Dodane przez Professional 30 sierpnia 2016

Pilnie opieka domowa dla seniorki w BAWARII!

Miejsce pracy: 86529 Schrobenhausen

Nr oferty: 685/2016

Miejsce pracy: 86529Schrobenhausen

Firma: Professional Care 24
Termin: od zaraz

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:

Pani 81 lat-162 cm-75 kg. Stara się być bardzo samodzielna. Ma problemy ze wzrokiem. Potrzebuje wsparcia przy higienie i pielęgnacji ciała. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Do dyspozycji dostępny jest rollator. Pani mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój z własną łazienką oraz możliwością telefonowania do Polski.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4055 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:

Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 991, 512-897-967 lub mail:
rekrutacja@professionalcare24.pl

Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".