Forum Dyskusyjne ›› Wygadaj się

Poskarżyjki #4

Powrót do Tematów
  • A uzasadnił to jakoś?
  • Kurcze moze nie znam sie za bardzo ale moja bierze te tabletki na sen a nie na agresje i to sama kupuje w aptece nawet widziałam reklame ech ci lekarze albo rodzinka ciekawe jak by do nich agerywnie podeszła jak by wtedy zareagowali?
  • Mówiłam, że się znajdzie! Koty to bardzo mądre stworzenia, ale lubią niezależność i czasami chadzają swoimi ścieżkami. :-)
  • Czasem moja PDP to i na meza agresywnie reaguje , ale on wtedy wstaje i odchodzi od niej lub krzyknie na nia . A jak do mnie cos PDP sie rzuca czy probuje uderzyc to on tez jej nie pozwala na to.
  • lekarz nic nie uzasadnil , wizyta trwala gora  10 minut
  • Oj,to już nie rozumiem:((
  • To kto teraz ją myje? Ty??? To powinnaś mieć dodatkowo zapłacone.
    Możesz zapytać córki "za ile?" masz jej tą głowę umyć. I co z jej toaletą?
    Jeżeli do tej pory tego nie robiłaś (nie było to w zakresie Twoich obowiązków) to za każdą EXTRA ROBOTĘ powinnaś mieć dodatkowo zapłacone. Nie gódź się na darmową pomoc.
  • Wedlug mnie to to tutaj wszystko jest dziwne . Jedna corka niewiele matka sie interesuje dzwoni sporedycznie , a druga ktora wszystkim tu niby kieruje opiekunki itp mieszka 400 km stad , jest po 2 operacjach kregoslupa, a jak wyszla ze szpitala to zlamala reke . -osobiscie jej nie znam przez telefon wydaje sie mila , ale moje poprzedniczki twierdza , ze ona robi zamieszanie . Lekarz kaze podawac tabletki , a ona twierdzi ,ze sa niepotrzebne . Opiekunka powie ,ze PDP jest agresywna , a  corcia ,ze to nie prawda . Maz PDP to wogle nic nie gada , jak tak go obserwoje to on chyba by byl szczesliwy gdyby PDP umarla . On jest od PDP o 13 lat mlodszy , niby ja caluje, glaszcze , ale na moje oko to takie sztuczne jest .
  • Ale mimo wszystko leki powinna dostac takie jak sie nalezy!!! Ja  mam PDP z demencja ma swoje humorki jak kazy z ta choroba upary zawziety itp ale nie podniusł reki na zadna z nas .Tobie tez zycze spokoju!!!!!!!!!!!
  • Malgi kochana w poniedzalki  i czwartki przychodzla ta Pflege i dikladnie PDP myla , czwartek dodatkowo glowa . Reszte tygodnia ja PDP mylam , teraz widac wszystko spadnie na mnie . Ale jutro dzwonie do firmy , ze ok ja moge to robic , ale kto dodatkowoo mi zaplaci firma czy corka?  Moja PDP ma sade do zoladka i raz w tygodniu trzeba opatrunek zmieniac jak jej dalam kompresy i plastry to Pflege mi powiedziala ,ze to moja robota , gdzie ja ma w umowie wypisane , Zadnego opatrywania ran
  • Ja bym na Twoim miejscu podawała leki jak zalecił lekarz, a jak córeczce się nie podoba, to powiedz jej, żeby sama przyjechała i podawała według swojego uznania. Nie słuchałabym jej wcale w kwestii leków. Może tu jest wina tego, że PDP jest agresywna.
  • Nie masz prawa zmieniać opatrunków!!!!!!!!!!! Chyba że masz papiery niemieckiej Pflege?
    Oni muszą inną firmę zatrudnić do tego co do tej pory robiły. Nie zgadzaj się na dodatkową prace bez dodatkowych pieniędzy.!
  • Jutro pisze wiadommosc do firmy ,jak oni to widza , bo ja za 25 euro diety dziennie dodatowej roboty nie biore .
  • Nie chodzi tylko o dodatkową zapłatę. Chodzi o to co zrobisz jak ci Pdp pod oko lutnie i zrobi kaleką? Dostaniesz rentę?Nie!!!. Pracujesz umowa zlecenie z pewnością. Więc dbaj o swoje zdrowie!!!! Bo ciebie Pdp też uderzy prędzej czy później. Najlepiej od firmy żądaj już podwyżki skoro PDp staje się agresywna.
  • super ze jest mojego malego Julianka niestety nie udalo nam sie znalesc