Dodane przez Adiutor.Aneta 28 lipca 2016

OPIEKUNKA do Pani Pii - Todtnau- legalna praca

Miejsce pracy: całe Niemcy

www.pomocwdomu.pl

Obecnie pilnie szukamy:

Opiekunki - z dobrą znajomością języka niemieckiego, do 79-letniej Pani Pii.

Miejsce pracy: Todtnau

Opis podopiecznego: Pani  ma problemy z chodzeniem i poruszaniem się po wylewie. Potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach - ubieraniu, jedzeniu, kapieli. Pani jest bardzo miła i chętnie wspópracuje z opiekunką.
Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach podopiecznej, gotowanie, porządki w domu, zakupy

Opiekunka ma własny pokój, dostęp do Internetu.

Planowany czas pracy: 1 miesiąc

Wynagrodzenie: 1250Euro

WYMAGANIA:

doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)

gotowość wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy

znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym

GWARANTUJEMY:

bezpieczną, legalną pracę
wysokie wynagrodzenie w Euro
składki ZUS opłacane od średniej krajowej-A1
całodobową opiekę koordynatora
zwrot kosztów dojazdu
darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
wysokie premie za polecenie kolejnych opiekunek
bezpłatny kurs języka niemieckiego

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami!
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 tel. 56 655 10 11.
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 536 170 970 - ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Codziennie otrzymujemy od kilku do kilkunastu ofert pracy dla opiekunek – z różną znajomością języka niemieckiego – skontaktuj się z nami – na pewno wybierzemy pracę odpowiednią dla Ciebie! Firma ADIUTOR już od 2006 r. prężnie działa w branży opieki. W ostatnim czasie  bardzo dynamicznie się rozwijamy - poza główną siedzibą w Toruniu prowadzimy też oddziały w całej Polsce. Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach mieszkaniowych, z wysokim wynagrodzeniem oraz z pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy. Jesteśmy do ich dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – i rozwiązujemy wspólnie napotykane problemy. Dlatego każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354. www.pomocwdomu.pl