Dodane przez CaringP 02 grudnia 2016

Opiekunka do samotnej seniorki w Leverkusen 12.12.

Miejsce pracy: Leverkusen

Miejsce pracy: Niemcy, Leverkusen

Osoba podopieczna: Pani, 95 lat

Czas trwania umowy: 2 mc

Termin rozpoczęcia: 12.12.

Wynagrodzenie: 1200 euro/netto/mies.

OPIS ZLECENIA

Nasza stała podopieczna, pogodna i miła 95-letnia pani Gerda, potrzebuje sympatycznej opiekunki. Seniorka porusza się przy pomocy balkonika. Do obowiązków opiekunki należeć będzie troska o podopieczną oraz dbanie o gospodarstwo domowe. Podopieczna mieszka samotnie w domku jednorodzinnym w Leverkusen.

STAN ZDROWIA OSOBY PODOPIECZNEJ

     zaburzenia rytmu serca

     problemy z poruszaniem się (balkonik)

     częściowa inkontynencja

     dobra orientacja czasowo-przestrzenna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

     wsparcie w poruszaniu się - asekuracja

     dbanie o higienę

     zmiana wkładek/pieluchomajtek

     zmiana odzieży

     dotrzymywanie towarzystwa

WYMAGANE KWALIFIKACJE

     dobra znajomość języka niemieckiego

     doświadczenie w opiece

     referencje

     komunikatywność i  serdeczność wobec seniorów

DODATKOWE WYMAGANIA

     doświadczenie w opiece nad osobami z arytmią

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI

     pokój

     TV

     telefon

     internet