Powitajki przy kawie 73

18 lutego 2023 07:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
18 lutego 2023 08:32 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ? taki marny widok za oknem. Ponuro buro. Miałam w planach miasto ale chyba popielegnuje  . Jeszcze trochę czuję się przeziębiona. 
Miłego dnia ?
 Tina zdrowia dla maluszka. 
Dusiu powodzenia. 
Gusiu nie pasujesz zlecenia tylko masz pojęcie o pracy  dementykami. Czy też poprostu z osobami starszymi. 
18 lutego 2023 09:29 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien dobry. Pan munż dotarł parę minut po 6 rano. Teraz śpi. Mnie nerw już przeszedł- prawie . Weekend będzie raczej leniwy, bo w poniedziałek do roboty. Ja do swojej mąż do swojej. 
Nie mam nowych wieści o stanie malenstwa. W tej sytuacji to dobrze-znaczy, że  walczy. Nie dopuszczam innej myśli do siebie jak ta , że będzie dobrze. Syn z synową pocieszają rodziców malca jak mogą. To trudne doświadczenie dla wszystkich .
Spokojnej soboty dla Was. 
18 lutego 2023 09:57 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzien dobry. Pan munż dotarł parę minut po 6 rano. Teraz śpi. Mnie nerw już przeszedł- prawie . Weekend będzie raczej leniwy, bo w poniedziałek do roboty. Ja do swojej mąż do swojej. 
Nie mam nowych wieści o stanie malenstwa. W tej sytuacji to dobrze-znaczy, że  walczy. Nie dopuszczam innej myśli do siebie jak ta , że będzie dobrze. Syn z synową pocieszają rodziców malca jak mogą. To trudne doświadczenie dla wszystkich .
Spokojnej soboty dla Was. 

Powodzenia dla  Pana meża w nowej pracy 
18 lutego 2023 10:05 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, u mnie też mokro, na szczęście słabiej już wieje. O 4tej obudził mnie jakiś  zapach, wstałam żeby sprawdzić co zacz, a to moja Pedepcia już na nogach w kuchni urzędowała . Prawie wszystko z lodówki wyjęte, toster pracuje a ona się krząta i pyta czy kawę mi zrobić. Mówię że dla mnie trochę za wcześnie i wracam do łóżka, no to ona też. I tak dopiero teraz jesteśmy po śniadaniu. 
Jeszcze pomyślę co jutro na obiad, zrobię listę zakupów i wybiorę się do sklepu. U Luke "laba" i "spokój, spokój ", u mnie laby niet, ale spokój tak ?. A jeszcze żadna z nas, ani Pedepcia  ani ja zapędów dyktatorskich nie mamy, to ogólnie zgodnie i przyjaźnie sobie tutaj żyjemy ?.
Tina, coś  mi się zdaje że nie chcesz nam całej prawdy powiedzieć ?. Munż przyjechał a Ty nam tutaj o leniwym weekendzie opowiadasz, myślę że aktywnie będzie, wiecie o czym myślę, przecież to gimnastyka prawie akrobatyczna i lek "na całe zło "i inne boleści  Wracając do dzieciątka, wierzę że będzie dobrze. Ja może nie kościołowa ale wierząca mocno, pomodliłam się w intencji dzidziusia i jego rodziców ?.
Dusia pewnie zaraz dotrze na miejsce, za Nią też trzymajmy kciuki żeby w końcu dobrze trafiła. 
No i dobrego dnia nam wszystkim życzę 
18 lutego 2023 10:53 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja 
Przestało wiać, spokojnie na zewnątrz, ale zaczęło lekko kropić. 
Pdp pisze na czy w laptopie coś tam. Komunikuje się w ten sposób, czy to z synem, czy z innymi znajomymi. Wczoraj przez przypadek załączyła mu się stronka o treści, no... Pani w tym laptopie coś krzyczała 
Ute przegląd prasówki sobie urządziła, a ja z kolei i Sudoku się zająłem i zupę robię.  
18 lutego 2023 11:00 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, u mnie też mokro, na szczęście słabiej już wieje. O 4tej obudził mnie jakiś  zapach, wstałam żeby sprawdzić co zacz, a to moja Pedepcia już na nogach w kuchni urzędowała :-). Prawie wszystko z lodówki wyjęte, toster pracuje a ona się krząta i pyta czy kawę mi zrobić. Mówię że dla mnie trochę za wcześnie i wracam do łóżka, no to ona też. I tak dopiero teraz jesteśmy po śniadaniu. 
Jeszcze pomyślę co jutro na obiad, zrobię listę zakupów i wybiorę się do sklepu. U Luke "laba" i "spokój, spokój ", u mnie laby niet, ale spokój tak ?. A jeszcze żadna z nas, ani Pedepcia  ani ja zapędów dyktatorskich nie mamy, to ogólnie zgodnie i przyjaźnie sobie tutaj żyjemy ?.
Tina, coś  mi się zdaje że nie chcesz nam całej prawdy powiedzieć ?. Munż przyjechał a Ty nam tutaj o leniwym weekendzie opowiadasz, myślę że aktywnie będzie, wiecie o czym myślę, przecież to gimnastyka prawie akrobatyczna i lek "na całe zło "i inne boleści :lol1: Wracając do dzieciątka, wierzę że będzie dobrze. Ja może nie kościołowa ale wierząca mocno, pomodliłam się w intencji dzidziusia i jego rodziców ?.
Dusia pewnie zaraz dotrze na miejsce, za Nią też trzymajmy kciuki żeby w końcu dobrze trafiła. 
No i dobrego dnia nam wszystkim życzę :angel3:

Zaraz dotrze? ? dopiero Świecko minęliśmy zaraz granicą De i przesiadka w okolicach Berlina. Później jeszcze 600 km około. Myślę że około 18 a może i później  dopiero będę. Grunt że y bezpiecznie. 
A czy popadnie na swoje miejsce? Czy ja bardzo narzekam. Nawrt jak było ciężko to byłam. Ostatnio nie mogłam się dogadać z dziadkiem jego osobowość mnie wkur..bo babcia mi nic winna nie była. Pojadę wybadam zobaczę. 
Trzymta się bo tu wieje i leje. 
18 lutego 2023 11:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zaraz dotrze? ? dopiero Świecko minęliśmy zaraz granicą De i przesiadka w okolicach Berlina. Później jeszcze 600 km około. Myślę że około 18 a może i później  dopiero będę. Grunt że y bezpiecznie. 
A czy popadnie na swoje miejsce? Czy ja bardzo narzekam. Nawrt jak było ciężko to byłam. Ostatnio nie mogłam się dogadać z dziadkiem jego osobowość mnie wkur..bo babcia mi nic winna nie była. Pojadę wybadam zobaczę. 
Trzymta się bo tu wieje i leje. :pada_deszcz:

Dusiu, wiem że nie narzekasz, ale naprawdę bardzo trzymam kciuki żebyś nie musiała przetrwać, ale spokojnie pracować a nawet wrócić do tego miejsca
18 lutego 2023 11:33 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Powodzenia dla  Pana meża w nowej pracy :-):super:

Dzięks :) W sumie będzie robił to co w Polsce, ale za lepsze pieniądze. Rekrutacja też trochę trwała-(dwa etapy) , bo za piękne oczy nie biorą, choć ja tam się skusiłam swego czasu i nie żałuję 
Chodziła mi po głowie przeprowadzka do innego mieszkania, ale na razie zostajemy tu gdzie jesteśmy, bo lokalizacja dobra, pralka w piwnicy do prywatnego użytku, co jak sama wiesz w CH jest wygodą. Sąsiedzi znani. Tylko już będziemy oplacać wynajem jak inni. Byłam na preferencyjnych warunkach za dobrą pracę, ale teraz tak być nie może. Nie , ultimatum nikt nam nie stawiał. Ode mnie wyszła inicjatywa i byłemu już teraz szefowi powiedzialam że tak ma być Howgh!. Nie protestował-znaczy trafiłam :) 
18 lutego 2023 11:37 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć  ?
No to ja tu też wszytko ujmę w jednym poście by się nie rozdrabniać zbytnio.
Na info Tiny aż mnie w gardle scisnęlo ,ale nadzieję mam że waleczne dziecię szybko do zdrowia wróci.❤
Maluda spokojnej pracy.
Malgi
fajnego urlopu.
Dusia dobrej miejscówki .
Tina no cóż.... ?oszczędzaj się?
A całej reszcie spokojnego dnia ?
We wtorek to mi się chce do Lucerny bo ma być słońce ostatni dzień .Od środy deszcz .Tam jeszcze nie byłam a rodzina mnie wygania,mówiąc że pieknie ?  
 
18 lutego 2023 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, u mnie też mokro, na szczęście słabiej już wieje. O 4tej obudził mnie jakiś  zapach, wstałam żeby sprawdzić co zacz, a to moja Pedepcia już na nogach w kuchni urzędowała :-). Prawie wszystko z lodówki wyjęte, toster pracuje a ona się krząta i pyta czy kawę mi zrobić. Mówię że dla mnie trochę za wcześnie i wracam do łóżka, no to ona też. I tak dopiero teraz jesteśmy po śniadaniu. 
Jeszcze pomyślę co jutro na obiad, zrobię listę zakupów i wybiorę się do sklepu. U Luke "laba" i "spokój, spokój ", u mnie laby niet, ale spokój tak ?. A jeszcze żadna z nas, ani Pedepcia  ani ja zapędów dyktatorskich nie mamy, to ogólnie zgodnie i przyjaźnie sobie tutaj żyjemy ?.
Tina, coś  mi się zdaje że nie chcesz nam całej prawdy powiedzieć ?. Munż przyjechał a Ty nam tutaj o leniwym weekendzie opowiadasz, myślę że aktywnie będzie, wiecie o czym myślę, przecież to gimnastyka prawie akrobatyczna i lek "na całe zło "i inne boleści :lol1: Wracając do dzieciątka, wierzę że będzie dobrze. Ja może nie kościołowa ale wierząca mocno, pomodliłam się w intencji dzidziusia i jego rodziców ?.
Dusia pewnie zaraz dotrze na miejsce, za Nią też trzymajmy kciuki żeby w końcu dobrze trafiła. 
No i dobrego dnia nam wszystkim życzę :angel3:

Leniwy w sensie relaksujący  Jeszcze zdrowie nam dopisuje (oby jak najdłużej) i to i ćwiczymy sobie , a co :) Pewnie wyskoczymy też gdzies jutro, albo może i jeszcze dziś. 
Ja też w kosciele bywam sporadycznie, ale mocno wierzę w Opatrzność i też tam swą modlitwę wyslałam. 
Teraz póki co to na obiad jednak zrobię schab, co go 1 kg przywiózł :) Utłukę kotlety, też na jutro. Trochę zaopatrzenia z Polski jest, ale nie jakoś duzo, bo nie można zbyt wiele wwieżć bez oclenia 
 
18 lutego 2023 12:05 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu, wiem że nie narzekasz, ale naprawdę bardzo trzymam kciuki żebyś nie musiała przetrwać, ale spokojnie pracować a nawet wrócić do tego miejsca:serce:

Wrócić napewno nie wrócę. Zlecenie jest po 6 tygodni w dwóch agencjach. Teraz jest z tamtej , teraz ja z innej i już tamta szykuje zmianę od 3-4 kwietnia. Niemiecka agencja jedna się w pl agencjach jest w dwóch ta sztela. Ja bardzo nie lubię się przywiązywać do miejsc. Lubię nier. Max 2x jadę w jedno i kończę karierę a to dlatego że i rodziny DE później to wykorzystują. 
18 lutego 2023 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć  ?
No to ja tu też wszytko ujmę w jednym poście by się nie rozdrabniać zbytnio.
Na info Tiny aż mnie w gardle scisnęlo ,ale nadzieję mam że waleczne dziecię szybko do zdrowia wróci.❤
Maluda spokojnej pracy.
Malgi
fajnego urlopu.
Dusia dobrej miejscówki .
Tina no cóż.... ?oszczędzaj się?
A całej reszcie spokojnego dnia ?
We wtorek to mi się chce do Lucerny bo ma być słońce ostatni dzień .Od środy deszcz .Tam jeszcze nie byłam a rodzina mnie wygania,mówiąc że pieknie ?  
 

Dziecię walczy dalej. Stan jest ciężki, ale stabilny. Leży na intensywnej terapii. Juz znam szczególy co się dokladnie zadzialo. Wygląda na błąd w sztuce . Pominę przesłanki .
Ja się wykonczyć nie dam :) A Ty jedź do Lucerny, jest pięknie . Wykorzystaj słoneczną pogodę. 
18 lutego 2023 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dziecię walczy dalej. Stan jest ciężki, ale stabilny. Leży na intensywnej terapii. Juz znam szczególy co się dokladnie zadzialo. Wygląda na błąd w sztuce . Pominę przesłanki .
Ja się wykonczyć nie dam :) A Ty jedź do Lucerny, jest pięknie . Wykorzystaj słoneczną pogodę. 

Trzymam kciuki za Maluszka ♥️
18 lutego 2023 19:30 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dziecię walczy dalej. Stan jest ciężki, ale stabilny. Leży na intensywnej terapii. Juz znam szczególy co się dokladnie zadzialo. Wygląda na błąd w sztuce . Pominę przesłanki .
Ja się wykonczyć nie dam :) A Ty jedź do Lucerny, jest pięknie . Wykorzystaj słoneczną pogodę. 

Dzielny maluszek?
Mam nadzieję że w marcu będzie więcej ładnych dni ,o małych zmianach napisałam w innym topiku?W marcu mamy jeszcze krótkie ferie z PDP. w Sedrun.?Ciekawe jak tamtejszy klimat i wysokość na nas podziała?