Nasze dzieci i wnuki

01 sierpnia 2015 15:54 / 2 osobom podoba się ten post
ania52

moze Finlandia nie Filadelfia

Okazuje sie, ze pamietam niezbyt dokladnie.
01 sierpnia 2015 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Okazuje sie, ze pamietam niezbyt dokladnie.:-):-):-)

Bo Filadelfia to z jeszcze wyższej półki
01 sierpnia 2015 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Bo Filadelfia to z jeszcze wyższej półki:-):-)

Z tej, która dopiero będzie.
10 sierpnia 2015 06:58 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

No i co magdzie, jakąś wódeczkę z tej okazji piłaś?

Ba!! Nie tylko z tej okazji  
22 sierpnia 2015 07:00 / 8 osobom podoba się ten post
No i mamy piątego wnuka:)Pan F. został znów dziadkiem wczoraj:)Hurtownie nasze dzieci otworzyły:)
Pola-15 m-cy
Kacper-14 m-cy
Filip - 12 m-cy
Tomek - 11 m-cy
i braciszek Poli,jeszcze bez imienia:):):):)
22 sierpnia 2015 14:38 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

No i mamy piątego wnuka:)Pan F. został znów dziadkiem wczoraj:)Hurtownie nasze dzieci otworzyły:)
Pola-15 m-cy
Kacper-14 m-cy
Filip - 12 m-cy
Tomek - 11 m-cy
i braciszek Poli,jeszcze bez imienia:):):):)

fOCZKA a gdzie to tak rodza po miesiacu,,u nas w malopolsce 9 miesiecy trza czekac....ale macie znajomosci a sadzac po ilosci to ty tu korzenie zapuscisz...
22 sierpnia 2015 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
Swiete slowa...musi miec jakies uklady... zeby ino sama nie zaciazyla... bo nawet w pracy in vitro se moze strzelic i taka jedna powielic,,:pomponiara:
22 sierpnia 2015 20:56 / 4 osobom podoba się ten post
Babka

Swiete slowa...musi miec jakies uklady...:modlmy sie: zeby ino sama nie zaciazyla...:przytula: bo nawet w pracy in vitro se moze strzelic i taka jedna powielic,,:pomponiara:

Kasiory szkoda:):):)A poza tym na co mnie to?Ja już jestem na etapie,kiedy najwyższa pora pożyć dla siebie.Sama se in vitro machnij:):):)
23 sierpnia 2015 04:51 / 7 osobom podoba się ten post
Kasiu ja zartem ty serio ciesze sie Twoim szczesciem mam 2 wnusie i wiem jaki to skarb najwazniejsze aby zdrowi byli tyle po nas co w nas samych,a juz zartem to se in vitra nie strzela bo idzie zima a dolu nima.... jest wiek na rodzenie i wiek na slodzenie ja jestem w ty drugim.Oj dobrze prawisz pozyc dla siebie ino kiedy to uskutecznic w naszej pracy.Macham Ci buziaki niedziela sie zaczyna a tys kochana dziewczyna.
23 sierpnia 2015 08:25 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Kasiu ja zartem ty serio ciesze sie Twoim szczesciem mam 2 wnusie i wiem jaki to skarb:telefon1: najwazniejsze aby zdrowi byli tyle po nas co w nas samych,a juz zartem to se in vitra nie strzela bo idzie zima a dolu nima....:lol3: jest wiek na rodzenie i wiek na slodzenie ja jestem w ty drugim.Oj dobrze prawisz pozyc dla siebie :tanczy: ino kiedy to uskutecznic w naszej pracy.Macham Ci buziaki :przytul aniola: niedziela sie zaczyna a tys kochana dziewczyna.

Zart to trzeba zrozumieć a tu bywa odwrotnie.No nic nie poradzisz Babka, tak sie odbiera jak sie rozumie.hi hi hi
23 sierpnia 2015 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Zart to trzeba zrozumieć a tu bywa odwrotnie.No nic nie poradzisz Babka, tak sie odbiera jak sie rozumie.hi hi hi:-)

No właśnie Pani Mleczko-żart trzeba zrozumieć ,a jak się wtrąca wtedy ,kiedy się nie wie o czym mowa, to się nie rozumie.Myśmy z koleżanką Babką swoje żarty zrozumiały doskonale,ale nie,Pani przeciez wie najlepiej......Miłej niedzieli w  rodzinnym gronie życzę :)
23 sierpnia 2015 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

No właśnie Pani Mleczko-żart trzeba zrozumieć ,a jak się wtrąca wtedy ,kiedy się nie wie o czym mowa, to się nie rozumie.Myśmy z koleżanką Babką swoje żarty zrozumiały doskonale,ale nie,Pani przeciez wie najlepiej......Miłej niedzieli w  rodzinnym gronie życzę :)

No widzisz Kasiu , niektórym się wydaje , że patent na zrozumienie tekstu tylko same mają ...za długo było na forum spokojnie ,więc szukają , gdzie i komu szpileczkę wepchnąć . Nie denerwuj się Kasieńko , musisz wybaczyć , bo to nie jest ładnie " pstrykać " się ze starszą osobą , która mogłaby być Twoją matką !....... chyba szanowna Mamusia nauczyli Cię tego , że starszym szacunek się należy ?.....
23 sierpnia 2015 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No widzisz Kasiu , niektórym się wydaje , że patent na zrozumienie tekstu tylko same mają :-) ...za długo było na forum spokojnie ,więc szukają , gdzie i komu szpileczkę wepchnąć . Nie denerwuj się Kasieńko , musisz wybaczyć , bo to nie jest ładnie " pstrykać " się ze starszą osobą , która mogłaby być Twoją matką !....... chyba szanowna Mamusia nauczyli Cię tego , że starszym szacunek się należy ?.....:-):-):-)

Gdzie tam denerwuję:)Znasz mnie przeciez troszkę.Prostackie zaczepki nie są w stanie mnie sprowokować:)

Nauczyli,,nauczyli :)Dlatego też kulturalnie,przez Pani zwracam się:):):):)

W planie dziś plaża i to mnie bardziej rajcuje na tę chwilę ):No i leczo moje pyszniutkie:):):)Idę sobie:) 
29 sierpnia 2015 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

A w Portugalii jest sądowy zakaz umieszczania w necie zdjęć dzieci.I to mi sie podoba a nawet bardzo

No musze... Nic na to nie poradzeZastanawiam sie co bedzie jak dziecko samo wstawi swoja fotke na jakims portalu spolecznosciowym. Jak wiadomo rodzice odpowiadaja za poczynania dzieci, wiec co? Do wiezienia pojda? Juz widze jak jakis rozwydrzony, bezstresowo wychowywany nastolatek "pozbywa"sie niewygodnych rodzicow... Ma to niby chronic przed pedofilia... W takim razie proponuje w ramach ochrony przed zlodziejami zakaz bogacenia sie i posiadania przedmiotow pozadanych przez innych... Wszystkich, bez wyjatku. Albo zakaz posiadania ostrych lub ciezkich przedmiotow by potencjalnych mordercow nie kusic
29 sierpnia 2015 13:03 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

No musze... Nic na to nie poradze:-(Zastanawiam sie co bedzie jak dziecko samo wstawi swoja fotke na jakims portalu spolecznosciowym. Jak wiadomo rodzice odpowiadaja za poczynania dzieci, wiec co? Do wiezienia pojda? Juz widze jak jakis rozwydrzony, bezstresowo wychowywany nastolatek "pozbywa"sie niewygodnych rodzicow... Ma to niby chronic przed pedofilia... W takim razie proponuje w ramach ochrony przed zlodziejami zakaz bogacenia sie i posiadania przedmiotow pozadanych przez innych... Wszystkich, bez wyjatku. Albo zakaz posiadania ostrych lub ciezkich przedmiotow by potencjalnych mordercow nie kusic:-)

NO muszę:) niemowlę na FB?
Co do broni to Ametykanie powoli zaczynaja sie zastanawiać na nowo, teraz po tragedii prezenterki i kamerzysty, czy naprawdę wszyscy musimy mieć broń?