyc

He, he , he , he ....Leni , ja  słyszałam , że z Anglii niekoniecznie , ale z Niemiec to mają być wysiedleni i nie ci " dojezdni " na kilka miesięcy pracownicy , tylko ci co sobie gniazdka uwili , czy dopiero uwijają 
25 czerwca 2016 08:55 / 2 osobom podoba się ten post
A ja sobie uświadomiłam ile zmian w Polsce i na świecie "porobilo sie"w czasie mojego dorosłego życia.Oby nastepne zmiany były tylko lepsze-amen
25 czerwca 2016 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

O czym ty człowieku piszesz??
.Kto ty jesteś ,i skąd jesteś?

Jeżeli jesteś zalogowany na tym forum ,to rozumiem ,że ta branża nie jest ci obca i pracujesz poza Polską jak my.Czy o sobie też to piszesz.??

Nooo, siłą rzeczy Teresko :) To mnie właśnie ubawiło setnie :)
25 czerwca 2016 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Byłam na rybkach, a tu taki galimatias się zrobił.:brak wiary:
Poruszono m.i. sprawę mojego zawodu, który wykonuję obecnie ze świadomego wyboru. Niosę pomoc osobie przezwyciężając własne słabości , umiem jej współczuć. Praca z człowiekiem uszlachetnia i na pewno nie musimy się tego wstydzić. A teraz możesz mi Ami ...kliknąć polubienie:-)
 

Ami, dziękuję za polubienie
25 czerwca 2016 10:28 / 1 osobie podoba się ten post
Widzę ,że posty opiekuna Ami znikły.I dobrze.Srać we własne gniazdo.Sorry za " srać".
25 czerwca 2016 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Widzę ,że posty opiekuna Ami znikły.I dobrze.Srać we własne gniazdo.Sorry za " srać".

Ami a może Espany?
25 czerwca 2016 11:38 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Widzę ,że posty opiekuna Ami znikły.I dobrze.Srać we własne gniazdo.Sorry za " srać".

Ami tez zniknął, szacun Modi

Tak swoją drogą , to nasuwa mi się pytanie, wprawdzie chyba retoryczne, ale niech tam..... Co trzeba mieć w głowie, żeby uporczywie przybywać na forum dla opiekunek, po to tylko, żeby zamęt siać? Ta choroba to jakoś się nazywa???