Praca u rodziny czy w domu opieki?

10 stycznia 2015 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
JA wynajmuje mieszkanie 1pokojowe teraz. Na poczatek wystarczy;)
10 stycznia 2015 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
Ile płacisz za mieszkanie w De.?? 
10 stycznia 2015 15:11 / 1 osobie podoba się ten post
Lepiej się opłaca praca w Altenhemie??
10 stycznia 2015 17:56
skarbek

Ile płacisz za mieszkanie w De.?? 

350€,to jest jakies 40m² nie wiecej
05 lutego 2015 16:13

Marsz do regulaminu! Moderator

05 lutego 2015 18:35
ewa67

Marsz do regulaminu! Moderator

przepraszam:((((
 
05 lutego 2015 18:54
Dostałam dzisiaj dziwną propozycję pracy z pewnej firmy, główna siedziba jest w Niemczech, a rozmawiałam właśnie z tą głowna szefową oczywiście w języku niemieckim. Zaproponowali mi pracę w Hamburgu, ale... Za pewną kwotę, która mnie satysfakcjonuje +dieta dzienna na jedzenie 7€ , bilet miesięczny i praca w systemie zmianowym po 8h dziennie ,mieszkanie służbowe (za które nie płacę) z dwoma innymi paniami z Polski. Umowa od minimalnej krajowej polskiej. Czyli wielu podopiecznych... Jak nie było nic, tak teraz trafiło mi się coś, co wydaje się zbyt piękne i mętlik w głowie mam...
05 lutego 2015 18:57
nianta

Dostałam dzisiaj dziwną propozycję pracy z pewnej firmy, główna siedziba jest w Niemczech, a rozmawiałam właśnie z tą głowna szefową oczywiście w języku niemieckim. Zaproponowali mi pracę w Hamburgu, ale... Za pewną kwotę, która mnie satysfakcjonuje +dieta dzienna na jedzenie 7€ , bilet miesięczny i praca w systemie zmianowym po 8h dziennie ,mieszkanie służbowe (za które nie płacę) z dwoma innymi paniami z Polski. Umowa od minimalnej krajowej polskiej. Czyli wielu podopiecznych... Jak nie było nic, tak teraz trafiło mi się coś, co wydaje się zbyt piękne i mętlik w głowie mam...

Mam namiary na firme tez w DE tez do domow opieki ale stawki troszke wyzsze i umowa niemiecka.Tez biore taka mozliwosc pracy pod uwage
05 lutego 2015 19:02
Magdalena Sewicka, mozesz mi zdradzic gdzie jestes? Mieszkanie mialas umeblowane? Jak nie to wlasnie dociera do mnie za jakie grosze mieszkam;)
05 lutego 2015 19:05
ORIM

Mam namiary na firme tez w DE tez do domow opieki ale stawki troszke wyzsze i umowa niemiecka.Tez biore taka mozliwosc pracy pod uwage

bierz, bierz... najlepiej gdzies blisko mnie....
05 lutego 2015 19:05 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Magdalena Sewicka, mozesz mi zdradzic gdzie jestes? Mieszkanie mialas umeblowane? Jak nie to wlasnie dociera do mnie za jakie grosze mieszkam;)

Malo sie zarabia,zyje sie jak hrabia ha ha ha
05 lutego 2015 19:06
ORIM

Mam namiary na firme tez w DE tez do domow opieki ale stawki troszke wyzsze i umowa niemiecka.Tez biore taka mozliwosc pracy pod uwage

Fajna sprawa, bo kończysz robotę, drzwi za sobą zamykasz i nara ;) myślę, tylko to jakby za piękne jest:P
05 lutego 2015 19:06
Tez tyle place, ale za 3 pokoje:) No, dobra, jak na Niemcy to zadne luksusy mam, ale jednak:)
05 lutego 2015 19:07
moncherie

bierz, bierz... najlepiej gdzies blisko mnie....

a tegojeszcze nie wiem.Teraz jade blizej Beaty.Jest w Polsce i pogadalismy sobie.Zbyszek nie przyjechal
05 lutego 2015 19:09
Jak nie przyjechal to pewnie znaczy, ze pracuje:) Oby:)