Dodane przez Professional 29 lipca 2016

Praca - Opieka Niemcy - premia 100 EURO - od 04.08

Miejsce pracy: 69168 Wiesloch-Baier

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379
Numer oferty: 14/2013
Termin: od 04.08
Miejscowość: 69168 Wiesloch-Baiertal

Premia za wyjazd do Niemiec jako opiekunka osób starszych w sierpniu 100 euro! Poleć koleżankę, a otrzymasz dodatkową premię 50 euro!

Opis stanowiska:
Opieka nad Seniorem. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje transferu oraz pomocy przy pielęgnacji ciała. Trzy razy dziennie przychodzi pielęgniarka, która podaje leki. Podopieczny jest bardzo kontaktowy. Dla opiekunki przewidziany jest osobny pokój, a także korzystanie z telefonu stacjonarnego.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- premię letnią w wysokości 100 euro

- legalną pracę(druk A1, ZUS),
- kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech.
- zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca -uzależnione od znajomości języka.
- składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4055 PLN
- praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia.
- bezpłatny dojazd do Klienta.
- bezpłatne wyżywienie

Kontakt:
Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 512 897 991, 512-897-967 lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".