Dodane przez SowaPflege24 28 lipca 2016

Oferta Last Minute, + 100 euro za szybki wyjazd!

Miejsce pracy: Hof

Sprawdzone zlecenie do samotnej kobiety od początku sierpnia na 2 miesiące

Zatrudnienie na własną działalność lub umowę zlecenie

Oferujemy:

- organizację + opłacenie przejazdu

- wyżywienie, zakwaterowanie

Oczekujemy:

- prawo jazdy

- znajomości jęz. niemieckiego

- doświadczenie w opiece

Podopieczna: 88 lat; 160 cm; 70 kg

Mobilność:

- balkonik, wózek inwalidzki, podnosi się samodzielnie

Dolegliwości:

- problemy ze słuchem (aparat słuchowy)

- początek demencji, cukrzyca, inkontynencja

Obowiązki:

- pomoc w myciu, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu

- zmiana pieluchomajtek, gotowanie, pranie, sprzątanie itp.

Miejsce:

- dom jednorodzinny, oddzielny pokój, tv, internet

- sklepy ok. 10 min. na pieszo

- pies w domu