Nasze podróże, ulubione miejsca

18 października 2016 23:45 / 9 osobom podoba się ten post
19 października 2016 15:33 / 5 osobom podoba się ten post
To jest miejsce w Poleskim Parku Narodowym na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim , oddalone od mojego rodzinnego domu o ok. 30. Tam czasami jeżdziłam z dziećmi . Ta scieżka przyrodnicza na kładkach ( teren bagienny w lesie) ma 3,5 km i kończy sie na jeziorku . Po drodze wiele atrakcji przyrodniczych.
20 października 2016 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
Ech, przeglądam ten topik i wspominam jak zaczął się w 2012 roku. Ja pisałem tam sporo większych tekstów o moich podróżach po Niemczech. Inni też popełniali ciekawe teksty. Wtedy jeszcze było więcej zachodu z dodawaniem zdjęć. Dzisiaj to jest znacznie prostsze.
Od tego czasu przybyło nowych miejsc odwiedzonych z Panią Misiową.
Może kiedyś przyjdzie wena i czas pozwoli...
21 października 2016 09:54 / 6 osobom podoba się ten post
Moje zdjęcia nie są powalające,ale urzekły mnie riuny zamków . Uwielbiam dotykać historii. Na ostatnim zdjęciu słabo widać zamek,chciałam pokazać jak są one usytuowane. Heidelberg jest najpiękniejszym miasem niemieckim jakie do tej pory widziałam.Mogłabym to zamieszkać.
21 października 2016 09:55
Chyba zrobiłam za małe
21 października 2016 10:17 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Moje zdjęcia nie są powalające,ale urzekły mnie riuny zamków . Uwielbiam dotykać historii. Na ostatnim zdjęciu słabo widać zamek,chciałam pokazać jak są one usytuowane. Heidelberg jest najpiękniejszym miasem niemieckim jakie do tej pory widziałam.Mogłabym to zamieszkać.

Widzialam ten zamek. Bylam kiedyś na szteli w Nussloch i woziłam moja Pdp do Heilderbergu na cmentarz. Ale była taka zmierzła, że nie miałam nawet jak aparatu wyciągnąć. Ciągle czegoś chciała 
A widok zamku z daleka przyciągał jak magnes.
21 października 2016 10:26 / 8 osobom podoba się ten post
Pałac Zamoyskich piękny kompleks z dużym parkiem,We wnętrzu zachowany autentystyczny wystrój.Okolice Lublina
21 października 2016 10:27 / 5 osobom podoba się ten post
MeryKy

Widzialam ten zamek. Bylam kiedyś na szteli w Nussloch i woziłam moja Pdp do Heilderbergu na cmentarz. Ale była taka zmierzła, że nie miałam nawet jak aparatu wyciągnąć. Ciągle czegoś chciała :-(
A widok zamku z daleka przyciągał jak magnes.

Tu wszędzie są ładne widoki,szczególnie jak było ładne,niebieskie niebo . Bez aparatu nie wychodziłam z domu. 
21 października 2016 10:31 / 5 osobom podoba się ten post
Ostatnie zdjęcie wkleje jeszcze raz bo nioc nie widac
21 października 2016 10:35 / 7 osobom podoba się ten post
Ja miło wspominam Wurzburg ,pałac na górze dookoła winnice w większych miastach naprawdę jest co zwiedzać
21 października 2016 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Moje zdjęcia nie są powalające,ale urzekły mnie riuny zamków . Uwielbiam dotykać historii. Na ostatnim zdjęciu słabo widać zamek,chciałam pokazać jak są one usytuowane. Heidelberg jest najpiękniejszym miasem niemieckim jakie do tej pory widziałam.Mogłabym to zamieszkać.

Pięknie tam! Byłam, spacerowałam i zachwycałam się tymi widokami, a jest czym!  
21 października 2016 10:46 / 7 osobom podoba się ten post
Na pierwszym zdjęciu Pałac Ludwika Wirtemberskiego w Ludwigsburgu,a na drugim mniejszy Pałac jego laski . Miał gest facet...
21 października 2016 10:58
Baltyk baltyk i jeszcze raz baltyk. Moge spacerowac godzinami po plazy albo poprostu grzebac stopa w piachu i patrzec na morze.
21 października 2016 11:39 / 6 osobom podoba się ten post
21 października 2016 11:45 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

O ! to chyba gdzieś pod Łabędżnem?