URINALKONDOM

07 września 2016 12:08 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A ta " minutka " to jakiś klej , czy herbata ?... kurde , " kropelka " to znam taki klej .....musi mało kleiłam , zawsze mój man się tym zajmował , ja co najwyżej "biurowym " albo inną " gumą arabską :-)....Ewelincia , możliwe , że Margolcia się zmyliła i w tej " minutce " zamiast " u " powinna " e " wstawić ???
Ewelinciu , skarbeńku , mam nadzieję , że w odpowiedzi na Mleczkowego posta żartowałaś ? przeca ten jej post to był ŻART  jak się patrzy , chyba nie uwierzyłas w to , że ona wybiera sobie PDP-ch " rozmiarowo " ?:lol3:

Oj Barbaro-a moze my jestesmy zacofane i nie znamy jakiegos sposobu selekcji? Po co rozczarowac sie na miejscu,ja bardzo lubie nowinki.
W naszym wieku ze wzrokiem juz nie teges i moze dlatego czasami nam cos ciezko dojrzec?
30 września 2016 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
W ostatnich dniach mam mały problem ze sprawami urologicznymi mojego PDP. On ma stomie urynową, czyli cewnik odbrzuszny. Cewnik wymieniany jest co 5-6 tygodni i wczoraj byłam z nim u lekarza na tym zabiegu. Od paru dni PDP odczuwa ucisk w pęcherzu, jak do konieczności sikania, biega na kibelek, ale i tak nic nie sika, bo wszystko spływa przez cewnik do worka urynowego. Myślałam, że po wymianie cewnika te dolegliwości ustąpią, ale niestety nic z tego. Wczoraj powiedziłam o tym lekarzowi. Kazał obserwować i jeśli nic się nie zmieni przywieść mocz do badania, bo może funduje się jakiś stan zapalny.

Dzisiaj pojechałam z moczem, zbadali to na szybko i stwierdzili, że wprawdzie są jakieś tam bakterie, ale nic groźnego na razie się nie dzieje. Odesłali mnie niejako z kwitkiem .... w razie pogorszenia mam dzwonić. Natomiast od rana dolegliwości się nasiliły. Zadzwoniłam na Dienstarztnummer, opowiedziałam co się dzieje pani odbierającej telefon.  Po 2 godzinach zadzwonił lekarz, wypytał mnie o wszystko i stwierdził, że staruszek może poczekać do jutra.....Noc więc będzie latana. Dobrze, że mój PDP sam wstaje do toalety i mnie nie woła, chociaż i tak słyszę jego wędrówki.  Widzę, że niemiecka służba zdrowia z troską o pacjenta zbliża się do polskiego ZOZ.
30 września 2016 22:54 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

W ostatnich dniach mam mały problem ze sprawami urologicznymi mojego PDP. On ma stomie urynową, czyli cewnik odbrzuszny. Cewnik wymieniany jest co 5-6 tygodni i wczoraj byłam z nim u lekarza na tym zabiegu. Od paru dni PDP odczuwa ucisk w pęcherzu, jak do konieczności sikania, biega na kibelek, ale i tak nic nie sika, bo wszystko spływa przez cewnik do worka urynowego. Myślałam, że po wymianie cewnika te dolegliwości ustąpią, ale niestety nic z tego. Wczoraj powiedziłam o tym lekarzowi. Kazał obserwować i jeśli nic się nie zmieni przywieść mocz do badania, bo może funduje się jakiś stan zapalny.

Dzisiaj pojechałam z moczem, zbadali to na szybko i stwierdzili, że wprawdzie są jakieś tam bakterie, ale nic groźnego na razie się nie dzieje. Odesłali mnie niejako z kwitkiem .... w razie pogorszenia mam dzwonić. Natomiast od rana dolegliwości się nasiliły. Zadzwoniłam na Dienstarztnummer, opowiedziałam co się dzieje pani odbierającej telefon.  Po 2 godzinach zadzwonił lekarz, wypytał mnie o wszystko i stwierdził, że staruszek może poczekać do jutra.....Noc więc będzie latana. Dobrze, że mój PDP sam wstaje do toalety i mnie nie woła, chociaż i tak słyszę jego wędrówki.  Widzę, że niemiecka służba zdrowia z troską o pacjenta zbliża się do polskiego ZOZ.

Czasami takie bakterie wolniej się rozwijają, ale jutro powinien mieć badania dokładne zrobione, bo to nie z powietrza się bierze.
11 kwietnia 2017 13:23
Tez nie znałam tego z opisu bardzo obiecujące. Jeśli dobrze rozumie to jest to wielokrotnego użytku. Jak długo może go pdp nosic jak się raz zaloży?
24 kwietnia 2017 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Już jestem spowrotem po świętach i od 2 dni testuje ten wynalazek. Tylko na dzień bo w nocy pozostaje pielucha. Jak dotąd jestem zadowolona nie ma problemów ani z zakładaniem ani pdp nic przy tym nie majstruje tak ze jest ok. Nie ma potrzeby jako ostatnio ciągłego zmieniania spodni i pieluch. Mam nadzieje ze tak zostanie.
17 października 2017 18:47 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Opieram teraz swa wypowiedz na terazniejszym przypadku.pdp z dewiacjami , non top by marszczyl , nawet sobie nie wyobrazam ze mu to zakladam , o matuchno no !!, ale to chyba sporadyczny przypadek.:-)

Tak sobie czytam ))
17 października 2017 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
No można sie było spodziewać jaki wątek wyciągnie Magdzie ha ha
17 października 2017 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Kurcze, a mój PDP ma tyciego-małego:-) Oczywiście nie wiedziłam o tym wcześniej tzn. przed przyjazdem i pierwszą poranną toaletą:-), przy której pomagam koledze z Pflegedienstu.
No i na moje szczęście PDP jest zacewnikowany dobrzusznie. Jego wisiorek nie podejmuje  już nawet tej zwykłej fizjologicznej funkcji, jaką jest siusianie.

Smutne ..., ale pierwsza czesc mnie rozbawila  troszke ))
17 października 2017 18:58 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Smutne ..., ale pierwsza czesc mnie rozbawila  troszke ))

Nieużywany  Organ, zanika,,,,
17 października 2017 19:01 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nieużywany  Organ, zanika,,,,

Tak??,oo , cos Ty , no nie wiem ...moze u mezczyzn tak jest , ze czlonek zanika a jajka sie powiekszaja , mialam taki przypadek 
17 października 2017 19:10 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Tak??,oo , cos Ty , no nie wiem ...moze u mezczyzn tak jest , ze czlonek zanika a jajka sie powiekszaja , mialam taki przypadek 

Jak miałaś taki przypadek to wiesz ,
Ale Temat  mamy,,,,
17 października 2017 19:33 / 5 osobom podoba się ten post
Marta2

No można sie było spodziewać jaki wątek wyciągnie Magdzie ha ha

Chyba za długo w De siedzi.
17 października 2017 19:37 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Chyba za długo w De siedzi.

Hihi dopiero 51 dni , ale juz koniec widac , jeszcze z 21 + 12 i do domu))
17 października 2017 20:41 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nieużywany  Organ, zanika,,,,

albo pajęczyną zarasta.
02 maja 2018 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
Marta49

Już jestem spowrotem po świętach i od 2 dni testuje ten wynalazek. Tylko na dzień bo w nocy pozostaje pielucha. Jak dotąd jestem zadowolona nie ma problemów ani z zakładaniem ani pdp nic przy tym nie majstruje tak ze jest ok. Nie ma potrzeby jako ostatnio ciągłego zmieniania spodni i pieluch. Mam nadzieje ze tak zostanie.

Witam! Też mam zamiar cos takiego stosowac. Już nawet mi rodzina kupiła. Tyljo takie pytanie cz to trzeba codziennie sciagać aby np. Przemyć czy moze zostac np. Na 2 dni bede wdzieczna za informacje.