Dodane przez GlobalCare 26 sierpnia 2016

Opiekunka z BARDZO DOBRYM niemieckim

Miejsce pracy: Bad Rodach, Niemcy

Poszukujemy opiekunki z j. niemieckim BARDZO DOBRYM

Czas pracy: 15.09.2016 - 15.11.2016
Miejsce: 96476 Bad Rodach

Seniorka (91lat, 45 kg, 150 cm) cierpi na początki choroby otępiennej (pot. demencja), osteoporozę, inkontynencję oraz reumatyzm.
Seniorka potrzebuje transferu, przy czym jest bardzo pomocna, Pani
porusza się na wózku oraz za pomocą rolatora.

Do dyspozycji opiekunki własny pokój z telewizorem oraz dostępem do internetu, własna łazienka.

Obowiązki:
opieka nad seniorką
prowadzenie domu
gotowanie

Wymagania:
Pani z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego
doświadczenie w opiece
niepaląca
prawo jazdy

Oferujemy:
legalne zatrudnienie
1300-1350 euro netto
zwrot kosztów podróży
dodatkowe ubezpieczenie w ubezpieczalni
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
umowa zlecenie

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 535 762 467

Zespół Global Care