Dodane przez Curaform 31 sierpnia 2016

Opiekunka do Małżenstwa ok. Augsburga

Miejsce pracy: Niemcy, Augsburg

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH :

Pani 79l 70kg 170cm, Pan 79 l, 75 kg, 175 cm ,

Pan jest obecnie na rehabilitacji , potrzebuje pomocy przy transferach- współpracuje, względnie samodzielny w higienie ciała , ewentualnie potrzebuje wsparcia

Pani z początkami demencji, inkontynencją moczu i kału, chorobami serca, wysokim ciśnieniem, apatyczna.  Porusza się o lasce lub rolltorze, ryzyko upadku, pomaga przy transferach. 2 razy w tygodniu przez cały dzień jest w placówce opiekuńczej.

Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu wielorodzinnym, 90m2,   wieś,  sklepy 20min.,DLA OPIEKUNKI: pokój , Internet, TV, telefon flatrate.

OBOWIĄZKI: pomoc przy higienie ciała, toalecie, zmiana podkładek/pieluch, gotowanie, pranie, sprzątanie, podlewanie kwiatów.

Wymagania: kobieta, , niepaląca, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, prawo jazdy mile widziane

LOKALIZACJA:  Merching ( ok.20 km od Augsburga )

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 07.09.2016.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS od średniej krajowej
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 sp.z o.o. , SK Katowice

biuro : Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl