Internet w Niemczech

14 lutego 2012 12:10
Aska said:
Hej!

Poczytaj sobie na 1 i 2 stronę w temacie na wyjeżdzie tam właśnie opisywałam z jakiego internetu można tanio korzystac w niemczech jeżeli nie ma internetu stacjonarnego.

Pozdrawiam!

gdzie to bo nie mogę znaleść ;/

14 lutego 2012 12:17
Witam! Wejdż na post - Na wyjeżdzie - teraz jest 35 strona musisz się cofnąć do tyłu aż do pierwszej,i tam wszystko znajdziesz jak Ci się nie uda to daj znać to Ci skopiuję i tutaj wrzucę.
14 lutego 2012 12:29
ajj nie mogę znaleść :( podlinkuj mi jeśli możesz
14 lutego 2012 12:45
http://www.opiekunki24.pl/forums/topic/view/178/post_id/0/page/1

Tu masz link do pierwszej strony a potem przejdż do kolejnej czyli drugiej.
14 lutego 2012 13:24
dziękuję :*
08 marca 2012 13:23

Hej ! Z racji tego ze lada dzien wyjezdzam do niemiec mam pytanie jak to jest u was z internetem podczas wyjazdu ?


 Czy trafiacie do takich rodzin gdzie jest polaczenie z internetem ?


Czy  sami zakupujecie jakis mobilny internet w Niemczech?


Czy prosicie rodzine o zalozenie kabla?


Prosze o rady , chcialabym miec kontakt z corka podczas pobytu w Niemczech.

06 czerwca 2012 08:54
Hejka Porto widze ze z internetem poszło Ci szybko a gdzie kupiłaś?? no i gdzie jesteś
06 czerwca 2012 17:06
Z internetem poszło szybko, dzięki doris :) Kupiony w Aldi, na razie na miesiąc.

06 czerwca 2012 18:59
porto tez musiałaś rejestrować tego stickera z aldika czy zainstalował sie automatycznie
07 czerwca 2012 19:28
wczoraj pisałam że z netem poszło szybko i już później go nie miałam :(

okazało się że muszę mieć wersję XL (dostałam gratis M), musiałam go rejestrować, a w zasadzie to zarejestrował go zięć mojego podopiecznego.

Od wczoraj wieczora same z nim problemy, gdyby nie zięć dziadka, nie dałabym rady z moim niemieckim. Jutro dokupi mi wersję XL i ma być ok.

Jeżeli ten z tchibo jest mniej problematyczny, to z Aldi nie polecam...
07 czerwca 2012 19:51
porto ten mobilny internet działa chyba w kazdym przypadku podobnie ja z kolei dostałam wersje L no i mi to tez było za mało więc musiałam dzwonic do obsługi klienta i zrezygnować z L a wykupić XL więc tez trochę zamieszania no i oczywiście co miesiąc trzeba doładować ale najważniejsze ze działa i jest jakikolwiek kontakt ze światem no i z WAMI ))))))
15 czerwca 2012 12:14
Kochani-siostra ma problem.Ma skypa,w PL dzialal,a teraz ona widzi i slyszy ,natomiast w odwrotna strone -nic.Ja sie na tym nie wyznaje-moze ktoras cos poradzi?
15 czerwca 2012 13:13
wiewiorka - może niech spróbuje odinstalować i jeszcze raz zainstalować od nowa,może się zawiesilo cos.albo popatrzy w ROZMOWA >USTAWIENIA AUDIO,może coś jest źle ustawione.
29 lipca 2012 23:11
Porto, doris - ja kupilam sticka w Aldiku i doladowuje go co miesiac za 15 euro i mam bez problemu caly miesiac moge korzystac bez ograniczen, tylo za pierwszym razem trzeba wcisnac opcje 30 dni /bo inaczej zezre szybciutk i w nastepnych miesiacach dokupywac doladowania na 2 - 3 dni przed zakonczeniem ostatniego doladowania,zeby mozna bylo korzystac bez przestojow no i wtedy juz nie trzeba wklepywac opcji na 30 dni bo to idzie automatycznie.Za pierwszym i drugim razem poprosilam wieczorkiem mlodego, kumatego kasjera zeby mi pomogl zainstalowac i zaladowac oczywiscie idac do sklepu z laptopem, rozlozylam sie na parapecie przed kasami i nie mogli mi odmowic,,bo nie wypada a nastepne doladowania juz robilam sama.Z tchibo jak kiedys kupilam to nawet przy pomocy corki dziadka nie poradzilysmy sobie allbo nie bylo zasiegu i oddalam go z powrotem,

zycze wszystkim spokojnej i dlugiej nocki
30 lipca 2012 11:14
Moderatorku, coś druga strona w tym temacie nie funkcjonuje -mógłbyś sprawdzić?

Dzięki