Dodatkowe ubezpieczenia KL, OC, NWW

29 sierpnia 2012 15:07 / 1 osobie podoba się ten post
Stworzyłem dział "prawo dla opiekunek" by łatwiej było znaleźć dyskusje dotyczące zagadnień prawnych dla zawodu opiekunki. Wkrótce postaram się przenieść posty i tematy dotyczące najczęściej pojawiających się problemów do tego działu, aby łatwiej było z nich korzystać. Zapraszam do dyskusji.
14 listopada 2012 19:48
Witam wszystkie Koleżanki...nie wiem czy pod dobrym tematem umieszczę pytanie, no ale spróbuję:)

W poniedziałek mam mały zabieg chirurgiczny, natomiast jeżeli wszystko dobrze pójdzie to we wtorek jadę na moją pierwszą stelle, niestety ze szwami....więc moje pytanie:czy mam sobie radzić sama z ich zdejmowaniem, czy będę mogła pójść gdzieś do szpitala/przychodni w DE gdzie mi to zrobią???Z góry Dziękuję za pomoc:))
14 listopada 2012 20:21
ja na twoim miejscu bym sie wstrzymala z wyjazdem do de-mialam znajoma,ktòra po zabiegu ze swiezymi (po 3 miesiacach) bliznami wyjechala do pracy,zaczela dzwigac i niestety-natychmiast musiala zjechac...
14 listopada 2012 20:24
ja bede miała szwy na szyi.takze spokojnie;)az tak bym nie ryzykowała....tylko czy tam mi je zdejmą?
14 listopada 2012 20:27
mysle,ze tak...
wez tez dokument ze szpitala,gdzie pisze termin zdjecia szwòw..
wez ubezpieczenie ze soba,nawet ksero moze byc i nie bedzie problemu...
dowiedz sie gdzie bedzie szpital w De-zdjecia szwòw moze zrobic w Niemczech lekarz domowy nawet babci / dziadka...
14 listopada 2012 20:33
dziękuje za info;)
14 listopada 2012 20:37
KasAna= prosze
31 sierpnia 2014 11:54
Myślicie,że warto posiadać dodatkowe ubezpieczenie w Goether?Niby kosztuje 60eur/monat
31 sierpnia 2014 11:56
Magdalena_Sewicka

Myślicie,że warto posiadać dodatkowe ubezpieczenie w Goether?Niby kosztuje 60eur/monat

Musi byc jakieś extra wypasione, bo ja mam za 70 euro rocznie.
31 sierpnia 2014 12:04
Magdalena_Sewicka

Myślicie,że warto posiadać dodatkowe ubezpieczenie w Goether?Niby kosztuje 60eur/monat

Gdzies pisały dziewczyny o ubezpieczeniu z tej firmy ,ale chyba  z mniejszymi składkami-poszperaj:)
31 sierpnia 2014 12:26
kasia63

Gdzies pisały dziewczyny o ubezpieczeniu z tej firmy ,ale chyba  z mniejszymi składkami-poszperaj:)

No szperam i szperam i tylko ten topik znalazłam;( Emi,o,to moze niedobrze obliczyłam!Jestem <65lat
31 sierpnia 2014 12:34
Magdalena_Sewicka

No szperam i szperam i tylko ten topik znalazłam;( Emi,o,to moze niedobrze obliczyłam!Jestem <65lat

dziewczyny kupują gother ubezpieczenie ,,na wszelki wypadek,,
31 sierpnia 2014 12:45
Gothaer mam na myśli oczywiście nie Goether sorki literówka! Emi Ty masz MediClinic U albo MediClinic U2 niecałe 70€?
31 sierpnia 2014 12:45
Magdalena_Sewicka

No szperam i szperam i tylko ten topik znalazłam;( Emi,o,to moze niedobrze obliczyłam!Jestem <65lat

Możliwe, ze znalazłaś ubezpieczenie o innym zakresie. Jakoś też nie mogę znaleźć tego topiku. Ja mam Na wszelki wypadek.
31 sierpnia 2014 12:56
Ja bym też chciała dla mnie i dla koleżanki,jak 70eur rocznie to super cena
Mi dadzą na pewno,bo to będzie dodatkowe ubezpieczenie dla mnie, a koleżance dadzą?Ona nie ma wcale ubezpieczenia ani w Polsce ani tutaj na szteli