Bezsenność

08 maja 2024 06:02 / 2 osobom podoba się ten post
Tamara

Biore 50 euthyroxu, moze musze zwiekszyc dawke.

To już lekarz powinien zdecydować. Zależy to od poziomu hormonów. 
Ja jestem po 4rech operacjach tarczycy. Ostatnia lipiec 2022 i wtedy mi ją całkowicie usunęli. Nigdy nie miałam problemu z poziomem hormonów. Zawsze były w normie. Teraz też po operacji są idealne . Biorę Euthyrox 75 bo po tylu latach przyjmowania go jakbyśmy odstawili to organizm by zwariował. Wyniki mam w normie . Po usunięciu tarczycy spada drastycznie poziom wapnia w organizmie i szybko można dostać osteoporozy. Tutaj też ok ale calcium 1500 mg dziennie tez muszę przyjmować. Kontroluj hormony..
08 maja 2024 07:55 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

To już lekarz powinien zdecydować. Zależy to od poziomu hormonów. 
Ja jestem po 4rech operacjach tarczycy. Ostatnia lipiec 2022 i wtedy mi ją całkowicie usunęli. Nigdy nie miałam problemu z poziomem hormonów. Zawsze były w normie. Teraz też po operacji są idealne . Biorę Euthyrox 75 bo po tylu latach przyjmowania go jakbyśmy odstawili to organizm by zwariował. Wyniki mam w normie . Po usunięciu tarczycy spada drastycznie poziom wapnia w organizmie i szybko można dostać osteoporozy. Tutaj też ok ale calcium 1500 mg dziennie tez muszę przyjmować. Kontroluj hormony..

Dzieki, tak zrobie.Dochodzi do tego menopauza I mamy combo. Sama mam siebie dosyc niekiedy
08 maja 2024 07:58
Janka333

Znam problem. Mam w rodzinie. Moze.poczytaj jeszcze. Ja staram sie zyc blisko natury i wierzę ze czasami drobiazgi pozwalaja nam sporo zmienic.
Jest sporo blogow na lrzyklad niedoczynna 
Tam dziewczyny pisza co robic na sennosc przy tarczycy. Dieta ma znaczenie: owoce warzywa żelazo białko 

Dzieki
08 maja 2024 08:07
Ze mnie jest nocny marek więc nie będę się zamartwiać. Aczkolwiek też bym mogła długo spać, nigdy nie badałam tarczycy a robię różne badania co jakiś czas. Te badania na tarczycę robi się też z krwi?
08 maja 2024 08:10
Tamara

Dzieki, tak zrobie.Dochodzi do tego menopauza:stres: I mamy combo. Sama mam siebie dosyc niekiedy:smutny:

Często różne dolegliwości są związane z niedoborem Wit D . Trzeba się zrobić i te badania . 
08 maja 2024 09:03
Nie wypowiem się o bezsenności która wymaga leczenia u lekarza, ale na mniejsze problemy warto rozważyć niepatrzenie w ekrany na godzinę przed pójściem do łóżka. Mnie to pomaga się wyciszyć i zasypiam szybciej.