Forum Dyskusyjne ›› Jak znaleźć pracę opiekunki za granicą?

Opiekun/ka w Niemczech

Powrót do Tematów
  • Żegnamy reklamy! Moderator

• A co to , zbieranie Naszych danych osobowych????,Same znajdziemy sobie potencjalnych pracodawcow.
  • A jakie to jest to atrakcyjne wynagrodzenie?
  • Witam

W jakim wieku sa porzadane Opiekunki ?
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie pobytu-czy sa Panstwo w stanie zweryfikowac wyzywienie opiekunki podczas pobytu?
  • pewnie 700-1000 € 

Tez nie lubie okreslen typu "atrakcyjne wynagrodzenie" .Lubie konkrety.

I napisali " pomagaja w zalatwieniu formalnosci" czyli pewnie nie daja umowy tylko trzeba zakladac DZialanosc lub Gewerbe
  • Aniu,czy nie wystarczy bezpłatne zakwaterowanie? Po co upominac sie o wyżywienie,zakwaterowanie to prawdziwy rarytas,a tu wyżywienia jeszcze sie nam zachciewa....:):):)
  • Ivanilia40 , ja wolalabym zamiast bezplatnego wyzywienia 200-250€ wiecej do wyplaty i sama bym decydowala co i kiedy sobie kupic.
  • Chyba kazda z nas by wolała taki dodatek.Może kiedyś to sie zmieni ...:)
  • Ivanilia40 mniejmy nadzieje . Juz dawno powinno tak byc. Wiadomo ze kazdy ma inne upodobania co do zarcia. Dziadki przewaznie jedza mniej niz "normalni" ludzie . No i oczywiscie nie od dzis wiadomo ze wielu wytyka opiekunce ze za duzo. Ale to do innej rozmowy sie tyczy.

A Firma skoro zalozyla Topic o swej osobie niech odpowie na pytania :)
  • Same atrakcje jak widać,nawet spanie i jedzenie za darmo,no co za rozrzutność....i te atrakcyjne zarobki napewno od 1500E w góre,chyba się skuszę...
  • A tak wogole to firmy moga sobie tu wchodzic,zakladac nowe tematy i sie reklamowac??

Nie mogą, więc ich wywaliłem. Moderator

• Myślę , ze jak dobrze płatna praca , to stac mnie będzie na wynajęcie pokoju i tam będę chodzić po godzinach pracy.Co wy na to.Jedzenie też mogę mieć w zakresie 250-300E całkiem osobno .
  • Andrea, tak. Ta moze, bo ma numer KRAZ .

Tylko powinni byc konkretniejsi jaka umowa, stawki od do , jakie wyjazdy na ile... przeciez nie bedziemy wysylac swych CVów i danych jak nie wiemy czy to sa warunki dla nas. ( Np. nie kazdy ma ochote otwierac DG lub Gewerbe ) .