Internet w Niemczech

19 grudnia 2016 18:33
Nugatka

http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/282/informacje-ulatwiajace-pobyt-za-granica/internet-w-niemczech/page/118

Tu poszukaj, dziewczyny pisały

dowiedzialam sie ze mam kuopic sticka do internetu a rodzina zaplaci powiedzcie mi jak to bedzie dzialac na tym sticku???
19 grudnia 2016 18:35
Diarana

dowiedzialam sie ze mam kuopic sticka do internetu a rodzina zaplaci powiedzcie mi jak to bedzie dzialac na tym sticku???

Nie pomogę Ci, ale poczekaj, dziewczyny pewnie zaraz Ci dadzą znac. Tam gdzie byłam, był zawsze internet stacjonarny, a więc nigdy sicka nie miałam.
19 grudnia 2016 18:35
Nie mam pojecia jakiego sticka mam kupic ????POMOZCIE MALO CZASU MAM BO JUTRO W NOCY WYJEZDZAM ECH :((((
19 grudnia 2016 18:36
Diarana

dowiedzialam sie ze mam kuopic sticka do internetu a rodzina zaplaci powiedzcie mi jak to bedzie dzialac na tym sticku???

ja słyszałam ,ze sticki zawodzą tyle mogę powiedzieć ,i chyba są na kartę......  ? ale nie mam pewności. ja mam wi fi vodafone z boxem i działa bdb
19 grudnia 2016 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

Nie mam pojecia jakiego sticka mam kupic ????POMOZCIE MALO CZASU MAM BO JUTRO W NOCY WYJEZDZAM ECH :((((

Jeśli kupujesz w PL to koniecznie stick bez simlocka!!!!
Ja mam kupiny juz dawno w ALDI i jak nie miałąm netu to korzystałąm z tego właśnie,doładowanie za 15 euro starcza na miesiąc,nie narzekałąm,ale wiem że on nie wszedzie działą ok ,ten Aldikowy.Jeśli będziesz kupowac w D to całość w Aldi/stick,starter i pierwsze doładowanie będzie Cię kosztowało 67 euro około,może drożej bo ja swoje jakieś z 5 lat temu kupowałm.Poszukaj topiku o necie z ALDI czy innych operatowrów -jest to gdzieś w czeluściach:)
19 grudnia 2016 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

Nie mam pojecia jakiego sticka mam kupic ????POMOZCIE MALO CZASU MAM BO JUTRO W NOCY WYJEZDZAM ECH :((((

Taki. Na takim działa m.in net aldikowski i nasz playowski. I jak kupujesz sticka poza siecią, to on zawsze jest bez simlocka
http://www.ceneo.pl/26005074   Sim kartę w Niemczech już.
19 grudnia 2016 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jak jechałam pierwszy raz do De to sticka miałam od koleżanki, a rozpiske jak go uruchomić i doładowywać z Forum OP24. Kasia63 krok po kroku opisała jak doładować konto.
Ja miałam z Aldika. działał raz lepiej raz gorzej ale zawsze.
19 grudnia 2016 19:31
Gosia 1234

Ja jak jechałam pierwszy raz do De to sticka miałam od koleżanki, a rozpiske jak go uruchomić i doładowywać z Forum OP24. Kasia63 krok po kroku opisała jak doładować konto.
Ja miałam z Aldika. działał raz lepiej raz gorzej ale zawsze.

Oglądam filmy na Ipli,Skyp,FB,poczta,Bankowe sprawy i mi wystarczało-nigdy nie ściągam muzyki czy filmów.jest etz w necie taka mapka gdzie jaki zasięg.Pamiętam ,że Romana miała z Tchibo i bardzo narzekała.Ale mają dziewczyny też z O2 i zadowolone.Aldi ma ta zaletę ,ze jest wszędzie i dołądowanie do Plusa też pasuje .
19 grudnia 2016 19:32
Diarana

Nie mam pojecia jakiego sticka mam kupic ????POMOZCIE MALO CZASU MAM BO JUTRO W NOCY WYJEZDZAM ECH :((((

19 grudnia 2016 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Sluchajcie na jakiej to zasadzie bedzie doladowanie na sticku ?? nie wiem jaki internet bede miala nie mampojecia o co chodzi :(
19 grudnia 2016 19:58
Internet w niemczech jakie dobry?Ciężko doradzić bo ich internet dziala tak samo wspaniale jak sieć komórkowa. Czyli pojawia sie zasieg i znika. 
19 grudnia 2016 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba najprościej będzie dla Ciebie kupic Lebara karte sim,wszelkie informacje otrzymasz po polsku co trzeba zrobic by aktywowac neta. Mala ksiazeczka z opisem.Jak dziala internet w Lebara nie wiem?Slyszalam od znajomych dobra opinie. Slyszalam tez dobra opinie o karcie sim Aldi .
19 grudnia 2016 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
Jula.09

Internet w niemczech jakie dobry?Ciężko doradzić bo ich internet dziala tak samo wspaniale jak sieć komórkowa. Czyli pojawia sie zasieg i znika. 

Pisałem juz u siebie na blogu : to nie tak !
To co kupujemy czyli stick to przewaznie sprzet z lat ubieglych.Obsluguje tylko 3G.
Trzena zaopatrzyc sie w stick lub ruter mobilny z funkcja LTE.
Taki sprzet mozna kupic w Polsce na Allegro.Koniecznie musi nie posiadac blokady operatora.
Kupujemy w De karte SIM i powinno działać.Jesli chcemy aby działalo szybko to musimy liczyc sie z kosztami.Jesli ustawimy jakis pakiet na caly niesiac za np 15 euro to i tak nie poszalejemy.
Trzeba sledzic oferty operatorow sieci.Internet mobilny zmienia swoje oferty tak jak u nas w Polsce. 
19 grudnia 2016 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Pisałem juz u siebie na blogu : to nie tak !
To co kupujemy czyli stick to przewaznie sprzet z lat ubieglych.Obsluguje tylko 3G.
Trzena zaopatrzyc sie w stick lub ruter mobilny z funkcja LTE.
Taki sprzet mozna kupic w Polsce na Allegro.Koniecznie musi nie posiadac blokady operatora.
Kupujemy w De karte SIM i powinno działać.Jesli chcemy aby działalo szybko to musimy liczyc sie z kosztami.Jesli ustawimy jakis pakiet na caly niesiac za np 15 euro to i tak nie poszalejemy.
Trzeba sledzic oferty operatorow sieci.Internet mobilny zmienia swoje oferty tak jak u nas w Polsce. 

Wow wow.nie kamam nic.3G 3D czy cos tam.Troche techniki i juz sie gubię Lebara doladuje kazdy bez pomocy Niemca.Znam sytuacje ze dziewczyny kupowaly karte sim i nie mogly noc same zrobić bez pomocy Niemca, Lebara po polsku polecenia. Tym chcialam doradzic.
19 grudnia 2016 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
Do niedawna jeszcze nie wszystkie sieci w DE obsługiwaly LTE. Nie wiem jak jest obecnie, ale właśnie przez to się zrazilem do niemieckich operatorów. Dlatego teraz jeżdżę na kontrakty gdzie już jest internet (oczywiście nie stick)