Forum Dyskusyjne ›› Opinie na temat agencji i pośredników

Agencja Pracy APN

Powrót do Tematów
  • Czytajac posty z poprzedniczek moge powiedziec ze nie wiele sie zmienilo.Kasa od 950 - 1200( slabo)Wersja dlaczego tyle a nie wiecej ze strony firmy do wyboru.Albo ze jezyk zaslaby a jak masz dobra znajomosc jezyka to tekst ze wiecej sie na tym miejscu nie da zaplacic.I tu znow do wyboru ....ha ha.Umowa o prace - po okresie probnym na 2 lata.Jednak zeby nie bylo za kolorowo to umowa na 1/4 etatu.W momencie gdy jedziesz na zlecenie dopiero aneks do umowy na caly etat.Tak wiec skladki ZUS jak jestes w Polsce od 1/4 etatu jak na zleceniu od minimalnej placy.Druk A1 i karta leczenia - TAK.Dodatek za swieta ale tylko Bozego Narodzenia.Wielkanoc lub dni ustawowo wolne od pracy w Polsce bez dodatku.Kontakt z biurem 3+.Jak cos potrzebuja to blyskawicznie telefon lub e-mail.Jak wyjedziesz i nie narzekasz to raczej cisza.Na pierwszym zleceniu zadzwoniono do mnie spytac jak i co po 2 miesiacach,na obecnym jade do domu za tydzien ale oficjalnie nikt mi nie potwierdzil ze ma zmienniczke.Zmienniczka sama zadzwonila.Transport musisz zalatwiac we wlasnym zakresie.Firma informuje rodzine o tym ze musi pokryc koszt twojego dojazdu.
  • Jestem pierwszy raz na wyjeździe z tą firmą, więc mogę już coś napisać. Na razie nie wiem, jak z terminowością wypłaty, drukami A1 i kartą EKUZ. Model zatrudnienia opisał ORIM, u mnie jest tak samo. Tyle, że zarobki wyższe, bo dziadkowie ze swojej kasy dokładają mi do ręki 400 euro za drugą osobę. Jeżeli chodzi o kontakty z biurem, to nie mogę narzekać. Przed wyjazdem pełna informacja, zgadzająca się z rzeczywistym stanem. Po wyjeździe wyniknął problem z czasem wolnym, ale sprawa została szybko przez biuro załatwiona. Zwracają koszty podróży w wysokości 120-170 euro.
  • Jestem w pracy na umowie z APN i jest ok. Warunki formalne jak w/w, kontakt z Biurem tez dobry - zarowno telefoniczny, jak i e-mailowy. Jest tez kontakt z niemieckim koordynatorem. Narazie nie mam powodow do narzekania, czego i innym osobom zycze.
    Pozdrawiam!