Forum Dyskusyjne ›› Informacje ułatwiające pobyt za granicą

Internet w Niemczech

Powrót do Tematów
  • Mam prośbe jak korzystacie z internetu?mam laptopa ale jaki starter kupić?i czy muszę miec modem:-(

potem za ile karta pre-paid,na jaki okres wystarcza?itd gdzie kupujecie?

• Hej!

Poczytaj sobie na 1 i 2 stronę w temacie na wyjeżdzie tam właśnie opisywałam z jakiego internetu można tanio korzystac w niemczech jeżeli nie ma internetu stacjonarnego.

Pozdrawiam!
  • Dziekuję.A czy taki internet daje mozliwośc korzystania ze skypa? czytałam gdzieć,że to łącze jest blokowane.
  • Ewo najpierw się dowiedz czy nie ma darmowego internetu w Twoich okolicach. Ja kiedyś kupilam kartę, a okazało się, że nie musiałam.
  • Ja korzystam ze skypa na takim internecie ale więcej piszę bo rozmowy się czasem rozłączają jak jest słaby sygnał ale po zatym chodzi dobrze i zadnych blokad nie ma.Koleżanka ma rację najpierw sprawdż czy nie ma darmowego.
  • HEJ EWO:) A GDZIE JESTES? BO JAK W AUSTRI TAK JAK JA TO UZYWAM INTERNETU A1 KUPILAM W PAKIECIE Z KARTA NAZYWA SIE B.FREE BREITBAND I KOSZTUJE 20 EURO I KAZDE KOLEJNE DOLADOWANIE WYNOSI 20 EURO TYLE ZE MAM MODEM I NAJLEPIEJ BEZ SIMLOKA , BO MODEM Z CALYM STARTEREM KOSZTUJE JUZ 150 EURO;/ MI TAK JEDNO DOLADOWANIE WYSTARCZA NA 3 TYG ALE JEST WAZNY PRZEZ CALY ROK:) MAM NADZIEJE ZE POMOGLAM POZDRAWIAM:)
  • darmowy tzn.wi-fi? ale czytałam ,zeby zalogować sie do niego tez musze jakis kod wpisać,tak?!

będę w okolicy Frankfurtu n.Menem
  • Ja jestem niedaleko Frankfurtu n.Menem i korzystam z modemu z "aldika".W jakiej miejscowosci bedziesz?
  • friedberg :-(

• Bardzo blisko mnie,ale mnie sie nie udalo zlapac darmowego ale probuj!
  • Gosh a TY w jakiej miejscowości jesteś?
  • Jestem w Butzbach do Ciebie jakies 8 km .
  • mozecie rzucić okiem na tę stronkę,tutaj modem kosztuje 60 euro!!!!!!!!!taki macie???

http://www.aldi-sued.de/de/html/product_range/aldi_talk_mobiles_internet.htm
  • ja korzystalam z tego za 14,99 mialam wykupiony od razu na 2 miesiace Pisze mialam bo teraz jestem w PL Bardzo duzo korzystalam ze skype i bardzo dobrze mi wszystko dzialalo Jak w marcu pojade to znowu sobie taki kupie
  • Tak to jest ten modem ale zobacz cene w sklepie bo ja kupiłam za 35 euro w promocji w ALDIKU