Forum Dyskusyjne ›› Opinie na temat agencji i pośredników

• Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Germania z Koszalina. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.

• Panie Moderatorze czy to chodzi o Germania Koszalin?
  • Pierwszy raz słyszę o takiej firmie,napiszcie coś!!
  • Danuska to agentura z Koszalina,ja tej kobiecie bardzo duzo zawdzieczam a m.in to ze dala mi szanse pracy w tej dziedzinie,gdzie moj niemiecki KATASTROFA byl.szefowa tej firmy P Maria swietna kobieta.wyobraz sobie ze weszlam do niej z ulicy z moim malym dzieckiem za reke i dostalam prace....powiedziala jedziesz dziewczyno za 2 tygodnie,tak jak powiedziala tak zrobila...
  • wiesz czasami te mniejsze agentury sa lepsze niz te duze ,bo tam nie jejstes anonimowa czyli jakas tam opiekunka,co do placy to wiadomo od nas zalezy jak drogo sie sprzedamy,...
  • A widzisz! nic nie wiedzialam na temat tej agencji.Może masz jakieś namiary?Bliżej jest niż moja firma,do Koszalina mam nie daleko...Dzięki:)
  • 0943424056
  • Dzięki Gosiu...:)
  • to jest rowna babka z nia rozmawiaj normalnie i swobodnie,wprost.....
  • Nazwa agencji świetna, od razu mi się kojarzy z przeciekawą "Germanią" Tacyta. Na zmianę pracy będzie jak znalazł, Gosia, tylko czy mają dość ofert? Nie trzeba czekać na pracę tygodniami?
  • wiesz Romana ja nie moge nic w tej sprawie powiedziec poniewaz nie pracuje w biurze i srednio mnie to inetresuje ja teraz pracuje dla kogos innego...wiesz kasa
  • Potwierdzam dobrą opinię na temat firmy "Germania". Miałam podobną sytuację do Gosi35. Co prawda z panią Marią nigdy nie spotkałam się osobiście, ale dzwoniąc do niej przedstawiłam swoją bardzo trudną sytuację. Dostałam pracę bardzo szybko. Nie korzystałam z kursu, ponieważ mieszkam niemal na drugim końcu Polski (dodam, że niemieckiego uczyłam się przed wyjazdem sama i nie był on zachwycający, ponadto pochodzę z pokolenia, które w szkole miało jeszcze język rosyjski, także uczyłam się od absolutnych podstaw). Pani Maria, to wspaniała, bardzo miła kobieta i bardzo pomocna. Pieniądze ZAWSZE na czas, jak tylko poprosiłam o zaliczkę, to albo tego samego dnia albo następnego była wysyłana na konto. Świetny kontakt kiedy byłam już na miejscu u swoich podopiecznych, żadnych problemów z odbieraniem telefonów, itp. Może nie proponują nie wiadomo jak wysokich zarobków, ale nie obiecują gruszek na wierzbie i do końca wywiązują się z ustalonych warunków.
    BARDZO POLECAM!!! Małgosia
  • Drogie Panie Kolezanki :)
    Tutaj gdzie ja mieszkam jest jedna Pani z Germanii i jest takze zadowolona. Nie wiem ile dokladnie ma kasy, 1100 € chyba mowila , juz nie pamietam dokladnie . Jak z nia sie spotkam jeszcze kiedys to spytam dokladnie
  • Nie licz nawet na 1000 euro,,, nie z GERMANII,,, P. Maria to niezłe ZIÓŁko,,, oszukuje jak się tylko da, pracowałam u niej ponad rok i zostałam przez tą panią oszukana na glupie 30 euro,,,dla niej to może niedużo, ale dla mnie to ok. 120 zł. ńie polecam.
  • To jak ta P Maria  takie ziolko-to czemu az ponad rok  pozwolilas sie w konia robic?