Obiad

17 marca 2024 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem poczatkujaca jako opiekun.Czy mam obowiazek uczestniczyc w obiedzie gdy do podopiecznej przyjechal syn?To dla mnie krepujace i wolalabym przeprosic i podziekowac.Zjesc w swoim pokoju
17 marca 2024 12:59 / 1 osobie podoba się ten post
Rema78

Jestem poczatkujaca jako opiekun.Czy mam obowiazek uczestniczyc w obiedzie gdy do podopiecznej przyjechal syn?To dla mnie krepujace i wolalabym przeprosic i podziekowac.Zjesc w swoim pokoju

Witam. Co przeszkadza we wspólnym spożyciu posiłku z synem? 
Chociaż każdy robi, jak uważa 🙂
17 kwietnia 2024 09:14
To zalezy od syna  mozna razme a mozna tez kazdy osobno. masz prawo w końcu do odpoczynku
26 kwietnia 2024 08:47
Moim zdaniem oba działania są w porządku. Jadłem nieraz obiad z rodziną seniora, ale zdarzało mi się też podziękować i siedzieć w swoim pokoju i nikt nie miał pretensji. Wszyscy jesteśmy przecież tylko ludźmi :) 
26 kwietnia 2024 09:36
Nic na siłę. Może z czasem nabierzesz ochoty na wspólne posiłki.
29 kwietnia 2024 10:01
Jak lepiej się czujesz sama to ie musisz z nimi spedzać czasu.. ale pamietaj ze teraz jestes czescia tego domu.. masz normalnie jeść obiad, normalnie poruszać sie po domu.. pod nieobecnosc rodizny to ty wszystkiego pilnujesz.. im szybciej poczujesz sie jak u siebie tym lepiej dla ciebie  nie wstydz sie, nie wstydz :) ale daj sobie tez czas zeby sie przyzwyczaic
29 kwietnia 2024 11:08
Ja np.zawsze "uciekam" po kawie, siedze max.40 min. Nikt mi nigdy nic nie powiedzial, a nawet gdyby to odpowiadam "nie moje tematy, klimaty". Czesto ironizuja z opiekunow, nie musze sobie tego fundowac.